Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Grek, 21 лип 2007.

  1. Kaff

    Kaff Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Щойно їхав з таксистом. На Зеленій водій Мерса посеред дороги взував водія Ниви. Зайшла у нас розмова за різні розводи на дорогах, легко перейшли й на страхові випадки.
    Водій таксі казав, що мав два випадки. Один раз він був винен, бо вдарив річного джипа злегка - рушив заднім ходом і втиснув бампер ...
    Другий раз йому колєга в'їхав у бік.
    За джипа СК заплатила повністю. Точніше, за відновлення машини платила СК водія джипа - було повне КАСКО, а потім все заплатила СК таксиста. Він не платив ні копійки, хоча був винен.
    У другому випадку таксист запропонував товаришу не звертатися у СК і дати відступного 200 у.е. Колєга відмовився і в результаті йому заплатили 600 у.є.
    Я глянув на стікер. Печатка стояла Універсальної. Хоча яка СК була у момент скоєння ДТП я не питав.
    Казав, що все впиралося лише у термін "вибивання грошей" від 3 місяців до 8-ми.
     
  2. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Инспекторы ГАИ не имеют права останавливать транспортные средства только по причине отсутствия на лобовом стекле автомобиля специального знака (стикера) для проверки наличия у водителя полиса обязательного страхования гражданско-правовой ответственности. Об этом говорится в письме начальника Департамента ГАИ МВД Украины С. Коломийца в адрес "Всеукраинского объединения общественных организаций "Ассоциация страхователей Украины".

    "Остановка работниками ГАИ транспортного средства только лишь при условии отсутствия на лобовом стекле автомобиля специального знака (стикера) для проверки наличия у водителя полиса обязательного страхования гражданско-правовой ответственности не производится", говорится в письме С. Коломийца.

    "Ассоциация страхователей Украины" со ссылкой на слова С. Коломийца подчеркивает, что "ГАИ может останавливать транспортные средства ТОЛЬКО при нарушении их водителями Правил дорожного движения и ТОЛЬКО в этих случаях имеет право проверять наличие полисов "автогражданки".
     
  3. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    А тепер УВАЖНО чистаємо правила дорожнього руху:

    В переліку документів які при русі на ТЗ повинен мати водій вказано
    пункт 2.1. ґ) поліс (сертифікат) обов'язкового страхування
    цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних
    засобів. Водії, які відповідно до законодавства звільняються від
    обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності
    власників наземних транспортних засобів на території України,
    повинні мати при собі відповідні підтвердні документи
    (посвідчення). ( Підпункт "ґ" пункту 2.1 в редакції Постанови КМ
    N 16 ( 16-2005-п ) від 06.01.2005 ).

    А в законі про цивілку пише що страховик зобов'язаний при укладанні договору надати спецзнак.

    Так що відсутність поліса це і є ПОРУШЕННЯМ, за яке ДАІ повинне зупиняти водія, та складати адмінпротокол

    Так що не придумуйте відмазок, купіть цивілку, вона зовсім не дорога.
     
  4. Tony

    Tony Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Всім привіт.
    Недапвно купив машину, з салону, нову. Так як половину суми за авто брав у кредит прийшлось страхувати, тому досвіду у цьоу немає. От виникло питання:
    після ДТП, при пошкодженні бампера, фари, крила (наприклад) як я розумію береться рахунок з Сервісу і страхова виплачує ту суму, та?
    А чи звертає увагу страхова на сервіс в якому буде робитися ремонт?? Можна робти будь де чи тільки на офіційному?
    І ше на рахунок деталей - я можу купити тільки такий самий бампер чи там фару яка йде по стандарту до тої моделі чи можу і з іншої моделі, або взагалі інший якийсь?


    Застрахований в Індіго - порекомедував салон зі всіх шо є в списку банку + вони тіпа співпрацюють зними... незнаю чи добре чи погано то. 0-ва франшиза. Страхування від всіх ризиків, можна керувати будь-кому, зберігати будь-де... вот так.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    та.

    Додано через 45 секунд
    в гаражі - ні, має бути оф. фірма з рахунком в банку.

    Додано через 1 хвилину
    такий самий.

    Додано через 2 хвилини
    на всьо, чи лише на шкло?

    Додано через 5 хвилин
    Найбільш прозорий договір мені запропонувала СК Просто....
     
  6. Tony

    Tony Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    На яке шкло? та походу на всьо!
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    є, шо 0-франшизу дають на шибу і фари, а буває, що на все....
     
  8. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Якщо СК Індіго то я так розумію що втюхали на НІКО-Захід )) В теорії їхати на НІКО і брати рахунки на відновлення авто, АЛЕ саме на ті запчастини які у Вас були, а не на ті які Ви хочете. Тобто СК оплатить Вам аналогічне майно взамін пошкодженому, а не те яке Ви хочете, Ви ж можете захотіти на КІА поставити якісь запчастини з Феррарі ))))) Так не можна ))
     
  9. Tony

    Tony Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Так, саме на Ніко... а шо погана страхова? бо я в тому не шарю, сильно не цікавився!
    Та маю наувазі не від ферраі. Вот наприклад взяти мій Лансер - там є 5 модифікацій і в кожної трохи відрізняються передній і задні бампер. Або наприклад в магазині можна купити задню оптику купити для нього нестандартну! Можливо можна якось домовитись з страховою...
     
  10. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Ну... як Вам сказати... Компаныя виплатила за 6 місяців 2007 року 1 135,5 тис. грн. ПО ВСІЙ УКРАЇНІ. Це не просто мало, це це не капля в морі, це чверть каплі )) Компанію тюхають нак всіх станціях НІКО по україні. Скільки авто продаються? Скільки з них вкрадено або розбито повністю? і виплати всього трошки більше мільйона за півроку - просто смішно.


    Теоретично Ваш збиток складає вартість запчастин (плюс робота по їх встановленню чи ремонту, у випадку якщо їх можливо відремонтувати) САМЕ ТИХ ЯКІ БУЛИ встановлені на авто, якщо вартість нестандартних запчастин буде нищою за вартість рідних то я думаю домовитесь, якщо вартість вища то забудьте, або доплачуйте різницю самі.
     
  11. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Даруйте, може вже тут було це питання? Як що до отримання грошей від страхової компанії, для подальшого ремонту на будь якій тех. станції. Як компанії до цього ставляться? Приятель порахував, каже вигідно саме так було б, у його випадку.(бампер, капот, фара, там ще щось на його новенькому Ланосі.)
     
  12. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Якщо це на рахунок цивілки то платиться по результату експертизи, а там хочете ремонтуйте хочете не ремонтуйте.
    В каско складніше, буває по різному, хтось рахує експертизою збиток і платить на руки, хтось платить на СТО згідно їхнього рахунку, у випадку коли людина хоче гроші згідно рахунку станції, але гроші на руки то як правило не доплачують ПДВ, адже це логічно що Ви хочете отримати гроші по цінах СТО а ремонтувати в діда Івана на коліні, який, звичайно ж, ПДВ не заплатить державі. То чому Вам повинні оплатити повну суму?
    Адже згідно з Законом про страхування - страхове відшкодування це не заробіток а компенсація збитку. То чому вам повинні компенсувати суму більшу ніж у Вас збиток?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Tony

    Tony Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    mota_boy Ну впринципі тепер зрозуміло... тре виясняти і домовлятись безпосередньо вже при наявності факту. Шкода шо раніше шось не сообразив про страхов запитатись... хотя так її радили та і сам бачив ніби багато плюсів.. нажісь що її послугами користуватись не прийдеться ;) Сенкс за пояснення
     
  14. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Чому її радили це тема окрема

    А яких ?
     
  15. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Той друг мій на "Хонді", що страхувався в Універсальній, отримав!!! шляк;)
    в зад.:sad: Хлопа на Деу Сенс суд вже визнав винним, він застрахований у компанії "Затон", чи як там... Сумма -21000грн. Почекаємо як виплатять, повідомлю.
     
  16. Tony

    Tony Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Нарив їх рекламку шо втулили мені:
    1. ВСІ ризии
    2. Франшиза по всім ризикам - 0
    3. можливість страхування подневно, поквартально (від 1 дня)
    4. можливість страхування не нових автомобілів - на умовах виплати страхового відшкодування без зносу деталей ТЗ
    5. відшкодування виплачується не пізніше 15 днів з моменту подачі всіх необхідних документів
    6. без обмежень місця зберігання
    7. цілодобовий технічной асістанс
    8. виїзд автомобільного комісара у разі необхідності
    9. виплата відшкодування без довідки ДАІ якшо сума збитків не перевищує 2 000 грн
    10. виклик евакуатора та відшкодування збитків у межах 600 грн
     
  17. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Ви маєте на увазі КАСКО? так перелік ризиків однаковий у ВСІХ компаній, а в же за бажанням клієнта можна викинути певні ризики, наприклад пожежу та стихійне лихо.

    Страхування з франшизою 0,00 грн пропонують БІЛЬШІСТЬ українських компаній.

    Це також пропонують багато компаній, а взагалі в цьому я змісту не бачу, ви купуєте авто на місяць???? Чи може на квартал???

    Це також не є їхньою фішкою, таке пропонують більшість компаній, а ще Сталін казав що неважно як голосують, а важно хто рахує, так і тут, інколи нарахована вартість нової запчастини вийде меншою ніж нормально нарахована зі зносом.

    а от у їхніх правилах КАСКО є пункт
    8.2.2.4. при настанні страхового випадку здійснити виплату страхового відшкодування у строк не більший ніж 25 робочих днів після надання Страхувальником всіх необхідних документів, якщо інше не передбачено Договором страхування. Страховик несе майнову відповідальність за несвоєчасну виплату страхового відшкодування шляхом сплати Страхувальнику неустойки (штрафу, пені), розмір якої визначається умовами Договору страхування;
    Тут особливо сперечатись не буду, може в договорі і вказано 15, але я б не вважав це вагомою перевагою.

    Всі компанії які пропонують зберігання на стоянці у нічний час пропонують і договори без обмеження зберігання, але вже за нормальною ціною, народ кидається на дешеву ціну, а хто їм винен, не треба було 50 баксів економити ))

    Що ви розумієте під асистансом?

    От тільки не смішіть ))) компанії-гіганти (по українських мірках, звичайно) не завжди мають можливість відправити комісара на ДТП, особливо в нічний час, особливо за 50-100 км. від обласного центру, так що Індіго і годі на таке сподіватись, це по перше, а по друге - навіщо Вам виїзд комісара, він що Вам гроші привезе відразу на ДТП??? Виїзд потрібний самій компанії, щоб побачити чи від вас алкоголем не тхне і т.д., а якщо Ви можете зробити дзвінок в страхову, то самі зможете і міліцію і швидку викликати.

    Це тільки на перший погляд так прекрасно, Ви ціни НІКО знаєте??? Те пошкодження яке буде Вам здаватись 150-200 баксів у них потягне на 500-600 у.о., а міліцію Ви на місце не викликали, а вартість більша за 2000 грн., отже Ви самі напоролись на відмову у відшкодуванні.

    І це також пропонують більшість сктрахових.

    Клювати на ці всі переваги це те саме що тішитись подушкою безпеки в Черрі Амулет, а толку-то, якщо сам кузов деформується так, що толку з подушки ніякого ))

    Додано через 5 годин 8 хвилин
    Торік відомий місцевий дизайнер одягу Фелікс Родіонов вирішив скористатися нагодою й придбав автомобіль у кредит, застрахував його...

    пропоную почитати статтю тут
    http://forinsurer.com/public/08/02/28/3402

    та висловити думки, свій коментар дам пізніше.
     
  18. Tony

    Tony Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Та я нічого не стверджую, я взагалі перший раз стикаюсь з КАСКО.. просто переписав ніби їхні перевиги, про які мені втирали в салоні... І про асістанс я безруля шо то.
    Ну короче кажучи, пожевем побачим... дай Бог шоб ці переваги не прийшлось застосовувати!
     
  19. Gamal

    Gamal Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    маю пару питань стосовно страхування
    купив авто марки ваз 03р.
    автомобільне не переоформляв, взяв по дорученню
    власник сказав що потрібно брати якийсь жовтий талон в ДАЇ, що воно таке з чим його їсти я поняття не маю...
    і на рахунок страховки, якщо вона була оформлена на власника тобі на моене вона не діє я шось собі так думаю...
    з цього виходить що я зобовзязаний на третіх осіб...
    А хтось мав ситуацію з ДАї коли не було страховки кіко треба у бюджет держави дати?
     
  20. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Ну по-перше не треба жлобитись, а треба переоформити авто нормально (але Вам це вже пізно), бо буде дуже шкода коли виявиться що авто числиться в угоні, повірте вже таке кілька разів бачив, і машину заберуть і грошики тю-тю.

    не талон а страхування цивільної відповідальності, і не в ДАІ а в будь-якій страховій компанії

    якщо право власності на авто не мінялось то все залежить від типу договору який був укладений власником, якщо 1-й тип то вона і на Вас буде діяти, треба тільки поліс в нього забрати.

    ))) Що Ви розумієте під цією фразою????

    А до чого тут бюджет??? Ви купуєте поліс в СК а не в держави.

    З.І. А взагалі таке відношення до страхування як у Вас є у багатьох людей, але стикався з тим коли за кимось ходиш і просиш купи страхівку, купи страхівку, у відповідь одні матюки та посилання (самі знаєте куда), а потім за пів-року таж людина приходить в шоці до мене і хоче страхуватись (бо щойно попала в ДТП і на великі гроші), Ви не уявляєте з яким задоволенням тоді посилається (самі знаєте куда) такий клієнт. Невже 2-3 сотні гривень в рік не варті того щоб при ДТП не махати розставленими пальцями, не пити валідол, а просто сидіти курити, і чекати ДАІ????
     
а де твій аватар? :)