сучасна українська література

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем Ivan, 25 лис 2006.

  1. Looser

    Looser Active Member

    В українській - на жаль, не пригадаю.
    А з таких (відносно - бо ще минулого тисячоліття) творів - "Євангеліє від Христа" Сарамаго та "Іуда Іскаріот" Л.Андрєєва.

    По темі:
    Два тижні зробив собі подарунок - україномовний "Шлях Меча" наших Олді. І попри величезне бажання обматюкати видавництво "Теза" за їх відверто буржуйських хід з пубілкацією лише двох третин книги :cry:, у текст закохався з першого абзацу. Переклад Андрусяка - теж відмінний, одна-єдина легка невідповідність знайшлась. Ну і саме видання тішить і очі, і руки.
    Тепер чекаю поки видадуть українською решту "Кабірського циклу".
     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

  3. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    З українських сучасників не так давно була просто вражена Люко Дашвар - "Молоко з кров'ю" прочитала "на одному подиху", але кожна наступна робота зацікавлювала все менше і менше. Остання трилогія взагалі розчарувала. На жаль:nea:
     
  4. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Є Любко Дереш і Люко Дашвар :)
    Авторство "Молока з кров"ю" належить Люко Дашвар ;) Я цю книжку теж
    ...а від останньої трилогії мене аж вивертало, то було схоже на ґвалт мозку, я лишилася того ровера, не дочитала, покинула Дашвар і навіть не хочу знов до неї братися.
    Хоча дуже і дуже багатьом вона подобається.
     
  5. Little Miracle

    Little Miracle Well-Known Member

    Люко Дашвар - помилку помітила після того, як додала допис:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Люблю сучасну українську літературу. Серед улюблених авторів: Забужко, Роздобудько, Матіас.
    Є непогані твори в Дереша ("Намір!"), Жадана, Андруховича, Іздрика, Прохасько.
    Люко Дашвар щось не люблю, якось вона так пише, що здуріти можна :hang1:
    Читала Малярчук "Біографія випадкового чуда", непогано.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А що це? Хіба вона існує?


    Оце всіх і перелічили. Як вам язик повертається комерційних писак називати письменниками. Це кон'юнктурники.

    Колись Андрухович був письменником, але здувся давним-давно.
     
  8. Goldstein

    Goldstein Егоїстка

    Визнаю, мусила в Гуглі шукати, хто такі кон'юктурники.
    Мені подобаються їхні твори, перших трьох, не бачу в їхній літературі ніякої кон'юктури.
    Наведіть приклади.
     
  9. NataliiaBB

    NataliiaBB Member

  10. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    я Вас прошу! всі письменники - банальні заробітчани. Навіть великі класики - торгувались з видавцями за кожну сторінку.
     
  11. NataliiaBB

    NataliiaBB Member

  12. linusya

    linusya New Member

    Жадан зараз найкращий)
     
  13. Yaninayana

    Yaninayana New Member

    Всім любителям української літератури!
    Раджу вам українських літературно-художній журнал «Дніпро».
    Журнал орієнтується на смаки сучасного читача і взагалі в ньому публікується багато класних сучасних українських авторів.
    В журналі присутні різні рубрики: проза, сучасна поезія, драма та ін.
    Журнал дуже сучасний та молодіжний, в ньому публікуються багато українських авторів.
    Раджу!!!
    www.dnipro-ukr.com.ua/
     
  14. sebert

    sebert New Member

    Украинский публицист, журналист и блогер SHRMN DRZD презентовал сборник рассказов под названием "Лють". Сами рассказы позволяют читателю заглянуть в визионерскую и постмодернистскую реальность, в которой происходит всем известные политические события в Украине и России. Много аллюзий, пародий и ...и...и...и...сатиры, сочной и мощной сатиры. В лучших традициях Пелевина и Сорокина. Кроме рассказов, в качестве бонуса, имеется несколько эссе и огромное интервью с волонтером, переселенцем и солдатами АТО, которое позволяет взглянуть на войну с нечто иной позиции. Разные люди - разные истории - разные жизни.
    Кто, хочет погрузиться в альтернативную реальность без химии, помочь автору, купив книгу, обращайтесь с помощью отправки сообщений на фейсбуке.

    Почитать работы можно туто:
    Шерман Дрозд
    Для связи с автором писать сюды:Антон Визковский | Facebook
     
а де твій аватар? :)