Супутникове телебачення для чайників

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем MARTINI, 3 лис 2009.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    нєєє, різниця відчутна.
    якщо фільм з роздільчою здатністю 1980х1080, то якість там вражаюча.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Як говориться, нема нічого постійнішого ніж щось тимчасове :)


    :) Мали на увазі, напевно, поляризовану. То не спец-головка для шарінгу, просто для деяких супутників потрібно поляризовані головки (наприклад найбільш популярний для шарінгу 36 градус). Вони не набагато дорожчі, а ті майстри що стикалися з проблемою за 10 хвилин можуть зробити з звичайної головки поляризовану за допомогою старої пластикової карточки і ножниць (+ інколи півлітра гарячої води).
    З.І. Люди. Коли ви маєте час то все дивитися (маю на увазі купе-е-е-еру каналів ) ? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. syavych

    syavych копач

    При умові що діагональ не менше 40 дюймів і відстань не більше 3-х метрів :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Спецконвертер тре тоді коли тазік будете ставити на 36"/НТВ/,а на АMOS, HOTBIRD,SIRIUS,АSTRА звичайні.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    три метри - не проблема.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    От так мені сьогодні сказав один чоловік,що теж в супутниках шарить. В мене телевізор 32 діагональ, отож я великої різхниці небачу.
     
  7. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Якщо запустити фільм у форматі 720 на фул ейчді 1080 телевізорі - то картинка явно буде не важна, як не крути...
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    о, а ви на зір грішили....
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ви так думаєте?
     
  10. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Я думаю вона буде не такою чіткою, як на екрані телавізора з розрізняючою здатністю 1366х768. І думаю, якщо відео знято камерою HD то і дивитися треба на матриці HD, щоб побачити усю красу чіткості.
    (Одним словом - піксель в піксель то значно краще а ніж апроксимація зображення з 720 до 1080...)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Дав я гроші на OPENBOX Х 800, чоловік поїхав і каже що вже немає. Поки він їздив,я прочитав що оригінальні ресівери такої моделі зняті з продажу вже 2 роки. А те що продається-то Китай. Я провірив один з тих що в нього були підготовлені для продажу-Китай,Я забрав гроші,тепер сам шукаю. Знайшов такі моделі,може хтось порадить котра краща. На сайті http://www.openbox.ua знайшов такі моделі,вони кажуть, що в їхніх магазинах оригінальні корейці. Це така модель , як на мене найбільш прийнятна http://www.isat.com.ua/index.php?productID=2318
    Є ще такі, трохи дешевші:OPENBOX X-730PVR; OPENBOX X-770PVR. А на сайті знайшов цю пропозицію http://emarket.ua/electronics/dreambox-dm800-hdse_6024791.html ,тільки підозріло щось дешево. Що порадите шановні.
     
  12. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Моя порада не змінилася. (див. вище.)
    ЩО до приведених вами тюнерів - там тільки вхід S1. А S2 - то швидкість передачі 45 мегабіт. (для якісніших сигналів...)

    Але добре, що є HDMI - можете брати. Для всіх відкритих каналів цього достатньо...
     
  13. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Але це не значить, що він приймає Ашді сигнал, це просто вихід.
    Я не зрозумів про що Ви.
    Якщо чесно то я не збираюся нічого записувати. хто би з цим бавився. Можливо є якісь моделі без запису,але зщоб за рахунок цього картинка якісніша була і можна було б більше каналів дивитися.
     
  14. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Це не просто вихід - це якісний вихід..
    S1 - це не запис, а метод передачі даних (8 мбіт, як не помиляюся)
    S2 - стандарт 45 мбіт, щоб передати таку кількість інформації, щоб забезпечити HD якість ... (параметри тюнера)
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. bubelnyk

    bubelnyk New Member

    Шукаю допомогу $$$

    Панове, шукаю спеціаліста для налаштування Sky-Star2 і перегляду каналів по шарінгку. Цікавить все:
    Які програми требе ставити на комп. ?
    На які супутники цілитись і т.д.
    Особливо цікавлять польські канали а також Discovery, Viasat, NG і т.п.
     
  16. tek2010

    tek2010 Well-Known Member

  17. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Хто підкаже, як краще переглядати канали в інтернет? В ідеалі підійшов би якийсь плагін до "він-ампу", щоби просто "цикати" як на пульті звичайного "телеящика". Чи є щось таке?
     
  18. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    Поки всі "морозилися", сам розібрався.
    Отже, кому дозволяє швидкість нету і кому цікаво преглядати ТВ-канали на моніторі, а не "по ящику" і щоб не тратити купу часу на безконечні пошуки і "лазіння" по сайтах цих телеканалів (я вже не кажу про купу грошей на "тарілки", тюнери, підключення і іншу хренотень), і щоб не лазити по інших сайтах зі спамами можна собі скачати утиліту. Наприклад тут http://borpas.info/iptvplayer. Дуже зручно, "дешево і сердито";)
    Як то кажуть F*ck the "супутникові тарілки" :)
     
  19. syavych

    syavych копач

    Забули добавити що ще треба "всьго-навсього" аби провайдер надавав послугу ІРTV, а таких у Львові дуже мало (один?) :)
    Та й платити за це задоволення також треба буде, то може дешевше вийде the "супутникові тарілки" ;)
     
  20. Infinity

    Infinity Active Member

    А ніхто з Ва не пробував ставити антену на 75-й та 90-й градус?
    Це взагалі прекрасна штука.
    там багато відкритих російських канатів таких як НТВ, СТС, ТНТ, РЕН-ТВ та інших, тим більше вони йдуть в різних часових поясах, такщо вдень, коли по наших каналах немає нічого цікавого, там є що подивитись.
     
а де твій аватар? :)