Супутникове телебачення для чайників

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем MARTINI, 3 лис 2009.

  1. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Тут є декілька моментів:
    1. На практиці поворотка є незручною в користуванні (при потребі поясню детальніше).
    2. Механізм повороту залежить від типу підвісу, який у Вас є (Ви вибрали), а також розміру та ваги антени.
    3. Установка поворотки є набагато складнішою за установку звичайної антени (у Львові якщо знайдеться десяток майстрів, які зможуть її якісно поставити, то це буде супер).
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Звичайно не DreamBox, але хороша альтернатива Globo за туж ціну та з DVB-S2

    [​IMG]
     
  3. Mamitta

    Mamitta Member

    За ту ж ціну це за яку? І де брали його, якщо не секрет? Підшукую і собі зараз щось подібне. Цікавить як він справляється з функцією запису насамперед.
     
  4. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Купляв у київському інтернет-магазині за 275 грн без послуги прошивка. Некодовані канали без проблем записуються у SD якості. Кожного місяця виходять нові моделі, ціна міняється.
     
  5. Stefano

    Stefano Active Member

    Бачив такий в районі 250 гривень на олх з місяць тому. Звісно без всякого роду гарантій, того і трішки дешевше. Але мені цікаво чи ця так звана гарантія в принципі щось дає, окрім якоїсь психологічної впевненості. Сам хочу зараз в село поставити тарілку і сам все налаштувати. Pototsky, ви це самі налаштовували?
     
  6. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Необхідна інформація є на інших форумах, сайтах. Я налаштовую сам починаючи ще з ери аналогових сат-приймачів.
     
а де твій аватар? :)