судини

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Komashka, 26 лют 2008.

  1. Komashka

    Komashka Well-Known Member

    Маю проблему з шийним відділом хребта. Ходжу на масажі, але всерівно болить шия, спина, голова. Спорт не сильно допомагає, тимчасово. Дуже прошу, підкажіть де можна зробити ЯКІСНИЙ аналіз судин у Львові і чи можна окрім шийного відділа перевірити допустимо всю спину? Наперед вдячна
     
  2. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: судини

    чоловік має теж з тим проблему
    робив УЗД судин в "Сімекс-соно", терморгафічне дослідження в обласному діагностичному центрі (вул. Пекарська) і ще якісь дослідження в військовому госпіталі (томографію?)
    в принципі, УЗД виявило причину постійного головного болю, але усунути її на жаль не вдалося
     
  3. Komashka

    Komashka Well-Known Member

    Відповідь: судини

    а туди треба спеціальне направлення? я взагалі незнаю яка з процедур мені потрібна, їх десятки....ви задоволені сервісом? не замилювання очей клієнтам? багато питань, просто хочу здоровою бути...
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: судини

    Комашко, шукайте лікаря, який називається вертебролог або нейровертебролог. Тут потрібні спеціальні прийоми корекції (плюс все інше, що він припише).
    У Києві є така приватна клініка (лікарі, фізкабінет, масаж, спортзальчик). Але дорого ( і це офіційно).
    Це єдиний лікар, до якого я взагалі звертаюся (після травми спини 20 років тому). Якщо маєте картку певних страхових компаній - то буде тіпа нахаляву.

    Якщо "венозний застій" - то 20 років тому (коли нормальних ліків не було) фахівець рекомендував компреси на хребет зі смердючим самогоном жовтуватого кольору.
    Тепер є в продажу французький "венотонік" під назвою "Цикло-три-форт" (30 капсул=55 грн). Вважається чи не найкращим у світі.
    Його було приписано не мені, просто чув від знайомого лікаря, який кілька років працював за кордоном.
     
  5. Komashka

    Komashka Well-Known Member

    Відповідь: судини

    Boris_kiev, дякую. А у Львові таких не знаєте файних вертебрологів або де можна зробити диплерографію - аналог узд? мене цікавить якісна діагностика, а не креми чи мазі...
     
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: судини

    У Львові не знаю. Я не медик. Шукайте, обов"язково знайдете. Хіба що в Ялті знаю - кореянку. :)
     
  7. Komashka

    Komashka Well-Known Member

    Відповідь: судини

    по опису найбільше підходить компютерна томографія судин шиї і голови або диплерографія судин шиї і голови. Хто вже робив таке - підкажіть адресу будь-ласка. дуже дякую
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: судини

    Комашко,
    а Ви впевнені, що ті дослідження Вам потрібні ?
    Вертебролог високого рівня діагностує очима та пальцями. А направлення на дослідження у 50% відсотках випадків може бути банальним витягуванням грошей або свідоцтвом недостатньої компетенції.
     
  9. Komashka

    Komashka Well-Known Member

    Відповідь: судини

    Я постійно ходжу на масажі до біоенергетика, але вони допомагають лише тимчасово. ну він же теж бере за сеанси гроші :)
     
  10. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: судини

    ну не знаю, ми б напевно і це спробували, якщо б знали, що це таке
    але дослідження вивили перегин судини в 2-х місцях під кутами 60*
    чоловікові з направленням поміг знайомий військовий, в їхній лікарні йому робили діагностику і направлення в інші діагностичні центри дали там же
    якщо вас зацікавить детальніше, то можу попитати, а зараз чоловік у відрядженні
     
  11. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: судини

    Однозначно в сімексоно!!!!

    Додано через 1 хвилину
    Туди потрібен попередній запис, десу була візитка , якщо ще актуально можу пошукати номер телефону

    Додано через 3 хвилини
    Хороший вертебролог є в поліклініці на Виговського, моя одногрупниця у нього лікувалася , була задоволена

    Додано через 9 хвилин
    Найшла візитку "Сімекс-соно" вул.Кармелюка,7/1 це виходити на зупинці медінститут , це в тому ж провулку де кафе лагуна , на куті побачите зелені вікна, але на протилежному боці вулиці. Тел: 2759207 подзвонити записатися на обстеження, але там попередній запис роблять на 2, а то й більше часу наперед, зараз це найкраща клініка у Львові, і спеціалісти там дуже хороші. Не подумайте я не створюю їм рекламу, просто я медик, і сама в цьому питанні добре орієнтуюсь, якщо можна буде то запишіться до Іваніва він там найкращий.Швидкого вам одужання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Komashka

    Komashka Well-Known Member

    Відповідь: судини

    записатися на обстеження, але там попередній запис роблять на 2, а то й більше часу наперед

    дякую. 2 то 2 місяці чи 2 тижні? а які там ціни як не секрет?
     
  13. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: судини

    на 2 тижні , а якщо наплив великий то і місяці наперед, ціни близько 80 грн ехо серця, а судин мабуть 100 спитайте при записі вони скажуть
     
  14. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: судини

    біо-курс теж мав би робити такі обстеження http://biokurs.com.ua/
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Порадьте судинного хірурга, хорошого діагноста, у Львові!
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Гомеопатія допоможе з болями голови, але при умові, коли точно відома причина.
     
  17. Поскільки тут скоро мені не порадили, скористалася іншими каналами інформації, й тепер сама готова розповідати про судинного хірурга у Львові.

    Звернулася до Мелень Андрій Петрович в ЛОДКЛ на вул.Чернігівській.

    Привітний, спокійний, дуже компетентний лікар. Не страшив, усе детально розповів та, наскільки це можливо, заспокоїв щодо поставленого діагнозу. До речі, для діагностики має в кабінеті сучасний УЗД-апарат. Склав програму лікування, дав поради по дієті й фізнавантаженнях. Вирішую зараз, чи погоджуватимусь на оперативне втручання на судинах ніг. Якщо вирішу, що так, то тільки до нього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. bibrka

    bibrka Member

    Підтримую Вас. Андрій Петрович дуже компетентний спеціаліст. Спочатку в нього лікувалась моя подруга, а потім і мені була нагода звернутись. Уважний та позитивний з пацієнтами. Видалив судинні "зірочки" на ногах без сліду.
     
  19. nicksmolly

    nicksmolly Member

    Так, дійсно, Мелень дуже допоміг свого часу. Приєднуюсь до позитивних відгуків.
     
  20. paniolya

    paniolya Member

    у Львові є чудома клініка євромед Главная - Euromed Пройдіть комплексне обстеження. Це не тільки УЗД судин. А ще й аналізи крові. Перевірити треба і холестерин.
    За результатами додати масаж, і фізичні вправи. Не забуваємо про здорове зарчування
    Але спочатку огляд лікаря.
     
    Останнє редагування: 3 лип 2018
а де твій аватар? :)