Сучасна церква - язичництво?

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Mykhaylo Denys, 27 вер 2014.

  1. Mykhaylo Denys

    Mykhaylo Denys Active Member

    Біблія відводить надзвичайно важливу роль чистому поклонінню, це означає, що Бог хотів поклоніння в тільки в такий спосіб, який він описав в Біблії. Тим більше без жодних язичницьких традицій. У 2 Коринтян 6:14 застерігається, що не може бути нічого спільного у світла і темряви, у чистого і нечистого... а що у сучасній церкві... більша половина традицій походять з язичництва!!!
    Ісус нічого не знав про пасхальні яйця, апостоли не падали долілиць перед іконами древніших пророків, Йосип з Марією не прикрашали ялинку в день коли народився Ісус, а дітей, будинки і майно ніхто не кропив водою. (тим більше за гроші) тому в мене питання чим сучасна церква відрізняється від брудного язичництва?
    Чому люди падають на коліна перед священником і мусять цілувати йому руки в той час, як Ісус мив своїм учням ноги? Чому у Матвія 23:9 записано не називати нікого отцем, бо Отець у нас один, а парафіяни змушені звертатись не тільки отче, але і владика, святійший, преподобний, двічіпреподобний, преподобний в кубі і т.д.
    Мені зрозуміло чому це прикривають священики - бо це їхній хліб, але не зрозуміло одне-чим думають люди...

    ---------- Додано в 20:14 ---------- Попередній допис був написаний в 20:10 ----------

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Черговий сектант з єговістів?
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Mykhaylo Denys

    Mykhaylo Denys Active Member

    Та хоть і з північно-американського племені червоношкірих, це не міняє суті! Церква вся замішана в язичницві, а люди над цим не задумуються!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Йдіть вчити правопис для початку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Знаєте чому ви так вважаєте?
    Тому що ваша церква немає досвіду, щоб переорієнтовувати язичників на християнство. У вас більшість прихожан - завербовані християни від традиційної церкви. От якби ваші адепти прийшли у місто, де всі язичники, я б подивився які способи ви б застосовували.

    Люди, які переходили на християнство, все ж мали традицію святкувати язичницькі свята. То був перехідний період. Навіть сьогодні візьми і перенеси Різдво з 6 січня - на 25 грудня, гарантую, багато народу притримуватимуться ТРАДИЦІЇ, хоть всі знають, що старий календар не є точний. Тому церква, з ціллю ламання язичницьких традицій, спеціально на язичницьке свято Івана-купала, встановлювала свято апостола Івана, щоб люди святкували християнське свято.


    От і вся історія. А ви тут... америку відкрили, мов я читав Біблію... Ви почитайте історію церкви ще, а не нотатки новоспечених релігійних рухів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Mykhaylo Denys

    Mykhaylo Denys Active Member

    Юдеї таож жили серед язичників (моавітяни, едомтяни, фелистимляни тощо), але вони не мали права переймати їхніх традицій. А коли так ставалось то Бог тисячами вбивав за те, що вони змішували чисте поклоніння з язичницьким. Тому мова тут іде не про те, як це сталося, а про те чому так продовжується і в церквах так багато брудного язичницва?
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Даремно стараєтесь... юдеї не мали за мету когось перетягувати у свою віру, тому у них не було з тим проблем.

    ---------- Додано в 00:38 ---------- Попередній допис був написаний в 00:37 ----------

    наприклад...
     
  8. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Так і знала, що сектант
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Якщо ваша організація зараховує пости на форумах за години проповідування, то почнеться нашестя і розпалювання міжрелігійної ворожнечі:nea:
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    Хто як не традиційники тим займається. Посилання на Біблію то для них як червона шмата на бика, включаючи модерів хоча вони мають бути бессторонніми
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Та не брешіть. Реагую, тільки коли мене називають брудною язичницею. ))
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Hase

    Hase зайчик

    Так вас ніхто язичницею не називав... От докажіть протилежне, що тридиції вашої церкви відповідають християнському поклонінню, тоді і тему можна буде закривати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Ніхто тут свідкам нічого не зобов'язаний доводити. Зауважте, ми їх не чіпаємо та на їх форуми не ходимо, а вони все лізуть і лізуть зі своіми проповідуваннями.
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Часом інакше називають. )

    Я? З якого дива?

    Але не знаю жодного випадку, коли б священик вигнав когось з церкви на паску, якщо той яйця не приніс.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Mykhaylo Denys

    Mykhaylo Denys Active Member

    Але не знаю жодного випадку, коли б священик вигнав когось з церкви на паску, якщо той яйця не приніс.[/QUOTE]

    ...а для чого їх взагалі туда нести? Ви ж самі погодитесь, що у Ісуса на столі був тільки прісний хліб і вино і кожне з них мало символічне значення. А яйця це з язичництва-символ родючості.

    Я ще раз повторю початок теми: ЧОМУ В ЦЕРКВІ ТАК БАГАТО ЯЗИЧНИЦЬКИХ ТРАДИЦІЙ, ЯКЩО БІБЛІЯ ЗАСТЕРІГАЄ НЕМАТИ НІЧОГО СПІЛЬНОГО З НЕЧИСТИМ. Я нікого не ображаю і навіть не мав такого наміру. Також я не маю наміру нікого нікуди тянути а просто хочу щоб люди задумались. ІСУС не прикрашав ялинку, не малював крашанок не бризкав водою на будинки і машини (в той час колісниці) не падав на коліна перед статуетками та картинами. Якщо хтось називає себе хрИстиянином то він мав би наслідувати Христа чи не так????
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    А ще Ісус джинси не носив.
    Вам не подобається церква? То не ходіть туди, в чому проблема?
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Вас хтось примушує?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mykhaylo Denys

    Mykhaylo Denys Active Member

    Мова не про те чи змушуе, а про те, чого священник кропить їх знаючи, що це язичницький символ?
     
  19. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    А Ви священника питали?
     
  20. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Мова про те, що ви сюди прийшли вербувати, "розвінчуючи".
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)