Степан Хмара

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Мих, 30 гру 2016.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А досі чому не сказали? Він на посаді з 2014 року.
    Чи раніше він вас влаштовував? ;)
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    звідки ви знаєте що я казав, а що не казав?
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я читаю ваші дописи
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    маладєц.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я стараюсь! :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]


    Степан Хмара
    19 год ·
    Не дивлячись, що я не звик виходити в соцмережі при обсмоктуванні повсякденних питань. Але сьогодні вирішив відреагувати на один важливий епізод, який мав місце на ток-шоу "Народ Проти", на телеканалі "ZIK" 26.05.19. Обговорювали питання, як закінчити війну.
    Немає сенсу звертаи увагу на те, хто про що теревенив. Але пройти повз важливої деталі, яку висловив поважний і високопрофесійний дипломат Костянтин Грищенко, я не міг. Грищенко висловився за безпосередню зустріч новообраного президента В. Зеленського з Путіним. Можливо, десь на нейтральній території, метою такої зустрічі мали б бути пошуки вирішення проблеми через компроміс, за словами Грищенка. Мене дуже здивувала позиція Грищенка, який цим своїм висловом закликає громадськість дотримуватися капітулянтської позиції.
    Навіть якби Путін захотів такої зустрічі, то її напевно Москва б постаралася влаштувати через подругу Путіна п. Меркель. Подібний досвід у неї є, вона вже влаштовувала Нормандську зустріч Порошенка з Путіним у 2014 році, на користь останнього.
    ВІД БУДЬ ЯКОЇ ЗУСТРІЧІ З ПУТІНИМ ПОТРІБНО ВІДМОВИТИСЯ! Про який компроміс з агресором і окупантом може йти мова? Тільки про капітуляцію, незалежно під якою ширмою вона б маскувалася. Поки московські окупанти не звільнять наші території без будь-яких умов, потрібно згортати стосунки з РФ на всіх напрямках. І починати потрібно з розриву дипломатичних відносин.
    Зрештою, сам Грищенко декілька років тому виступав за розрив з Росією дипломатичних відносин. Без такого розриву неможлива успішна політико-дипломатична робота на міжнародній арені над створенням антиімперського блоку проти російського агресора.
    А далі потрібно зачищати український простір від російських гуманітарних, інформаційних, бізнесових структур, від п'ятої колони. Негайно має бути скасований Договір між Україною та РФ про вільну економічну зону - Крим.
    Потрібно заблокувати життєдіяльність 14 армії РФ в Придністров"ї (транспортний зв"язок з нею відбувається виключно територією України). З цього потрібно починати, а далі буде. І зовсім негоже штовхати нового президента на шлях капітулянства, тим більше досвідченим дипломатам.
    Київ, 27 квітня 2019 р.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    От зуботехнік дає, нє?
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, а хто ліпший - Хмара чи Ю.Шухевич?
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У вас дивні запитання.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Це для вас вони "дивні"

    Запитання правильні.
    Просто ви дивуєтеся їхній простоті. От вами і демеде ;)
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Хмара: Загроза, що нависла над Україною, настільки велика, що суспільству важко збагнути її глибину. І в цьому теж є небезпека, бо суспільство ще не зовсім розуміє, що нейтралізувати ці загрози можна лише невідкладними рішучими масовими заходами - рішучими протестами.
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не знаю як і коментувати. Ще один Філарет. Що він запропонував? Аж нічого. Не відводити війська - ну,припустимо. Нормандська зустріч зривається, санкції з Раші потроху знімають, поміч нам згортають, Рашу приймають знову в G8, пливемо по течії. План конкретний у Хмари є? Плану нема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Ну так Хмара і не є якимось переговірником, ніхто йому не надавав повноважень для такого.
    Але якщо самому бути пасивним та безініціативним, дуже ймовірно, що можуть тобі підсунути щось невигідне.
     
  14. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Існує два принципові варіанти; повертати окуповані українські землі на Сході України, або не повертати (побудувати стіну, лінія розмежування - новий кордон чи то з Росією, чи то з новими республіками).
    Якщо повертати землі, то яким чином? Гнати супостата аж за Урал? Відібрати у нього ядерну зброю і надавати по морді?
    Якщо не повертати землі, то це називається розбазарюванням земель, политих кров"ю наших славних предків.
    Степан Ількович нічого не сказав, а красиво висловився виразом "зелена саранча".
    І потім, я щось не зустрічав, щоб Зеленський мав бажання змінити Конституцію.
    Я тільки так розумію, що Україна повинна відновити контроль над своїм східним кордоном з Росією і провести чесні і відкриті вибори до місцевих рад. Місцевих рад. Яким чином депутати сільських та міських рад впливатимуть на державну політику України, на її кроки на міжнародній арені, я не розумію. Є якісь приклади, коли від депутата сільської ради залежало, що буде казати міністр закордонних справ з трибуни, наприклад, ООН? Я щось такого не пам"ятаю. Навіть на, прости Господи, Кернеса чи Труханова ніхто, ухвалюючи міжнародні угоди України, не звертав уваги.
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мстива наволоч руйнує все навкруг себе за свою поразку.
    З такими грішми можна збирати народ, можна наймати ботів, тим паче під такими яскравими гаслами. Але це ненадовго.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не розумію Хмару. Пороха зняли, яка ще загроза може бути для України?
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    100%

    Не розумію, як одне випливає з іншого?
    Санкції не привязані до нормандської зучтрічі ніяким чином. Санкції привязані лише до Мінських угод. "За невиконання Мінських угод".

    Ну це бездарна політика Зе і Ко. При Порошенку такого не було.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Наш "мудрий народ" сам успішно руйнує і себе і Україну.
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ви думаєте, що якщо Пороха зняли, то це вже все?
    Фігушки.
    Читайте уважно Степана Ільковича:
    "Такий абсолютно антиконституційний закон Порошенко разом з Турчиновим абсолютно в незаконний спосіб (в закритому режимі, з відключенням електронного режиму фіксації результатів голосування) фальсифіковано проштовхнули через Верховну Раду. Безумовно Турчинов і Порошенко скоїли кримінальний злочин, за що кримінальна відповідальність обох ще попереду.
    Порошенко намагався імплементувати цей АНТИКОНСТИТУЦІЙНИЙ, ухвалений у незаконний спосіб, закон в Конституцію України. Трагічні події біля ВРУ 31 серпня 2015 року, налякали Порошенка і далі першого голосування він не пішов. Всі наступні роки він постійно теревенив, що альтернативи Мінським домовленостям немає і що конфлікт треба вирішувати лише дипломатичним шляхом. І перше і друге є марними ілюзіями.!"
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

Tags:
а де твій аватар? :)