Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Grek, 21 лип 2007.

  1. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Ні це не випадковість - це ГРУБА НЕДБАЛІСТЬ.


    Письмову відповідь отримали? Про що там йшла мова? Чому до суду не звернулися? (Мих, до чого я веду: компанія взула Вас з терміном врегулювання збитку, Ви маючи можливість взути їх через суд на додаткові гроші, не скористались цією можливістю, а треба було.)


    Це Ви робите смішну проблему, авто ж було на фірму, ну хіба для фірми 900 грн це гроші??? Та заплатили б самі за скло одразу, а потім би отримали відшкодування від СК. В чому проблема?

    Мих, я ж уже Вас питався, а можна конкретніше про закони, які, що має страхуватись і т.д.
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Та справа не в тому. Просто я так собі розмірковую. Якби я не страхував, пішов би, купив шкло і гроші зекономив і що головне, не мав би клопоту з СК. А то мало того, що сталася біда, то ще один менінгіт - СК.
     
  3. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Ну раз на раз не попадає. Хтось страхує 7-10 років і за той час навіть бампер не поцарапав, а хтось два місяці назад договір уклав а вже має 2-3 випадки. Мих, це все випадковість. І повірте не так багато залежить від стажу керування.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Видно я невдаха у питанні страхування. Ну а шо скажете про фірму "ПРОСТО"?
     
  5. ivansstef

    ivansstef Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    фірма для "своїх"
     
  6. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    В Києві досить не погано працюють (це абсолютно не означає що у Львові буде так само), як працюють на місці треба питатись в тих кому вони платили. Я з ними не стикався. А взагалі, Мих, хочете підібрати страхову походіть по спеціалізованих автомобільних форумах. Там на кожному є розділ про страхування.
     
  7. Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    З того, що я тут побачив, можу тільки порадити ----- не страхуватись у "СТ Гарантія".
    Більшого лохотрону я ще не бачив. Спочатку демпінгують ціни, а потім на 1-3 міс. затримують виплату страхового відшкодування.
    Ну і подібних компаній слід уникати, краще заплатити більший тариф у солідній страховій компанії, і не мати потім проблем з виплатою.
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    І раніш, і зараз вважається надійною фірмою "Дженералі Гарант" (колишній Гарант-Авто).
    Пошукайте кожний у своєму місті.
    Ось мій товариш схопив камінь у скло "Трайбеки".
    На СТО, запропонованому страховиками сказали, що скло буде через 4 дні, вартість така-то, ми оплатимо.
    Товариш знайшов іншу СТО, де скло було "сьогодні" і навіть дешевше (з установкою). "Гаратни" сказали - нема питань, неси рахунок. тут же покриємо.
    Ну це Каско.
    А щодо автоцивілки, (був у мене випадок АЖ на 138 USD) - покрили (мінус франшиза), ще й відстежили, чи замовляв потерпілий автотоварознавчу експертизу (благо, через одну подряпину не замовляв).
    Бо це автоцивілка не покриває - "втрата товарного вигляду")
     
  9. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Борис не будьте таким категоричним, колись серйозна компанія "Гарант-Авто", як у нас кажуть, зійшла на пси....
    Коли Ви заплатили за КАСКО 10 000,00 грн а Вам повернули 1500-3000 за лобове скло це не показник надійності, про надійність можна судити тоді коли у Вас угон, або серйозне пошкодження яке вартує 50-70% вартості авто, тоді буде видно як веде себе компанія.


    Страховая компания «Дженерали Гарант» использует новую форму обмана своих клиентов…

    Для этого в договора страхования кредитных авто она ввела пункт (предположительно 7.2), в котором говорится следующее:
    «Максимальная сумма возмещения не может превышать сумму задолженности Заёмщика перед банком по основной сумме кредита по застрахованному транспортному средству на момент страхового случая».

    Из содержания этого пункта следует: если кредит за авто будет погашен клиентом до наступления страхового события или на этот момент задолженность по кредиту будет маленькой, то клиент либо вовсе ничего не получит (в первом случае), либо сумма возмещения будет «копеечной» (во втором случае) и уж во всяком случае не будет превышать текущей задолженности клиента перед банком.

    Эта уловка бьёт по интересам в первую очередь добросовестных заёмщиков, которые либо досрочно погашают кредит, либо исправно платят по кредиту.
    Указанная форма мошенничества начала использоваться «Дженерали Гарант» с начала 2007 года и в АСУ уже стали поступать первые жалобы клиентов.

    АСУ собирает и анализирует подобные жалобы с целью выработки соответствующих мер противодействия. Пока же рекомендуем не подписывать договора, которые содержат такой пункт, и обращаться в другие страховые компании. Кроме того, рекомендуем проинформировать об этой уловке всех знакомых автомобилистов и разместить предостерегающую информацию на автомобильных форумах.

    Если же вы стали жертвой обмана и хотите отстоять свои права через суд, то действуйте следующим образом:
    a) соберите письменные и/или свидетельские доказательства того, что вы не были ознакомлены с Правилами страхования, содержащими такое условие (ссылаясь в том числе и на то, что в строчке из Договора или Полиса, о том, что вы ознакомлены с Правилами, не указано с какими именно Правилами вы якобы ознакомлены, что вы не знаете, что из себя представляют правила и думали, что это устные пояснения агента страховой компании, что вы не знаете какой правовой смысл имеют правила и как они связаны с содержанием Договора, что знакомство с Правилами ещё не означает ваше согласие с содержащимися в них условиями и т.п.);
    b) соберите доказательства того, что перед подписанием Договора вам не были разъяснены его особенности в целом и, в частности, этот конкретный пункт;
    c) ссылайтесь на то, что этот пункт не имеет отношения к сути договора страхования, по которому страховщик обязуется возместить ваш ущерб;
    d) используйте норму ст.6 Закона Украины «О страховании», в соответствии с которой «Добровільне страхування у конкретного страховика не може бути обов'язковою передумовою при реалізації інших правовідносин». Дело в том, что рассматриваемый нами пункт Договора связывает обязательства страховой компании перед клиентом с правоотношениями клиента с банком, что недопустимо т.к. эти отношения не зависят друг от друга;
    e) в максимальной степени используйте защитные возможности Закона Украины «О защите прав потребителей», в особенности положения ст.15, в соответствии с которой «Під час розгляду вимог споживача про відшкодування збитків, завданих недостовірною або неповною інформацією про продукцію чи недобросовісною рекламою, необхідно виходити з припущення, що у споживача немає спеціальних знань про властивості та характеристики продукції, яку він придбаває».

    Использование указанной уловки свидетельствует о беспредельной наглости страховой компании «Дженерали Гарант», о чём немало написано на сайте АСУ, и не могло бы произойти без участия Госфинуслуг, которая в начале 2007 года утвердила для этой компании новую редакцию правил страхования транспортных средств.

    Просим присылать в АСУ рекомендации по противодействию подобной форме мошенничества для их систематизации и распространения среди обманутых клиентов «Дженерали Гарант».
     
  10. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    ВІДСТУПНЕ
    грошова сума або майно, передані одною стороною договору іншої, у випадку невиконання або погашення своїх зобов'язань.

    Тобто, я розумію, дзвонили Вашому другу крадії, пропонували викуп за повернення Камрі? Цікаво скільки?;) Взагалі я співчуваю, він ошуканий двічі, крадіям та СК. Це факт. Ключі він міг десь загубити або вкрали наприклад вчора, а з ранку вкрали авто з ключами. Це класна тачка, отже готувалися висліджували і зробили справу акуратно та швидко. Не виключено також, шахраї якимось чином пов'язані з СК. Наприклад жінка працює, або родич. А тепер цинічно кажуть дехто, треба уважно читати, таке інше... Людина заплатила за КАСКО немалі гроші, вона має всі права, а в результаті хитрощів її "кинули". Тобто виходить страхова компанія страхує не клієнтів а насамперед себе від ризиків, і це природно, але не до такого ж ступеню, панове. Таке враження, робітників СК заздалегідь натаскують, як би не заплатити клієнту, лише у крайньому випадку, коли всі хитрощі та засоби вже використані.

    По автоцивілці, що це за прикол франшиза? Ні все зрозуміло,:) але чому наприклад, коли я пошкодив комусь бампер або дзеркало, ремонт коштує до 500 грн. Чому ж я повинен платити, зважаючи на те що вже купив поліс за 320 грн. на рік? Я роками з 90 року їздив, і жодного разу не пошкодив нікого, мене 3 рази.;)
     
  11. Vexler

    Vexler Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    По дзеркалам, склу і т.п. йдуть вищі тарифні ставки, походу.
    Якщо не вистачає страх. суми плата йде з кишені страхувальника (застрахованого).
     
  12. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Цікаво, де можна подивитися у мережі?
    Взагалі я не проти, відтак заплативши 320 грн. на рік не можна весь час безкарно шкодити бампери та дзеркала і при тому нічого більше не втрачати. На то вона і є ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ...
     
  13. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Ніде не можна подивитись, цивілка регулюється законом про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, і скло зеркала і т.д. там окремо не виділені.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    еге... начне.... вже не раз починало...
     
  15. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Та вже перевіряють, не всі звичайно, але мене кілька разів вже перевіряли. Так що доведеться купувати ))
     
  16. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Сьогодні приятель застрахувався в "Універсальній", франшиза - 0.???
    Невже страхова себе "ошукала"?
     
  17. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Ні ваш приятель ошукав себе сам, тим що пішов в Універсальну.
    Таких шахраїв як вони досить складно знайти, йому вдалося. )))
    Добре що не каско застрахував у них, бо ходив би довго по гроші, а так потерпілого відправив і нехай він сам з ними мучиться.
     
  18. Jazzman

    Jazzman Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Франшиза - 0
    Три дрібних ДТП за 1,5 роки (500, 700 та 150 USD) - компенсували без будь-яких проблем.
     
  19. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    А як вони поставляться до Вас коли Ваш збиток буде більшим за Ваш платіж у 5-7 разів, га?
     
  20. Jazzman

    Jazzman Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    не знаю, бо збитки були не в мене

    Але, якщо Ви про різницю між сумою, що вони за мене відшкодували та вартістю страховки, то разів у десять вже вийшло. Не жалкую :)
     
а де твій аватар? :)