сучасна українська література

Тема у розділі 'Книгарня', створена користувачем Ivan, 25 лис 2006.

  1. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Ви оце пробували читати?
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Divcha

    Divcha Well-Known Member

    І мені Матіос подобається все :) Як на мене, такі книжки можна сміливо зарахувати до класики на майбутнє і поповнити ними домашню бібліотеку.
    Взагалі, я люблю читати про наболіле (включаючи й національну складову), про те, на що у мене відкликається серце...
    От Карпа, Дереш, навіть Жадан, не подобаються - скидається на юнацьке викабенювання. Андрухович, Прохасько - для мене заскладні - взагалі, важко сприймаю постмодерн. Феміністична писанина Забужко теж не співпадає з моїм настроєм на життя.
    Для розваги і настрою годиться Пиркало - дуже дотепно з усього "приколюється".
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Попробую, а о чём у неё? Можно в двух словах?
    П.С. Я "бабские" и сильно философские книги не люблю. :nea:
     
  4. Divcha

    Divcha Well-Known Member

    Там якраз жіноча доля в контексті української історії...Трохи сумно, тривожно, але надзвичайно чуттєво, по-рідному. Це так, якби тобі розповідала про свою дівочу долю твоя бабуся..."Бабской" таку літературу у мене язик не повернеться, хоча хто що вкладає у це поняття...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. А я ничего и не говорю. Просто не люблю бабские книги, вот и спрашиваю, не бабская ли эта книга?
     
  6. Divcha

    Divcha Well-Known Member

    Рибко, "Солодку Дарусю" я читала ось тут Можете й собі почитати і матимете свої враження на рахунок бабська чи не бабська:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    А "Код ДаВинчи" і "Ангели і демони" вже подужали? ;) Ці не бабські...
    Я он ще ніяк не дочитаю "Шлях Аріїв" :sorry: - теж не бабська...
    А сьогодні візьмусь за Ю.Винничука "Легенди Львова" (хоч то Яночкин подарунок, але вона думаю не образиться) - потім скажу чи бабська чи нє...:pardon:
     
    Останнє редагування: 12 січ 2009
    • Подобається Подобається x 4
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    :haha::haha: ета пять:haha:
    А якщо серйозно,то "Легенди Львова" - суперова книжка:)дуже люблю Винничука:) І Марію Матіос.В мене зараз період "захльобу" - читаю паралельно "Фуршет" і "Ніч після сходу сонця":)
     
    Останнє редагування: 12 січ 2009
    • Подобається Подобається x 5
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А я б радив Кононовича...:)
    Ото вєщ...:good:
    "Кайдани для олігарха","Феміністка"...
    без всякого розсусолювання...любовморков...:nea:
    динамічно,жорстко...рєзьво...:aggressive:
    рекомендую...:good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ещё не читала. Скачала Матиос, но тоже никак не начну.
    Я тоже хочу почитать, но у нас такое найти сложно - в основном книги о Киеве. Может, где-то скачаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ну смотрите! Если хоть одна морковь проскочит... :aggressive:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Вот тут скачала. Надеюсь, прочитаю. А то до книг никак не могу дойти. :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Читач

    Читач миється в бані

    А що таке скромність письменника? Пушкін теж був нескромним коли писав "...я памятник водвиг себе нерукотворний..."? Це добре, коли людина відчуває силу свого слова! Може в цьому Д.Бондаренко і відрізняється від інших сучасних письменників, адже його книги друкуються в авторській редакції. Захоплюєшся читанням і якось не звертаєш на це уваги. Але коректору є над чим попрацювати!
     
  14. Lappe

    Lappe New Member

    Емма Андієвська "Джалапіта" ))
     
  15. Хто читав Жадана? Які враження?
     
  16. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    я читала:morning1:
    [QUOTE='Бойцовая Рыбка]Які враження?[/QUOTE]
    враження лише позитивні:)
    але б радила Вам почати саме з його поезії - може вона й не видасться Вам надто ніжною, ліричною, але спробуйте абстрагуватись:)
     
  17. А який його твір порекомендуєте?
     
  18. innamalina

    innamalina New Member

    А я собі вподобала Михайла Бриниха "Шахмати для дебілів", ця книга мені більше сподолась, ніж його попередня - "Електронний пластилін"
     
  19. polonyna

    polonyna New Member

    я прочитала десь півтора року тому його "депеш мод".
    враження? - різні
    але більше читати не тягне. он його "біг мак" стоїть на поличці неторканий , відколи з книгарні принесли.
    ..може, колись і погортаю
     
  20. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Рибко, ну що за питання серед ночі?
    я оце зара маю вставати з ліжечка, скидати навухники і шукати книжку?:sad:(

    дивіться: на початок раджу Марадонну - то є поезія, для мене дуже майстерна і щира
    а потім можна й взятися за БігМак - прозові кавалки помережані лірикою - гарне враження від усієї книжки
     
    Останнє редагування модератором: 3 кві 2009
а де твій аватар? :)