Страна Моксель

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Danilo, 12 січ 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Відповідь: Страна Моксель

    Да там чёрт ногу сломит. Прямой полной потомственной цепочки по мужской линии не видать... Будем как обычно, верить князю на слово :)
    - так это они, изверги, Василия Васильевича Тёмным сделали?
     
  2. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Страна Моксель

    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Доктор археології та первісної історії України, провідний науковий співробітник Інституту археології НАН України, Інституту українознавства Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, професор національного університету "Києво-Могилянська Академія" Л.Л. Залізняк пише:[/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]"Як зазначалося, волиняни, деревляни, поляни, білі хорвати, тиверці, уличі, частково сіверяни VIII-XI ст.ст. фактично були праукраїнцями... [C.97] [/FONT]

    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Однорідність матеріальної культури лука-райковецьких пам'яток Північно-Західної України, залишених у VIII-IX ст.ст. літописними племенами волинян, деревлян, полян, уличів, тиверців, білих хорватів...свідчить про інтенсивну консолідацію праукраїнського етносу, яка завершилася у Х ст. утворенням першої української держави Київська Русь. [/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]У XI-XII ст.ст. культура праукраїкських племен, за археологічними джерелами, являє собою відносно монолітну цілісність, на відміну від культури літописних племен лісової півночі Східної Європи. Останні зберігали свою етнокультурну своєрідність аж до розпаду Київської Русі у XII- XIII ст.ст., тоді як культурна різниця між окремими праукраїнськими племенами Півдня почала зникати у переддержавний період у VIII-IX ст.ст. і фактично зникла протягом XI-XII ст.ст. [/FONT]
    [FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Тобто, етнічні процеси на півдні Русі, наближеному до візантійських центрів цивілізації, проходили швидше, ніж на півночі. Тому формування українського етносу відбулося раніше, ніж у інших східнослов'янських народів. Про українців, як етнічну й культурну консолідовану цілісність, можна говорити з постанням першої української держави Київська Русь, тобто з Х ст. Наскільки лондонці, парижани, пражани Х-ХІІІ ст.ст. були відповідно англійцями, французами, чехами, настільки сучасні їм мешканці Києва, Чернігова, Галича були українцями...[/FONT]
     
  3. Бранко

    Бранко Well-Known Member

    Відповідь: Страна Моксель

    Данило. Не нарывайтесь :)

    Подсказка: праукраинцами (в узком смысле)-были древляне, сами ищите.
     
  4. Mattilainen

    Mattilainen Well-Known Member

    Відповідь: Страна Моксель

    По ходу:
    Нет, ну ежели исходить из гипотезы о том, что любая история является продуктом идеологического и мифологического конструирования, направленного на формирование национального сознания и национальной идентичности изучающих историю, и прежде всего молодежи, то тенденциозность и наличие мифологем при определенных (нынешних) условиях, вероятно, вполне оправданы. К тому же, внимательный наблюдатель всегда найдет наличие мифологем и тенденциозности в книгах по истории любого государства. Ведь идеологизация любой истории неизбежна и абсолютно объективной истории не бывает. Главное определить ориентацию оного конструирования, его идеологическую направленность. То есть носит ли конструкт позитивную, направленную на взаимодействие ориентацию, либо конструкт носит ориентацию негативную, направленную на дистанцирование. Имеется в виду прежде всего уровень этнической толерантности.
    Покамест наблюдается достаточно четко выраженная односторонняя негативная направленность в тенденциях идеологического и мифологического конструирования.

    Сорри. Продолжайте, пожалуйста, господа. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: Страна Моксель

    Ух ты! Я сразу загордился! Я в истерике! Мы ж первее!
     
  6. Бранко

    Бранко Well-Known Member

    Відповідь: Страна Моксель

    Ну дык. Когда предки Данилы изобрели колесо, предки остальных народов были обезьянами :) Даже американцев! :)
     
  7. Відповідь: Страна Моксель

    Полегчало? :D
    А что ж "Покамест"? Пан Матти ожидает скорой смены ориентации конструкта? :) Или представляет себе некий рубеж, по достижении которого мифологемы станут проявлять положительную тенденциозность? :rolleyes: И чем будет достигаться сей эффект, развенчанием ли "старых" (современных) мифологем, или конструированием новых, ещё более интересных?
     
  8. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Страна Моксель

    Тю, а що у Росії вже є колесо? Невже! Напевно десь поцупили.:)
     
  9. Бранко

    Бранко Well-Known Member

    Відповідь: Страна Моксель

    Тюю, а вы разве не знали? Вместе же воровали :)
     
  10. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Страна Моксель

    Патріотам, які воліють змагатися за кращу долю України в царині політичної діяльності, варто нагадати одну з настанов, яку В. Яворівський, за його словами, отримав у дитинстві від батька. “Не сперечайся з дурнем, – казав той, – бо люди не помітять між вами різниці”. Адже припиняю.:)
     
  11. Бранко

    Бранко Well-Known Member

    Відповідь: Страна Моксель

    Данило, вы страдаете комплексом собственного предательства, по отношению к русским :)
     
  12. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Відповідь: Страна Моксель


    Я погоджуюсь з Данилом. Нації утворюються і зникають. Чи є італійці, які на даний момент більше схожі на циган, прямими спадкоємцями світловолосих і світлооких римлян?
    Вчені кажуть, що скоро Франція стане темношкірою країною, бо досить великий приплив і народжувальність у ефіопців. Чи будуть франкомовні і народжені в цій країні католицькі французи ефіопського походження? Так, будуть, але чи вони будуть схожі на сучасних французів.
     
  13. Бранко

    Бранко Well-Known Member

    Відповідь: Страна Моксель

    Тут по другому получилось. Была одна нация- Русь. Ее разорвали на три части. Похоже на ФРГ и ГДР :)
     
  14. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Відповідь: Страна Моксель

    Я вважаю Русь - багатоетнічною країною з різною релігією і звичаями. Язичництво існувало до XV століття (на Русі воно було 100 :wacko:, коли в містах було поширене християнство і у кожної місцевісті були свої боги. У Київську Русь входили і інші народи, навіть не слов'янські. І племена, які розмовляли своїми діалектами і говірками з яких і повстали російська, білоруська і українська. Наприклад, у мене на Хмельниччині були чорні хорвати і коли я взяв словник діялектизмівмоєї місцевості, то натрапив на сотню слів, які є тільки в хорватській мові і найбільше хорватських слів у гуцулів, які є нащадками чорних хорват.
    Русь ніхто не розділяв. Вона розділилася на окремі князівства сама у котрих князі ворогували між собою. Єдність Руси у час розквіту (тобто коли мала найбільше володінь) проіснуавала зовсім недовго.
     
  15. Бранко

    Бранко Well-Known Member

    Відповідь: Страна Моксель

    Русь была и при Российской империи и позже в СССР.

    Зы: я не имею ввиду "варягов", т.е. правителей, я имею ввиду территоррию и народ русьский-рус. бел. укр.
     
  16. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Відповідь: Страна Моксель

    Це мені нагадує одне із тверджень фашистів про Священу Римську Імперію (імперія в середньовіччі) на чолі з німецьким імператором. Тобто всі є католицькими римлянами, тобто французи, германці, італійці і слов'янізоване населення Польщі і Німеччини. А їх бездарно розділили.
    Хоча нарід і справді руський. Але всі давні народи рано чи пізно розділяються. Іспанці, каталонці і португальці також пішли з одного корення.
     
  17. Danilo

    Danilo Well-Known Member

    Відповідь: Страна Моксель

    Щось мені це нагадує Пересвета. Позиція ця видає Вас. Може Вас там клонують у Московії? :) Він у мене у ігнорі, тому мабуть сумно без співрозмовників, змінив ім`я.
    В мене геть немає комплексів.
    Весло є.:)
     
  18. Бранко

    Бранко Well-Known Member

    Відповідь: Страна Моксель

    Теперь они снова объединились в ЕС :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Бранко

    Бранко Well-Known Member

    Відповідь: Страна Моксель

    Тогда не трогайте русских:)

    Ведь есть много чего интересного в вашей истории :)

    Например покорение Ольгой древлян, уличей, тиверцев, волынян, белых хорватов, всех тех кого вы перечислили и скажу я вам это интересно :)

    Никто не хотел быть под Киевом :)
     
  20. Bogun

    Bogun Well-Known Member

    Відповідь: Страна Моксель

    ЄС - Священа Римська Імперія? По ідеї в неї повино було входити тільки чотири країни: Італія, Франція, Німеччина і можливо найбільш вирогідно Чехія.
    А коли згадати фашистське вчення про Рейх, ще Галичина, Волинь та взагалі вся Україна.
    Щось не чув, щоб мешканець Франції казав, що він з німцем є римлянином і одним народом, який розділили.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)