Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Grek, 21 лип 2007.

  1. Grek

    Grek Well-Known Member

    Як відомо з 1 серпня наше доблесне ДІА почне "посилену" перевірку наявності полісів страхування відповідальності водіїв.
    Пропоную тут ділитись інформацією на цю тему, а зокрема хто у якій страховій компанії застрахувався.
    Так ось вчора заплативши 248 грн. отримав поліс в страховій компанії "Універсальна" (це не реклама - а обмін досвідом).
     
  2. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Давно пора. Закон вийшов ще у 2004р. а до цьго часу його ніхто не виконував.
     
  3. Войцек

    Войцек Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Я вважаю, що це в першу чергу водіям потрібно. Сам опинився в такому становищі, щоб зареєструвати авто у МРЕВ треба було застрахуватися. Застрахувався, а через три місяці ДТП. Все йде до того, що мене визнають винним (але ми ще поборимосі :ireful1: ) і в такому разі страхова компанія має відшкодувати збитки замість мене, так званим, постраждалим. Тепер шкодую, що не взяв повну страховку (на відновлення і мого авта, незалежно від того, хто винний).
    Але ви повинні добре знати, що страхова компанія (принаймні моя) вимагає в разі ДТП справку про медичний огляд обох водіїв. Таке обов"язково робиться у разі, якщо є постраждалі. А якщо нема - не обов"язково, якщо даїшники не видять у цьому потреби. Просто на місці пригоди записують, що немає потреби робити медичний огляд. Все швидко, але ви можете через це мати проблеми із страховою компанією. Тож, якщо страхуєтеся, краще дізнайтеся, що маєте робити у разі ДТП.
     
  4. Grek

    Grek Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Так власне і питання: в якій страховій компанії страхувався, чи не було "затягувань" з боку цієї компанії при виплаті?
     
  5. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    На машинах є наклейки страхових компаній, попитайтесь водіїв чи мали ДТП, як їм відшкодовували збитки. Це буде найкраща реклама для компаній. Але це все стосується страхування КАСКО. Яке страхується на основі ПРАВИЛ страхування які різні у всіх компаній
    Що стосується страхування цивільної відповідальності то страхування здійснюється на основі закону про обов'язкове страхування цивільної відповідальність власників наземних транспортних засовіб, тому умови є однакові на всій території України.

    Ваш обов'язок по Закону це повідомити СК про ДТП, викликати працівників ДАІ на місце, та бути тверезим за кермом. Хоча при страхуванні ЦВ потерпілому ЗОБОВ"ЯЗАНІ виплатити відшкодування навіть якщо Ви порушили умови договору. А вже потім в судовому порядку, стягнуть цю суму з Вас (для прикладу якщо ви керували авто в нетверезому стані)
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Універсальна - погана компанія. Є поганий досвід, хоча й не мій.

    Питання в іншому: яка відповідальність перед ПДР, у разі, якщо нема цієї картки.
     
  7. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Відповідальність штраф 0,5-1 неоподатковуваного мінімуму, питання в іншому невже так складно поліс купти, він копійки коштує.
     
  8. sanya

    sanya Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Вот мій тато застрахував автомо:cowboy: :shy: біль на авто каско
     
  9. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    У мене стара 9-ка, тому застрахував свою відповідальність перед тими кого я можу вдарити. Заплатив за рік 200 грн. Сподіваюся, що страховка не знадобиться, тьху-тьху-тьху.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..


    просто поганий досвід у роботі з страховими фірмами.
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Страхую цивільну відповідальність з 2001 року (після випадку, коли довелося потерпілому заплатити за бампер, поворотник та шпакльовку крила 500 баксів (за рахунком СТО). Підліз, зараза, зліва при розвороті, коли я стояв і дивився праворуч…)

    Був єдиний страховий випадок – здаючи назад в умовах поганої видимості, злегка дряпанув двері гарантійної Міцуби. Водій оцінив у 80$, його директор вимагав 300. Спробував збити до 150 – директор не погодився.

    Реально: безготіркою з ПДВ це склало 138$, з них 100- моя франшиза (а за його каско франшиза- ще більша).
    Тож я заплатив страховій компанії 100$ + вони заплатили свої 38. :)
    Плюс по суду штраф 34 грн за порушення правил.

    Основна морока була з судом – поки туди прийшла справа з ДАІ. Поки її «підклали верхньою» до доброї бабусі-судді – ще кілька коробок цукерок секретарю з адмінсправ (бо права були тимчасово вилучені, а в талоні мент олівцем зробив запис). Після сплати штрафу права повернули, олівець стер. :)

    Вчора шукав поліс цього року – треба ж стікер отримати. А страховики кажуть – стікери будуть в кінці місяця.

    До речі, поліс не знайшов. Тому прийшов до страхової компанії, написав заяву – видали дублікат полісу і новий стікер. Порадили возити з собою не копію, а оригінал полісу – менти перевірятимуть.

    Компанія – колишня Гарант-авто, тепер називається Дженералі Гарант.

    P.S. Для Войцека: в разі ДТП без жертв ДАІшник запитує обох водіїв: чи є підозри на сп"яніння іншого ? Ні - на експеризу не направляє.
     
  12. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Та ні якраз досить хороший досвід, тому заявляю що знаючи свої права, потерпіла сторона ЗАВЖДИ отримає відшкодування по цивілці, а по каско можуть бути різні нюанси.

    З.І. Те що в поганій компанії Вам Ваші права пояснювати не будуть а будуть придумувати нові обов'язки - це правда, але ж ніхто не заваджає просто прочитати закон і тоді розказати компанії що вона повинна робити.

    Універсальна, у свій час, дійсно гриміла скандалами, але тут як, на мене, клієнт сам винен. Коли Ви купуєте китайський змішувач за 40-100 грн Ви ж не очікуєте що він буде служити так якісно і довго як німецький (але набагато дорощий). Якщо Універсальна та деякі інші псевдострахові компанії демпінгують ціни то годі було сподіватись що в них будуть гроші на виплати. Клієнт сам обирав ДЕШЕВУ ціну Універсальної, відповідний був і результат виплат.
     
  13. Grek

    Grek Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Так справа в тому, що я вибрав Універсальну не через низьку ціну, оскільки у всіх компаніях вона однакова (ну крім деяких явно ненайкращих) і розраховується згідно коефіцієнтів від базового тарифу. А вибрав її якраз через досить позитивні відгуки на деяких форумах.
     
  14. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    повне Каско - Дженералє Гарант.
     
  15. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..


    А чому морока була Ваша, це справа потерпілого надати документи в СК, відшкодування ж треба йому а не Вам
     
  16. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Відшкодуванням потерпілому дійсно займалася страхова компанія.
    Але в мене, як у винуватця міні-ДТП, вилучили права.
    І поверненням їх (через суд і штраф) довелося займатися мені :)
    Мене проконсультувала інша суддя, як поводитися, щоби покарання було мінімальним.
     
  17. dvin

    dvin Well-Known Member

  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Юзерів знову кинули....
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Зрозумів чому фірми називаються страховими - тому що страшать водіїїв, що з першого числа будуть штрафувати.
     
  20. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Страхування цивільно-правової відповідальності водіїв..

    Та заспокойтеся !
    Ось товариш застрахував "Таврію" на 15 днів за 38 гривень і якось виклянчив під це стікер.
     
а де твій аватар? :)