Сучасна церква - язичництво?

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Mykhaylo Denys, 27 вер 2014.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я сказав, що небеса - це те, що над головою, тобто планети і всесвіти в тому числі. Бо іншого бога на планетах просто нема.



    не вказуючи Імені, хоча молитва для всіх, не тільки Його, як Сина.


    А як же архістратих Михаїл? Ви готові стверджувати, що архістратиг Михаїл є Сином Отця?
     
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    да я с полсотни ваших вестников уделаю как дитев неразумных, они ж только матры гундосить в силах, вот до Форпоста мне еще далеко - признаю, я апостолов на нуль множить - не решился бы )))
    ОГО! ну а Бога тем более )))))
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    чи з Євою?
     
  4. Hase

    Hase зайчик

    Абсолютно погоджуюсь з вами.
    Якщо у "Отче наш" не було названо імя, то це далеко не значить, що він його взагалі не називав. Адже він ж сам говорив, що "я Імя Твоє виявив людям..." це з Івана 17:6 І Христос часто читав з старого тестаменту, наприклад Їсаї, де стоїть тетраграматон. Думаєте, він паузу робив на цьому місті?
    А у самій молитві, що він вчить? "Отче наш, що єси на небесах! Нехай святиться імя твоє..." Матвія 6:9.
    Ну а як воно може святитись, коли імені ніхто не називає, більше того, мало хто знає?
     
  5. Hase

    Hase зайчик

    Пане Педро зачитайте Римлян 10:13-18.
    Крім того, а що робив Ісус, його апостоли, їхні учі, та учні їхніх учнів? Адже сам Ісус казав:"Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Імя Отця, і Сина, і Святого духа, навчаючи їх зберігати все те, що я вам заповів. ..." Матвія 28:19
    Пане Педро, а ви попробуйте, просто звичайно, сказати, що вас це НЕ цікавить і, що ви не бажаєте бути більше відвіданий. Вашу адресу запишуть і надалі не будуть приходити.
    От, якби, ви ще слово "Так" перед питанням облишили, то було б взагалі ідеально, пане Педро. Але це так лише мрії...
    Павло впринципі вже сказав і зачитав йому Боже слово.
    Я би відповіла:“ Ми не можемо заслужити наше спасіння (бо просто-напросто не заслужили його). Але ми можемо досягти порятунок лише у розумінні, прийнятті і вірі в ціну жeртви Ісуса Христа. При ц’ому у житті вивчати i слідувати Божому слову у ділах".
    Так, Ісус є для мене правдою (доніс нам слово Бога), дорогою (лише через нього можливе спасіння) і життям (оскільки дякуючи його жертві для нас відкривається дорога і можливість вічного життя).

    ---------- Додано в 15:11 ---------- Попередній допис був написаний в 14:44 ----------

    Пане Роберт, це вірно панував Закон (Божий закон). Крім того спочатку керував євреями Бог особисто, аж поки євреї захотіли поставити над собою короля(ЛЮДИНУ), як язичницькі народи це робили. На це Бог дав їм дозвіл, але перед тим було детально пояснено, що панування людини над людиною принесуть несправедливість і диктаторство. Євреї далі верещали, що хочуть корола (царя).
    В майбутьньому ми очікуємо Царство Боже (царювання Бога). Тому, мій голос, я вже віддала.
    Так цього ніхто і не заперечує.
    Пане Роберт, я якраз вірю Біблії, тому "люби своїх ворогів", "Хто меч підніме, від нього і загине" (цитаTи говорю з голови)слідую. Людина ПСИХІЧНО не створена для вбивства. Ви думаєте солдати, які повертаються назад, можуть вести нормальне життя, як і до того?
    Війни, які вели євреї раніше, велися під командуванням самого Бога. І тільки слідуючи його словам могли перемогти і здобути свої землі. І завжди, коли відходили від наказів Бога, були покарані і зазнавали поразки.
    Ви неспростували слова Христа про падіння Єрусалиму і захоплення ним римлянами. Та його єдиної поради християнам, щоб втекли у гори і перечикали. Було б цікаво почути.
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

    то для них заскладно, Арт гадаю швидше дотумкає До Ефесян, розділ 2,стих 8,9
    http://bibleonline.ru/bible/ukr/56/02/#8
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я бсказав, майже ніхто незнає. Єдине що є, це тетраграма.
     
  8. Hase

    Hase зайчик

    Погоджуюсь, як точно виговарювали імя невідомо. АЛЕ так само невідомо, як точно виговарювали Ісус. Крім того, у різних точках світу виговарюють по-різному. В Україні Ісус, В Росії Іісус, в Німеччині Єзус, десь ще Йошуа, десь Єшуа... Виходить краще імя Христа не називати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    это как? как молится Богу через Христа не поминая Христа вообще ? я тут несколько - обскуражен ...

    Вы понимаете значение слова "посредник" ??? его наличие означает то что напрямую с Богом не общаются и к нему на прямую не обращаются ...

    а как же, "спасибо Иегове что собрал нас сегодня на этой площадке и дал нам возможность ...." и никакого посредника ... сам слушал, на заднем дворе Зала царств - под пару сотен еговистов летом заседали, постоял - послушал ...

    скорее я лучше понимаю, например значение слова "единственный" ... правда я не очень понимаю "молится во имя Исуса" именно фактически как это происходит ??? да еще без поминания Исуса, ну тут наврно Вы мне подскажите , из того что я слышал на собраниях, там Исус не шибко поминался

    это ваше видение и не более, это вы себя так назвали а не Бог. откуда вам знать? может вы его вообще бесите потому что все делаете не так?

    ну да - все религии так или иначе оперируют загробной жизнью, особенно христиане ...

    для мертвых в нашем понимании, а так-то душа считается бессмертной и она уже после смерти тела взаимодействет с Богом в т.ч. и на предмет Цартсва Божьего, мне так видится ...

    нет, библейская - где-то ... нигде - моя ...

    интересное заявления, а Вы планируете при жизни его получить??? а как же уже ушедшие? и в гробах лежат тела, уверяю вас, после недельки пребывания там, уже лучше не вылазить ни в какие царства ...

    гм, вопрос интересный, я считал "всемогущество" Бога заключается в открытости для него Будущего, и более того - "на все Воля Божья" как бы подразумевает что ВСЕ действия совершаемые на земле не просто так ... но мысль интересная, теперь мы подвергаем критике всемогущество ...

    а че тут знать? от Адама до Ноя - 9 поколений, и то они наложенные друг на друга, то есть не Сиф прожил 900 лет а потом начался Енос, а где то так на году 300м Сиф родил Еноса ... дальше род того же Сима расписан почти до Исуса так что - вполне четко Библия совпадает с Иудейским календарем ...


    повторюсь интересная мысль, я впервые слышу что бы Бог чего-то не знал ...

    у Господа - может быть, вот только у Адама и последующих - нет, на 6 день был слеплен Адам на 7й господь отдыхал, если рассуждать по вашему то последующий диалог с Адамом у него происходил через 100 миллионов лет? уж простите глупость, Бог благословил 7й день, а не 7 млн лет ... а ваша цитата говорит о надвременности Бога и опять же всемогуществе, но никак того что Библии - врет, называя день - днем ...

    очень много чего, например Библейские нестыковочки ... миру 5 тысяч лет а тут хрясь - кость кроманьонца датированного 20 тысяч лет до нашей эры, велоцераптора млн. лет до нашей эры и т.д. ...


    - а где? "небо" - это тоже "тут", Земля как бы со своим небом в комплекте идет ...

    ---------- Додано в 01:22 ---------- Попередній допис був написаний в 01:18 ----------

    ниногда люди не понимают что-то не из-за собственной глупости а из-за полной бредовости озвученного ))

    ---------- Додано в 01:24 ---------- Попередній допис був написаний в 01:22 ----------

    давай ты сначала дотумкаеш значение слова "Единственный" о! как ты считаешь, что означает слово "ЕДИНСТВЕННОЕ" в общем понимании ?
     
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    я то дотумкав,а воть на
    Hase, ти даром тиснеш.Звичайно вона справиться,але все таки жінка.Може зауважив,вона менше зі мною погоджується останнім часом ,ібо скована,так сказать цепямі. Я же маю і відстоюю віру в Єгову і ніхто мені не указ. Можеш записати мене у войовничі неохрещені вісники Царства.Так оть о чьом ,єто, бішь я...
    то мусиш того лишитись, бо клерики то лжевчення придумали і страшать традиційників, щоб бабло несли в церковну казну
    не тіко Haseйого отримає, але і всі хто перейде Армагеддон. Всім остальним пламєнний привет с большого бодуна(с)
     
  11. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    да она то тут причем? мы про идею говорим ....
    даже Библия а это странно )


    бедные апостолы, и все усопшие до армагедона ....
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    На що ви натякаєте? Боже Імя можна називати як попало?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Robert

    Robert Well-Known Member

    Так, Hase, ми пройшли такий собі шлях еволюції - від безпосереднього керування Богом, до керування земною людиною - спочатку царем, що був помазаником Божим і вибирався Господом, а потім і виборним Президентом. Звичайно, що цей шлях не в кращому напрямку, але якщо він відбувся з Божого допусту, то треба брати в ньому участь. Інакше - це та сама позиція, коли б Ви, жиючи тисячоліття назад, не послухали царя Давида.


    Якщо Ви не заперечуєте Божественну природу Христа, то визнаєте Його Богом. Якщо я не помиляюсь - це йде в розріз із вченням свідків.


    Я не проповідую культ війни, для мене вона огидна - це трупи, каліки, кров, плач... Але при нападі ворогів, хтось повинен боронити мирне населення - для цього і є воїни. Якщо вони боронять свій народ, своїх батьків, дітей, дружин - вони чинять правильно. І їхня відсіч може бути адекватною діям ворога. Однак, коли воїни самі починають загарбницькі дії - це, звичайно, злочин. Hase, скажіть мені, якщо на Вас і Вашу родину нападуть такі собі озброєні злочинці, і поставлять Вам свої вимоги - певний відсоток Ваших доходів, рабська праця на них, задоволення їхніх сексуальних послуг і т.д. на протязі довгого часу - що Ви будете робити?

    Як можна спростовувати слова Христа? Падіння Єрусалиму відбулось з волі Божої, як кара за гріхи. Юдеї мали можливість розкаятись у гріхах, прийняти Євангелію, визнати Христа Месією. Натомість вони Його розіп"яли і переслідували християн, продовжували і далі жити грішним життям. Тому Єрусалим і було зруйновано. Кого мали боронити християни? Грішників, що вели нерозкаяний спосіб життя? Тому перед зруйнуванням Єрусалиму вони покинули місто - це не їхня війна.
     
  14. Hase

    Hase зайчик

    Якраз навпаки, імя Христа згадується кожен раз у молитві. Я знаю лише так і роблю так само.

    У мене не має жодної підстави вам не вірити, раз так кажете, значить так і є. Ви можете з впевненістю зробити цій людині зауваження, оскільки це направду неправильнo.
    Кожен молиться звичайно дещо інакше, але в кінці, говориться приблизно:"...прийми мою молитву в імя твого сина Ісуса Христа. Амiнь." або " ...через твого сина Ісуса Христа. Амiнь."

    Я давала посилання вам на сайт свідків, де ясно говориться:
    Ближе к концу той беседы он сказал: «До сих пор вы ничего не просили во имя мое. Просите — и получите, чтобы ваша радость была полной» (Иоанна 14:6, 13, 14; 16:24).
    Эти слова были очень важными. В одном библейском справочнике говорится, что они стали «поворотным пунктом в истории молитвы». Иисус не имел в виду, что теперь нужно молиться ему, а не Богу. Напротив, он открыл новый путь, позволяющий приближаться к Иегове Богу.

    Молясь во имя Иисуса, мы проявляем веру в то, что он играет важную роль в исполнении Божьего замысла.
    Молитвы, произнесенные во имя Иисуса, воздают ему честь. И в этом нет ничего неправильного, потому что Иегова желает, чтобы «перед именем Иисуса преклонили колени все... и всякий язык открыто признал Иисуса Христа Господом к славе Бога, Отца» (Филиппийцам 2:10, 11). Еще важнее то, что, молясь во имя Иисуса, мы прославляем Иегову, который отдал за нас своего Сына (Иоанна 3:16).
    http://www.jw.org/ru/публикации/журналы/wp20080201/почему-молиться-во-имя-иисуса/

    Але ви ж особисто говорили, що ви обговорення ведете лише в рамках біблії, бо ні на що інше не можна покластись з впевненістю на 100% ...
    Цілком правильно, але зауважте які релігії? Всі ЯЗИЧНЕЦьКІ, язичнецьких народів. Ні переші християни, ні євреї жодного загробного світу ніколи не мали, хіба, коли починали поклонятися Баалу, чи іншим істуканам.
    це суто ваша філософія поєднана з загальноприйнятою тезою традиційників, яку хочеш, чи ні, десь-колись чуєш. Краще приведіть біблійні докази.
    І незрозуміло, для чого Богу наші безсмертні душі, та ще й з ними взаємодія? Чим таким заслужили? А що робити у загробному житті? Це взагалі получається якись паралельний світ.
    Я взагалі планую сьогодні приймати гостей у себе дома, а планів щодо "коли" царства Божого не роблю. На то царство і БОЖЕ, що його планує Бог, а не людина.
    Як і живі, так і вже померлі мають шанс ввійти в Царство, коли час прийде.
    Є таке поняття, як воскресіння. Лазаруса воскресив Ісус, коли той вже 4 дні був мертвий.
    До останніх підпунктів дещо розяснення до Божого Царства.
    Центральна тема Ісусового навчання є саме Боже царство, це і є Добра Новина від Бога. В ідеї Божого Царства і заключається Божа Воля.
    "Він же промовив до них:"І іншим містам я повинен звіщати Добру Новину про Боже Царство, - бо на те мене послано."
    Луки 4:43
    Царство, чи королівство - являє собою керування царя (короля) над народом. Керівником являється відповідно король (цар). Царство Боже, говорить само за себе, що керування буде від Бога (з неба).Короля над своїм зарством Бог також поставив, а саме Ісуса. Зарашня світова система буде знищена і зроблена та, яка планувалася з самого початку „божа“.
    2. Смуїл 7:11-17
    Даниїла 7:13, 14
    Це з пророкування ще пару сотень років ДО народження Христа.
    Відповідно, як майбутній король, називав Ісус царство своїм.
    Ісус буде керувати не один. Він створює уряд, який складається із 144000 вибраних людей. Апостоли належать до них. Ісус сам їм це пообіцяв.
    Обявлення Івана Богослова 5:9, 10 та 14:1
    Де саме буде Царство вже було сказано. На небі буде уряд Царства Божого, які будуть керувати рештою вірних людей на землі.
    Матвій 5:3-5.
    Обявлення Івана Бог. 21:1-5.
    Це буде те місце, яким воно повинно було бути для перших людей і їх нащадків, без смерті, без війн, без хворіб. Рай, одним словом, яким він і був на початку.

    P.S. Решту питань відповім пізніше, це буде просто забагато.

    ---------- Додано в 15:36 ---------- Попередній допис був написаний в 15:21 ----------

    Я абсолютно нінащо не натякала. Все було написано прямо, як і розумілось.
     
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    да, в вопросах околибеблейских, христианских и т.д. - так .
    я не понимаю механизма "во имя" ... как по мне "во имя" означает надо молится Христу и тем самым - славить Бога ... ваши ссылки внизу это подтверждают ...

    ого! ВОТ! ради чего это все! если честно для меня это НОВОСТИЩА ... а ведь верно, пожалуй повод для глубоких размышлений .. а куда девается душа человека после смерти? а как воскреснут кримированные, разложившиеся и т.д. ? что скажут католики ??? чет я ничего не понял .. если можно тезисно в краце, че происходит с умершими по версии СЕ в т.ч. и в будущем ...

    а нету ... я ж говорю - новость ... насилуй убивай, потом помер и все ...

    ну с Ноем такая тема не прокнанала ...

    а мы тут причем? мы ж не племя Израилево ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Robert

    Robert Well-Known Member

    Мали, і одні і другі. В Біблії багато віршів про душу, воскресіння, пекло... про шанування померлих.

    Згадайте також притчу про багача і Лазаря, яку оповів Христос. Там чітко написано про загробне життя.

    (про кому навіть не згадуйте)

    Христос пішов проповідувати тим духам, що жили ще перед потопом і є у в"язниці. Отже. ці душі після смерті жили і розуміли Ісуса.

    Авраам помер задовго до приходу Ісуса, але з іншого світу він бачив Його прихід і "втішився", отже відчував радість, як жива людина, значить душі можуть страждати і радіти, відчувати.



    Євреї віддавна пам"ятали за своїх померлих родичів, ще далеко до часів народження Христа. В Книзі Макавеїв є про це згадка, тільки не треба розказувати що Книга не канонічна, про Канон є окрема розмова, але, навіть, якщо вперто відкинути канонічність Книги Макавеїв - її можна читати як історичну.

    1. Під час битви Юди Макавея з поганами, окремі юдейські воїни привласнили собі дещо з пожертв, які погани приносили ідолам. Юдейський закон не дозволяв цього чинити. Воїни, в одежі яких були знайдені ті предмети, загинули, і всі зрозуміли, що цей проступок став причиною їхньої смерті. Хоча зле вчинили, проте зважмо, що вчинили це несвідомо, а перед смертю розкаялися в своїх учинках і померли виправдані. Юда Макавей, справжній лицар, що обороняв Божі закони, ревний визнавець релігії своїх батьків, зібрав і послав до Єрусалиму 12000 драхм сріблом, щоб принести переблагальну жертву за гріхи померлих, бо побожно сподівався їх відкуплення і воскресіння. Отже, вже тоді у євреїв був звичай молитися і приносити жертву за душі померлих. Вони були переконані, що так можна їм допомогти, інакше б не збирали грошей на пожертву. Святе Письмо не тільки не осудило такого переконання, але поставило на ньому, так би мовити, печатку правди словами: "Свята і благочестива думка - молитися за мертвих, щоб вони звільнилися від гріха".

    З цього випливає, що є душі померлих, обтяжені гріхами, від яких можемо їх звільнити своїми молитвами. Однак це не може стосуватися благословенних у Небі, бо вони не мають гріхів, ні тих, хто знаходиться в пеклі, бо для них вже немає спасіння. Звичайно, ми мусимо собі усвідомити про існування третього місця, де є можливість відкупитися з гріховних боргів. А цим місцем є чистилище.

    І багато-багато іншого. В євреїв, до речі , по сьогоднішній день існує звичай молитов за померлими.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та для чого? Запитайте першого-ліпшого раввина і побачите, що ви неправі.

    Ну або всі юдеї були єретиками...:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Hase

    Hase зайчик

    Думка фарисеїв мене особливо не цікавить, так само, як не цікавила Ісуса. Хай собі надалі чекають на прихід месії.

    ---------- Додано в 13:06 ---------- Попередній допис був написаний в 13:04 ----------

    Все, що повиннен був знати єврейський народ, було дано їм законом і старим тестаментом, а це можна зачитати...там все написано.
     
  19. annashahan

    annashahan New Member

    Доброго дня.:give_rose: У темі не знайшла теми, відповідної моєму зацікавленню, нової теми створювати не можу, тому наважилась зайти до вас по допомогу. Переді мною постало дуже непросте питання вибору Церкви, у якій би я змогла приймати причастя. Вибір стоїть між приналежності Церкви до Патріархата -МП чи КП.
    Ця тема зараз занадто політизована, тому прошу вас підказати де можна докладно прочитати такий матеріал. Якщо ви маєте свою думку про це мені буде цікаво та можливо корисно дізнатись про це. Було б непогано, щоб ви змогли виокремити цю питання, бо я новачок тут і мені ця функція недоступна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Robert

    Robert Well-Known Member

    Доброго дня Вам! :give_rose:

    Я греко-католик, але якщо Вас цікавить моя думка, то я б вибрав КП. У МП, на мою думку, зараз більше політики, бізнесу, ця конфесія стоїть більше на службі у царя-батюшки Пуйла. Чого тільки вартий годинник у патріарха Кирила... Шукайте, де більше духовності, де кращий сповідник, де священник дбає за свою паству. У МП теж є порядні і щирі священники. Але я б вибрав КП. На Майдані вони підтримали народне прагнення і були з народом. Михайлівський Золотоверхий прийняв майданівців після розгону, а священники КП стояли під час штурму. Вони були з народом, а не зі злочинною владою. Дуже врізалась у пам"ять пісня-молитва під час штурму Майдану

    http://www.youtube.com/watch?v=zgkz5-m8c1I
     
а де твій аватар? :)