СТО у Львові

Тема у розділі 'Про авто', створена користувачем Курт_Кобейн, 11 січ 2008.

  1. Курт_Кобейн

    Курт_Кобейн Well-Known Member

    Переїхавши до Львову стикнувся з проблемою, то та ремонту авто.Офіційним дилером у Львові є Алекс, хто знае прошу поділитися.Відразу скажу, що на вигляд воно не спонукае довіри, чого варта лише підїздна дорога- поки доїдиш можна сміливо замовляти ремонт ходової...:8: Да і будівля якась обшарпана, в Киеві 5 дилерів, але такого, що страшно зайти немає...Чи не все золото, що блистить?
     
  2. Franko

    Franko Member

    Відповідь: Відгуки про СТО Алекс

    неее , не хвилюйся... у Львові все правильно: як виглядає - так і працює.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Відгуки про СТО Алекс

    На Алекс всі дуже нарікають. Високі ціни і дуже низька якість послуг
     
  4. Курт_Кобейн

    Курт_Кобейн Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про СТО Алекс

    Можете по-рекомендувати щось інше?
     
  5. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Відгуки про СТО Алекс

    у Львові багато СТО, залежить, що саме треба. Ауді-сервіс нормальний на Навроцького
     
  6. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Відгуки про СТО Алекс

    Там же и БМВ сервис неплохой. Очень приличный автосервис - Шкода, на Шевченка.
     
  7. demetris

    demetris Well-Known Member

    Пропоную поділитися враженнями від СТО, майстрів, рихтувальників, карбюраторо-інжекторшиків і всіх людей, що немитими руками пхаються нам під капот.
    Солонка - the best!
     
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: СТО у Львові

    Ось тут, до речі, є тема, у якій складається такий собі чорний список СТО і майстрів. Може комусь згодиться http://volkswagen.lviv.ua/forum/showthread.php?t=2038
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: СТО у Львові

    Дуже навіть знадобиться.
     
  10. Anyuta

    Anyuta Well-Known Member

    Відповідь: СТО у Львові

    Точно скажу "геометрики" на Некрасова хороші... Там мій тато працює:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: СТО у Львові

    Я традиційно обслуговуюсь на Шкода-Авто (бічна вул. Шевченка). Подобається підхід, людське ставлення з боку майстрів і помірні ціни. Там робив сьогодні і геометрію - помітив що гума нерівномірно стесується. Ціна питання - 80 гривень і 20 хвилин часу. З суттєвих плюсів - СТО працює у суботу до 20.00.
    Рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: СТО у Львові

    Дозвольте запитати принагідно, хто ся розуміє...
    Планую передні амортизатори на Мерседеса 124 поміняти - куда краще звернутися?! Мерседесовський сервіс, той як на ДАІ їхати, не пропонувати... я вже туда ні за які коржики не поїду...
     
  13. Anyuta

    Anyuta Well-Known Member

    Відповідь: СТО у Львові

    Мій брат колись працював на Мерседесівському СТО, тепер теж на Некрасова і теж на "компютерному огляді:)" а от щодо ремонту...попитаю...:)
     
  14. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: СТО у Львові

    Свої амортизатори міняв на Шкоді, - не забули навіть у передні стійки масло залити навколо вкладишів, прокачали файно. Скільки це коштувало - не пригадую, тим більше що мені з великою знижкою робили. Завтра можу взнати якщо цікавить :)
    Єдине що геометрію там може не вийти одночасно зробити - бо різні майстри.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. demetris

    demetris Well-Known Member

    Відповідь: СТО у Львові

    Питання хто знає де можна у львові знайти майстра до Рено 25 (ну там ходова і двигун на капремонт)
     
  16. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: СТО у Львові

    На Шкоде это обойдется по 70 гривен за 1 амортизатор (передний). Сегодня спрашивал. Если интересует - могу договориться на любой день кроме среды и четверга.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: СТО у Львові

    Дякую, Капітан, за детальну інформацію... Так і думав - запчастини тут дешевше взяти можна, а робота однозначно дешевша в нас...
    Я до Львова десь за місяць-другий збираюся, то і навідаюсь...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: СТО у Львові

    Вчера был там. Менял масло, тормозную жидкость и ремень ГРМ. Маленькая деталь - на станции не оказалось специального ключа со специфическим изгибом и размером для регулировки водяного насоса. Вышли из выхода, вырезав болгаркой из наиболее подходящей болванки нужный ключ :)
     
  19. andre33

    andre33 Well-Known Member

    Підніму тему , де краще ремонтувати авто РЕНО-КАНГО 1,5dci
    по питанню ремонту-чистки форсунок, на Богдана Хмельницького
    не ремонтують тільки можуть замінити на нові ,
    може дасть хто координати майстра з Солонки , що робить Рено (дизелі)
    Дякую.
     
  20. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Мій Максим мав необережність ремонтувати своє авто на Зеленій, навпроти Й.Сліпого.Ремонт серйозний..приварити нові пороги, покрасити, стійки і т.д.При тому з кожним його дзвінком проблем більшало і сума теж.Заплатив 10 тис.грн.У зазначений термін вони не вклалися через що він просидів три дні у Львові і відпустка зменшилась .Приїхавши по машину ..почалося...Один домкрат був на місці, другий в багажнику майстра, Бошівські двірники замінили на якісь незрозумілі, сумка з інструментами насилу знайшлася.При спробі поїхати, тормозна педаль провалилася.Багато ще виявилося мілкого браку....тільки машина стала торохтіти як старе відро, хоча до цього нічого не торохтіло.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)