Сурогатне материнство

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем ull9, 22 лис 2011.

  1. svetlanag

    svetlanag Member

    А если первый раз становишься сурмамой после своей беременности, то помимо 8 мес. после родов должно пройти плюс 4-5 мес. после грудного вскармливания
     
  2. Anamel

    Anamel New Member

    Доброго вам дня!
    Вирішила поділитися своїми думками, тому що недавно побічно зіткнулася з цим питанням.
    Що хочеться сказати - це роблять не від хорошого життя як і сім'я - "замовник", так і мати, для якої це дуже великий стрес, і не всі це усвідомлюють на початку.
    Але я вважаю, що, незважаючи на винагороду, це все-таки благородно, адже сурогатні матері допомагають іншим в такий спосіб ...
    А ось через осуд суспільства такі речі взагалі більшість змушені приховувати!
    Тому, нехай суспільство трохи "зменшить оберти", тому що в кінці кінців це ж їхній особистий вибір
     
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ось ця теж благородною справою займалася, але їй за це строк впаяли. А по суті - ніякої різниці: що ті торгують дітьми, що ті.

    0000001.JPG 0000002.JPG
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Anamel

    Anamel New Member

    Ніііі, ну ви не порівнюйте вже так)
    Ця намагалась продати дитину свою, живу.
    А у випадку сурогатного материнства, жінка виступає, як би це не звучало, просто інструментом для народження дитини. Ну сталось в них так, що вони самі не можуть, ну що зробиш. Всеодно це ж все робиться через клініку, під наглядом лікарів і т.д.
    А от що ви тоді думаєте про донорство яйцеклітини? Тут взагалі, виходить все навпаки, яйцеклітина однієї жінки, а вагітною ходить майбутня мама.
    Ну я так зрозуміла з опису етапів процедури Центр суррогатного материнства
    Все ж, повторюсь, це справа кожного, люди явно не зі злими намірами йдуть на таке, а щоб допомогти (ну за винятком того, що ви кинули :scratch_one-s_head:)
     
  5. OlesjaO

    OlesjaO New Member

    Я довго вагалася чи ставати сурогатною мамою. Але грошей категорично не вистачало, а у мене двоє діток, чоловік загинув. І я зважилася. Звернулася до Суррогаси Украина, і не пожаліла. Я відчула себе королевою, а саме із мене здували пилинки. Лікарі просто золото. Так важко було морально, але я знаю, що якась бездітна сім'я тепер має сина.
     
  6. yasaya

    yasaya New Member

    Нічого такого не бачу поганого в цьому! Може зараз на мене тут накинуться але я сама виношувала дитину для англійців! Знайшла рекламу в газеті та зателефонувала! Ну що ж мені робити було? Я ж самісінька виховую двох дітей! Ну треба якось на ноги їх підняти от і пішла!

    І знаєте я не шкодую, я вчасно отримувала свої виплати а по завершенню на руках була уся сума! Я пішла на це заради своєї сім’ї! може погоджусь і еще раз! Може хтось хоче також підзаробити непогано +38 (095) 423-16-69 Це хоч провірений варіант мною!
     
  7. Valeryy

    Valeryy New Member

    Для когось стати сурмамою - єдиний шанс заробити гроші (немалі, як на мене), а для когось - остання можливість стати батьками. Згідна, такий крок роблять не від гарного життя. Бути сурмамою зовсім нелегко. Але бачили б ви біологічних батьків, коли вони перший раз беруть на руки свою дитину....))
     
  8. Irunamama

    Irunamama New Member

    Я була сур мамою, так потрібно були гроші! І що з цього? Мені треба свою дитину підняти на ноги. І нічого там страшного такого немає. Ось тільки треба бути прискіпливим у виборі клініки. Не раджу сунутись до якись там агенців! Зрештою, клініки хочаб якось за свое ім’я відповідають. Я безпосередньо зверталася до клініки, вона досить відома. Звісно і там були казуси і гроші там затрамали на 2 дні. А так, то я почувала себе захищенною.
     
  9. Valeryy

    Valeryy New Member

    Я теж була сурмамою. Але співпрацювала з агенцією. Ні жодного поганого слова не можу сказати! Агенція теж дуже відома, багато років вже працюють. Ніхто з дівчат, з ким я спілкувалась, не скаржились. Я задоволена, гроші були вчасно, навіть авансом трохи давали, бо мені треба було.... Так що питання не в клініка чи агенція, а в порядності та ставленні.
     
а де твій аватар? :)