Степан Хмара

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Мих, 30 гру 2016.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    ІгореМ, я б не пішов лікувати зуби до 79-річного стоматолога, а ви постите його у політиці, де він все шкодив за молоду.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, ви дальше блудите :)

    А для чого ж особисто ви створили цю тему Степан Хмара ? :scratch_one-s_head:о_О:pardon:

    зі
    Ну, а по-перше, @Мих, шо вам не подобається в роздумах Хмари?
     
    Останнє редагування: 9 кві 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Степан Хмара з Rocksolyana Khmara та ще 2.
    26 травня о 23:26 ·
    Три роки мародерства України!

    Такий результат владарювання Порошенка на посту Президента України. Він завершив формування мафіозної системи управління в державі , де він верховний мафіозі ( "хрещений батько"). Порошенко довершив те, що розпочав Янукович, але не встиг закінчити. Порошенко перетворив клуб олігархів з рівноправних партнерів у групу підпорядкованих йому васалів.

    Порошенко править за допомогою закритої кліки найбільш довірених поплічників. Він узурпував практично всю реальну владу в своїх руках, що є посяганням на Конституційний лад.
    Порошенко повністю підпорядкував собі парламент. ВРУ, як найвищий орган представницької влади зруйнований і не виконує своїх конституційних повноважень: законотворчої,контрольної ті формуючої виконавчу гілку влади. Парламент перетворився в декоративний орган,який освячує замовлення кліки Порошенка.

    Перетворив правоохоронні органи і суди в обслуговуючі кліку Порошенка структури. Контроль ЗМІ набув загрозливого стану. Кадрова політика Порошенка злочинна-руйнівна( катастрофічно непрофесійний уряд, штовхає Україну до економічного краху і катастрофічного зубожіння народу).

    Порошенко відповідальний за руйнування бойківської системи України і пограбування мільйонів українців. Порошенко на догоду Путіну штовхає Україну до капітуляції і знищення української держави: а) толерує безкарність московської "п"ятої колони" б) сприяє російському бізнесу в Україні; в) блокує юридичне визнання факту російської агресії проти України не припиняє дипломатичних відносин з агресором РФ; г) пішов на капітулянські мінські домовленності ( план Путіна по знищенню України) і вперто не бажає шукати виходу з цього глухого кута.

    Насправді політика Порошенка типово колабораціоністська, тобто зрадницька. Крім того інтереси російської мафії має багато спільних інтересів з мафією українською (порошенківською) . Звісно, що Порошенко є головним джерелом корупції в Україні.
    Тобто, політика Порошенка не є спрямована на нестримне особисте збагачення є антинародною і загрозливою для Української держави.

    Українське суспільство повинно нарешті зрозуміти: владарювання Порошенка і збереження повноцінної української держави речі несумісні , тому завдання суспільства змусити його відійти від влади і належним чином покарати.

    Смішно і гидко читати ще про якісь рейтинги Порошенка. Це просто непристойно. В суспільстві повинна відбуватися жвава дискусія як повинен бути покараний Порошенко, як повернути з офшорів з різних кінців награбовані в Україні багатства.

    26.05.17
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Saszko

    Saszko Well-Known Member

    Бойківської системи... :D
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    сказав 80-річний зуботехнік.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, вам он взагалі 91 рік та ще й торгуєте водою, а в сусідній темі про землю байки розказуєте :)

    зі
    із давнього

    В центрі Львова сидить старий жид і торгує водою. З сиропом 3 коп., без сиропу 1 коп.
    Підходить хлоп і каже:
    - Хіба вигідно воду продавати?
    Жид:
    - Пане, вода тримає величезні кораблі, то невже вона не втримає старого Мойшу?
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Позбавивши громадянства М. Саакашвілі, Порошенко ще раз підтвердив наскільки він підлий і мстивий пігмей.
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    І жодного посилання на пункт закону, який "порушив" Порошенко. Рівень баби на бвзарі.

    Надіслано від мого SM-A710F, використовуючи Tapatalk
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ворогам закон, а друзям - все...Це ж вже проходили, чи ні?
    Невже за це вмирали на Майдані?
    Правда, щодо Хмари...йому вже потрібно думати як кажуть "о душе". Якась злість неадекватна. У старих це буває.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Старого використовують.

    Надіслано від мого SM-A710F, використовуючи Tapatalk
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Схоже на те
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. prius

    prius Well-Known Member

    Вас теж використовують
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    ГЕРОЙ УКРАЇНИ: Я КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ АВАКОВА НА ПОСТУ МІНІСТРА МВС.
    «Я категорично виступав проти призначення Авакова на пост міністра внутрішніх справ. Категорично. Я вважаю, що я не помилився і, безперечно, таку важливу структуру не може очолювати така людина, як Аваков. Тому не треба казати, що це – висуванці Майдану, це висуванці сцени Майдану. Це було два різних Майдани», – зазначив Герой України, український політик, правозахисник, політв’язень радянських концтаборів Степан Хмара.

    View: https://youtu.be/vHFvw5aMxE0


    із коментів

    Dima Demidov
    Огромный Вам респект, Степан Ількович!

    Александр Шереметьев
    Велик человек настоящий патриот Украины!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Звичайно, Хмара заслуговує на повагу, я далеко не фанат Авакова, але що дає критика когось, як сам ти краще діяти не будеш, переконалися на ВО Свобода.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну тоді підбирати фігуру на міністра ВС, щоб сподобалась Степану Ільковичу, можна хіба що серед політв’язнів радянських концтаборів.
    Всі "не такі". Питання: де взяти "таких"? Хай скаже: оці і оці не годяться, а ось ці - були б на місті. Але ні: все і всі в новій владі погані, нічого не робиться.
    А я кажу, що робиться. Перед виборами хай звітують, а ми подивимося.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Доречі, С.Хмара постійно паскудив В. Чорноволу. Досі невідомо на кого Хмара працює.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    і от мєня лічно спасіба.:haha:

    Ото прихильники знайшлися, нє?
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Має бути так, щоб всі керувалися законом. Був ти на Майдані, чи ти великий патріот, чи ти є АТО-шник, чи чиновник, чи поліцай, чи міністр, чи депутат ВР, чи президент.
     
Tags:
а де твій аватар? :)