Степан Бандера

Тема у розділі 'Персона', створена користувачем Воланд, 28 кві 2009.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ви "Безславних виродків" дивилися? :) Там якраз про єврейський спецназ. Ну але то фантазії Тарантіно
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тарас Бульба-Боровець
    Лист до Проводу ОУН Бандери і Головної Команди УПА.
    24 вересня 1943 року
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Все зовсім не так, як Ви пишете. Проаналізуйте хоча б на меморіальних надписах вік воїнів УПА, що загинули. Там в основному від 20-ти до 26 років, тих кому за 30-ть зовсім мало, а якщо є, то однозначно вони ставали командирами різних рангів. Це якраз той вік де ідея та рішучість без реальної оцінки ситуації займають першочергове місце. Чому в армію беруть з 18-ти років, а не з 25? Тому, що 25 -ти річний перш ніж виконувати наказ буде думати про його наслідки на відміну від 18-ти річного. А скільки поночах стукали у вікна або сами вривались до хати з пропозицією воювати за Україну, хто відмовлявся, вважався зрадником.
    Мой дядьки не були затурканим бидлом, вони якраз походили із заможніх селян, яких постійно гнітила радянська влада, тому й повірили провідникам УПА про шанс здобуття Незалежності при допомозі німців.
    Хай буде, Бандера теж не сподівався, що так обернеться ситуація з Гітлером, то навіщо було продовжувати боротьбу тепер уже не на один фронт, а на два: проти москалів та проти фашистів? Сліпо вірячи Бандері, Лебедю та іншим, вони йшли до кінця. Біда тільки в тому, що Бандері і Лебедю було засліпило. Розумію, що багатьом не подобається, що я пишу, але я пишу те, про говорить моя родина, яка була на передньому краю боротьби, як в УПА, так і в Червоній армії. Моя тітка, якій минуло 92 роки, була зв"язковою, приймали активну участь у підготовці молодого поповнення на Золотій Поляні, де проходили вишкіл тисячі воїнів УПА до тепер не може забути хлопців і дівчат, які вірили в перемогу, і які були в розпачі, коли зрозуміли, що їх залишено на призволяще. І в кінці визвольної боротьби більшість гинули не через ідею, а через те. що зголошуватись не було сенсу, враховуючи заслуги перед УПА, воювати тим більше, тому ще це вже була не війна з більшовиками, а спорадичні випадки самопожертви. Хто був більш слабодухий, то просто ховався по стрихах, криївках, підвалах і т.п., надіючись, що з часом про нього забудуть.
    Більшість з тих, хто особливої ролі не відігравав у визвольному русі, зголосились, здали склади з боєприпасами /тільки з наших лісів енкаведисти вивезли понад 40 підвод зброї та боєприпасів, 3 грузових машини різної амуніції - це те, що партизани відбили в бою у німців та енкаведистів. /, викрили криївки, де перебували решта воїнів, за це їх було помилувано і відбувши термін ув"язнення, зараз продовжують ходити в формі УПА, приписуючи собі тільки Бог знає що. Хто не вірить, може приїхати і я сам особисто покажу викопані квадратні ями звідки забрали зброю та боєприпаси і підірвані криївки з пам"ятними надписами, видані сексотами-зрадниками .
    Так,як у післявоєнний час було дано оголошення, щоб якщо є хтось живий з тих, хто ніс бревно з Леніним на суботнику, зголосились. Після оголошення на протязі короткого часу зголосилось понад 800 чоловік.
    Мої родина вважала і вважає так: почав війну - воюй, а бачиш реально, що програєш, вмій признати поразку і здатись в полон для того, щоб виграти час і зібрати нові сили для боротьби, а не добивати всіх до останнього солдата.
     
    Останнє редагування: 18 бер 2013
    • Подобається Подобається x 6
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Неужели москали и комуняки не будут найдены?
    Или это залётные из Кремля?


    У ніч на 7 квітня у селі Великосілки Кам’янка-Бузького району Львівської області вандали зруйнували пам’ятник провідникові ОУН Степанові Бандері. Розбите погруддя удосвіта виявили місцеві свободівці.

    Про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

    Пам’ятник встановлено навпроти школи, в якій зараз працює виборча дільниця на проміжних виборах до Львівської обласної ради.

    Близько 7.00 представники дільничної комісії від ВО «Свобода» прийшли на дільницю, де мало відбутися засідання ДВК, і побачили розбитий пам’ятник. Вони почали стукати в приміщення ДВК – їм відчинив заспаний міліціонер, який не чув і не бачив, що відбувалося вночі під вікнами.

    Одразу викликали міліцію. Схоже на те, що зловмисники стягнули погруддя з постаменту линвою за допомогою автомобіля.

    Пам’ятник Степанові Бандері у с. Великосілках було встановлено в жовтні 2011 року.

    Нагадаємо, що в ніч на 6 березня у Волі-Задеревацькій на Стрийщині було пошкоджено меморіальну таблицю та пам’ятник Степанові Бандері, а в ніч на 7 березня – барельєф Романові Шухевичу в Білогорщі, біля Львова.
     
  5. zherech

    zherech Well-Known Member

    Ничего себе. 100% происки клятой гебни,наверное какой-нибудь спецназ КГБ прямо из Москвы прилетал памятник гуру разрушать.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Звісно, що Степан Бандера - це наш герой.
     
  7. avatarwin

    avatarwin Well-Known Member

    Я рахую що Степан Бандера це герой у минулому за незалежність свого народу --Галичинни. А наш герой у майбутньому це Тягнибок. СЛАВА УКРАЇНІ!
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Правильно писати "мій герой".

    Військова конференція ОУН(Б) 1942 р. і розробка планів зі створення українських збройних сил
    Іван Патриляк, Олександр Пагіря
    (Київ)
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. zherech

    zherech Well-Known Member

    Да,Олежка героичный парень. Вон как в ВР в драки кидается. Герой,че тут скажешь:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ось прямо так, апщепонятной і написали.
    Тільки помилку я знайшов. Правильно - ОбеШШать.
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Боря, це добре, що Ви помилки шукати вмієте. А от мій файнрідер ще не навчився. А мені було влом перечитувати.
    Щодо "апщепонятной", то і тут все просто. Я дав назву джерела, якщо не брАкне, то знайдете і пересвідчитись.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    На скані з російської фальшивки? Ваш файнрідер не матюгався (російською)?
    Васю, Ви же не хлопчик і добре розумієте, що режим, якому Ви вклоняєтеся, котиться до прірви? Навіщо шуміти, не розумію? Розслабтеся і спробуйте отримати задоволення. :)
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Патриляк далеко не російський, а самий що не є щирий... :)))
    Хоча Вам видніше ким являється дослідник Центру ім. В’ячеслава Липинського.

    Всі там будемо... :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Степан Бандера-это....

    Здравствуйте,я пришла на Ваш форум,потому что не хочу верить СМИ и тому,что внушают заинтересованные политики. У меня один вопрос. Кто для западной Украины Степан Бандера? Сейчас в Крыму и восточной Украине всех кто за Украину называют бандеровцами,а значит предателями. Хочу от местных жителей услышать правду.
     
  15. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    у нас он герой, такой же как у вас путин.
     
  16. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Відповідних гілок купа
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Здравствуйте, я тоже посмотрел зомбоящік і прішол к вам на форум узнать правду про Украіну, роскажіте же ее мне поскорее, кто такой Бандера і Ярош, почему оні служат Амеріке, помогіте понять! Не для разжіганія!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Перенаправьте,пожалуйста:)
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Сістрьонка, я тоже мічтал узнать правду про Советцкіх Освободітелей і я ее узнал на етом сайте, почітай родная не пожалееш http://banderivets.org.ua/
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

а де твій аватар? :)