Сучасне Мистецтво

Тема у розділі 'Мистецтво', створена користувачем Полковник, 14 кві 2007.

  1. Соло

    Соло Рыжая до белого каления

    насколько я знаю Борис Валеджио использовал фотографии моделей и поверх уже обрисовывал своё буйное фэнтези..но слышала что появилось течение такое недавно в живописи - нарисовать так чтоб невозможно было отличить от хорошего цветного фото..прикол типа..они по идее по честному рисуют..но точно я не знаю..мне не сильно интересна фотографическая точность изображения..на мой взгляд она просто скучна..художник на то и художник,что он не фотограф) "у часи відродження" анатомия иногда несколько хромала кстати..и ничего общего не имела "з фотографічним качеством зображення"
     
  2. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    А хіба мірою таланту чи здібностей художника не є наскільки реалістично (чи навіть фотореалістично) він вміє малювати предмети, обличчя, пейзажі. Ну, техніка. Чи так воно не вважається ?
     
  3. Соло

    Соло Рыжая до белого каления

    да нет...ты путаешь с футболом по моему..там техничные игроки - это мастера)
    а в живописи техника это скорее с помощью чего и на чем нарисовано..а уж как нарисовано и что нарисовано - отдельные градации
     
  4. bayard

    bayard Дуже важлива персона

    я добавлю, то что художник зачастую рисует свое виденье, свой образ той картинки которую видит.
    любой художник одного и того же человека или пейзаж нарисует по-разному....
     
  5. Laskava Kvitka

    Laskava Kvitka New Member

    Цікавий сучасний автор А. Шалаєв:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Preobladatel

    Preobladatel New Member

    Беглазые существа это и есть современное искусство? А я то думал, что Пикассо псих со своими треугольными лицами.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Летяга

    Летяга Member

    Картины очень классные ))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Pe4en`ka

    Pe4en`ka Member

    Я вчера была на территории заповедника Софии Киевской. Там выставка детских работ проходит. Такое удовольствие получила. Всё-таки дети - гении. У них любой мазок - творческий. А если даже неудачную картинку поместить в паспорту или рамочку - всё заживет, заиграет.
     
  9. maxter

    maxter миється в бані

  10. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    У Донецьку відкрилась виставка картин Нікаса Сафронова. Думаю, може піти. Питання - а хтось бачив його мистецтво? Цікаво було б послухати враження. :)
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Напостили якихось картин з базару. Який стосунок воно має до мистецтва?
     
  12. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    А ви візьміть такі картини намалюйте та продайте, щоб вони комусь сподобались і їх хтось купив, тоді і зрозумієте, що воно таке - мистецтво!
     
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    До чого тут "продайте"? Ван Гог одну картину продав за все життя. А китайських штамповок можна продати мільйон. Я розумію що таке мистецтво, а вам далеченько ще до розуміння.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    [​IMG]

    Бразильський художник Едуардо Кобра і його команда завершили роботу над гігантською 50-метровою фрескою на Пауліста Авеню, одній з найжвавіших вулиць Сан-Паулу. Ця експозиція - данина поваги бразильському архітекторові Оскару Німейеру, який помер у грудні минулого року у віці 104 років.

    ---------- Додано в 21:54 ---------- Попередній допис був написаний в 20:42 ----------

    Канадський художник Кріс Дорош (Chris Dorosz) створює приголомшливі скульптурні інсталяції за допомогою натягнутих ниток і різнобарвного акрилу.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    ..............................
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вислів критика треба запам'ятати і при нагоді понтанути...:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Скульптура Нельсона Манделли, встановлена на місці його арешту в 1964

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Щойно один з американських френдів (програміст і затятий байкер) виклав на ФБ знимки після відвідин музею Barber Vintage Motorsports Museum. Ось така скульптурна композиція на газоні перед музеєм

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)