Стихійна торгівля-бізнес,екстрім і боротьба за виживання, все в одному флаконі.

Тема у розділі 'Влада і комуналка', створена користувачем Hyligan, 3 лип 2011.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Якимось дивовижним чином життя склалось так що от вже більше місяця займаюсь я таким непристойним і захоплюючим заняттям як торгівля в недозволеному місці. Торгую своїм власноруч вирощеним товаром , і в основному торгую не на ринку тому що ринок забитий спекулянтами і знайти відносно пристойного місця просто не можливо, а після 6 ранку нема вже і хринових місць :mocking:

    В нас в Червонограді склалась дуже дивна ситуація...з самого ранку всі кому не вистачило місця на ринку займають місця "за дорогою" накидають всякких ящиків,дошок, картонок і прочої фігні, але товару ніхто не розкладає...десь година сьома, приїздить 2-3 машини нашої рідної міліції, які досить толерантно і ліниво пробують це все неподобство припинити....народ зазвичай з ментами чуть не братається...але нікому торгувати не дають...Так всі ходять кругами до годинки 10-12 доки не назбирається стільки народу шо на правоохоронців :mocking: забивають і починають то тут то там торгувати....в 11.50 прибуває поїзд Ковель-Львав, а з нього висаджується 300-500, а по суботах то мабуть і до 1000 волинських дисантників з кравчучками,клумаками,кошиками,баняками ...і та вся лавина змітаючи на своєму шляху зазівавшихся перехожих, контролерів з базару, електричні стовпи і Лексуси і Лендкрузери ...суне "за дорогу"....Побачивши з далека першу бабуленцію з клумком правоохогонці героїчно грузяться по машинах і поспішно відступають.....

    Тут починається справжнє життя....то всьо торгує, коткудакає,свариться, кляне, матукається, губить гроші, б'є банки...коротше життя б'є ключем...Десь до 16 години 70 процентів десанту повертається на історичну батьківщину ...і тут знову наїзжає наша дорога міліція...але тепер приїздять "злі менти" хапають 3-5 "шпикулянтів" грузять в воронок, везуть "на старе місто" і за "невелику винагороду" відпускають....Ті беруть таксі приїздять назад і допродують товар :haha:

    А ше кажуть шо то Росію "Умом не понять" :)))

    Зі мною теж нині провели "профілактичну бесіду", кажуть будуть судити :))) ...я почитав адмін кодекс і вирішив що буду настоювати щоб все було по закону, (штраф то від 17 до 120 грн :tongue:)

    Хто знає як саме За закономповинно проводитись затримання громадянини(і на яких підставах) і яка законнапроцедура вилучення товару?

    P.S. З завтрашнього дня почну знімати відео...думаю з часом тему можна буде перемістити в розділ "Гумор"

    P.S.S А ще зявилась непогана ідея стати з тими всіма кропами і петрушками під міськрадою, і ше чоловік 50 з собою превести, попередньо обдзвонивши місцеве радіо, телебачення і газети :)))
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Але вже з тими торгашами, за місце не платять, ринковий збір не платять а ціни такі самі як на базарі і не скине ні копійки,хіба як чує шо вже електричка гуде чи до відправлення маршрутівки лишилось 2 хв
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    зара ніхто не платить ринкового збору.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Тут ви не праві....то в мене ціни ті самі, а десантники розпродують все за пів даром...вони не тільки за місце не платять...вони щей за поїзд не платять....халява повна)
     
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ні на санта барбарі такого не помічав ні на іскрі
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    треба відкрити в вас філіали)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Площа Ринок однако. Повинно спрацювати. Я навіть готовий прийняти участь в шоу :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Приїдете в Червоноград?....а чим торгувати будете? ;)
     
  9. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Я думав ви то ві Львові хотіли зробити.
    П.С. Та взяв би кілька букетів забороненої в Росії петрушки. ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Та ну Вас))))).........петрушки і в мене повно)))

    Доречі....як там ту наркоту з неї витягувати?....бо цікавляться люди))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Svjato

    Svjato Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  12. gcib

    gcib Member

    Так а де ж відео обіцяне? Дуже кіно побачити кортить! :)
     
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Та от ніяк руки не доходять.....тепер в мене продавці продають і я їду до дому ще до часу Х .....
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Тяжке у вас життя.
     
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У нас таке саме робиться.На базарі стоять перекупщики.а під базаром на доріжці бабці і дідулі з села .Ментів зазвичай присилають молодих-зелених.Тоді торгівля звертається (понакривають своє добро і сидять десь близенько ) ,сидять чекають коли менти заберуться. Ну й клянуть же бабці тих ментів і нашу владу !
    А "на доріжці" купувати краще, там і ціни нормальні ,можна й поторгуватись....та й домашнє все , з села.
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Та нє....життя веселе....адреналін безкоштовний)))
     
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    За 2000 гривнів забагато адреналіну.
     
  18. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Дві тисячі того року ще не було((....1800 максимум
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. morze

    morze Well-Known Member

    Мусимо радуватись і терпіти, бо закордоном -це непрацює!Маємо сімейного лікаря - заводимо сімейного фермера!
     
  20. andre33

    andre33 Well-Known Member

    У Росії з петрушкою боряться неподецки...
    http://absurdnews.ru/2011/06/the-most-terrible-drug-parsley/#more-250
    Взято з того сайта
    "....Вот несколько рецептов, которые нам удалось раздобыть:

    "Веселый молочник".
    Состав:
    Петрушка (молотые семена) 50гр,
    Молоко 100гр, 3,5% жирности,
    Скипидар 30 микрограмм,
    вода 200мл.
    Все смешать, кипятить в течение 30 минут.

    "Бодрое утро".
    Состав:
    Петрушка (молотые семена) 100гр,
    Кофе молотый 3 чайных ложки,
    Вода 200 мл.
    Все смешать, кипятить на медленном огне 15 минут, постоянно помешивая.

    "Отдых с фарфоровым другом".
    Состав:
    Петрушка (молотые семена) 100гр,
    Пурген 20мл,
    Водка 100гр,
    Вода 200гр.
    Все ингредиенты смешать, употреблять в охлажденном виде.

    "Фреш".
    Состав:
    Петрушка (семена и листья),
    4 кубика льда,
    Текила 200 мл,
    Высушенные листья Конопли.
    Смешать, добавить ломтик лимона или лайма по вкусу.
     
а де твій аватар? :)