СТО у Львові

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Курт_Кобейн, 11 січ 2008.

  1. Stanlock

    Stanlock Active Member

    о, то є добре. китайські авто обслуговуєте? я тут замовив на свою Джилі 7 передній бампер та решітку радіатора, а сам міняти йось побоююсь - нема досвіду, не хотів би щось відломити чи зіпсувати. і в скільки обійдеться така послуга?
     
  2. LoveMe

    LoveMe миється в бані

    Джілі на Феніксі дуже нормально роблять (Ткацька, 31). Є ще декілька заточених під Джілі, тримайте посилання – Ремонт Джили Львов СК, МК и Эмгранд: Geely СТО автосервис и диагностика
     
  3. Jktrcfylh

    Jktrcfylh New Member

    Відгук про СТО "Любе"

    Інтернет платфорама, яка може порекомендувати багато корисних сервісів, а від недоброчесних вберегти. Сьогодні і я зроблю невеликий вклад і можливо цей пост вбереже кількох людей від недобросовісних підрядників.

    Лопнув терпець! І нарешті після чергової поломки і ремонту від ШАХРАЙ-ДЖАМШУТ СТО " ЛЮБЕ" , вирішив викласти і свою історію. Перше знайомство і спілкування з ДЖАМШУТ СТО "ЛЮБЕ" відбулось десь 4 роки тому, мав я проблеми з замком багажника. Машинка мала механічний ричаг відмикання багажника. По деяким причинам цей ричаг чомусь не дотягував і не відмикав багажник. По рекомендації джамшут майстра ДЖАМШУТ СТО "ЛЮБЕ" ми встановили там електромотор. Все ніби ок. Через місяців 5-6 цей моторчик горить і я знову їду в недоСТО "ЛЮБЕ". Новий майстер підійшов до моєї ластівочки, кинув оком, і видав таке фе, що мастер, який ставив той електромоторчик - криворука тварина, якого допускати навіть до конструктора лего не можна, не те що до автомобіля. Я його почув і попросив те саме повторити при старшому зміни. От був здивований старшой з майстром, коли почув, що ремонтувалась машинка тут же і його меншим колегою. Тихенько насупившись, майстер встановив новий мотор, змінив кут його розміщення. (Так мало бути з самого початку за його словами) Все готово, все працює я забирати авто, а мені рахунок будь-ласка візьміть до оплати. Скандал, слюні, але поїхав я з СТО не заплативши ні копійки.

    Проходить десь близько року часу, багажник знову не працює. Їду в джамшут СТО"ЛЮБЕ". Знову згорів моторчик. Причина - замкнула кнопка. Запитав, чому не було встановлено запобіжник ціною 2 грн, якщо зараз доведеться замітити електромотор ціною 250 грн. У відповідь почув незрозуміле буркотіння, а з виразу обличчя стало зрозуміло, що в думках був посланий до предків, і нефіг тут мене вчити, як мені робити мою роботу і бабос заробляти. На запитання чи буде це відремонтовано: "Буде, але точно за гроші і ніяких там гарантій." Часу шукати нове сто не було, то ж погодився.
    І ось пройшов рік часу і мій багажник знову не працює. Ремонтуватись в СТО ДЖАМШУТ "ЛЮБЕ" я точно не збираюсь, але зателефонувати і повідомити про ситуацію в СТО - це тепер мій святий обо'язок. Після впізнання менеджером, почув фразу з мультфільму "Жил был пес": - ШО ОПЯТЬ? (Читати з хрипотою) А наш електрик з сьогоднішнього дня у відпустці і наврядчи він з неї вийде. (останнє ,то вже собі я сам додумав). Подякував. Поклав трубку.
     
  4. Ghostbuster

    Ghostbuster New Member

    Видел такие накладки на двери тут , подумываю себе купить. Клеить их лучше на прозрачный силиконовый герметик. И краску не попортишь, и держится на все 100.
     
  5. radaz

    radaz New Member

    МОжете спробувати автосервіс Радан Авто. Мають великий досвід в ремонті автомобілей і все робиться доволі якісно.
     
  6. Igor Yeti

    Igor Yeti New Member

    усім привіт! на днях придбав єсю,1.6тді 11року. задоволений! хочу до зими підготувати,але хорошого майстра не знаю! хтось підкаже? ДЯКУЮ ! УСІМ ГАРНОГО ДНЯ !!!
     
  7. Saggittarius

    Saggittarius Вільний стрілець

    Подскажите пожалуйста СТО по Ниссану.
     
  8. Occupant

    Occupant New Member

    mojaxata якщо сам не знаєш скільки це може коштувати, то навіщо купувати собі геморой? Невже 2-3 штуки того варті, якщо результат не гарантований. Відрихтують її тобі, а все одно будеш шукати що не так і потім комусь впариш як "не бита не крашена бабушка в булочную ездила". Погана карма гарантована
     
  9. traveler beetler

    traveler beetler дон_мафії

    Знатоки, може підкаже хто з власного досвіду :cools:
    На Пасічній 150 чи то 153, є шиномонтаж. Знаю, що наче шипшини, чи то vianor, давно проїжджала повз, а зараз мені туди від дому близько, актуальна адреса.
    Хтось там обслуговувався, можете враженнями поділитись чи вартує уваги чи пошукати ще що? :hi:;)
     
а де твій аватар? :)