Степан Бандера – Герой України!!!

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Arthur, 22 січ 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo


    Независимость пришла не "от пост-сталинского эсэсэсэра", а от того, что он загнулся.
    А всё оказывается было наоборот...
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Вот именно. Поэтому - нет смысла утверждать, что герой всей Украины. Только - части. Может ввести новые регалии - "герой Галиции" или "герой Донбасса"... И - вопросов нет - мироное сосуществование. :)
    Не, пан Ромко - так не пойдет. Если мне не обращать на это внимание - то галичанам - надо молчать о Голодоморе. Я ведь не спрашиваю - сколько галичан погибло в Голодомор? То-то ж и оно....
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Yarema

    Yarema Дуже важлива персона

    А що до цього з Україною відбулося? В 20-ті -30-ті роки ? Невже не знищення і розчленування України!?о_О
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Краснодон - это бывший 101-й киллометр. А "Молодая гвардия" - кучка шпаны, которую немцы казнили за воровство. И О. Кошевой был тем самым агентом абвера. В конце войны бежал в Италию.
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А що очікувалося? Порівняли МГ і Бандеру - маєте наслідок.
    За Вашим же трафаретом розмалювали:
    дзеркальна версія. майже як про Волинську різню москалики резюмують.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Увы. Краснодонцев - казнили. Вне зависимости от писанины философ. Им даже и не прийдет в голову почитать историческую литературу - с описанием эксгумации. Да - Бог с ними! На каждый роток - не накинуть платок. Я - не удивлен. иуда - тоже считал, что поступает верно - предавая Спасителя. чего ждать - от выгораживающих иуду-бандеру?
     
  7. Filosof

    Filosof Well-Known Member

    Литературу какого года издания? У меня весь этот мусор пошел на розпал.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    здоровому таке в голову не прийде тілько коли діагноз -комуна:cry:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. navav

    navav Well-Known Member

    А ви себе вважаєте ЧЛЕНОМ хоч якогось суспільства-якщо так то якого ?
    Паном,на превеликий жаль я не є,але щасливий що не є пролітарієм..

    А на рахунок історії, Бандери і всього іншого-для мене історія-мій дід і батько,царство їм небесне,а не запліснявілі підручники цензурної радянської псевдоісторії...
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Малолєтки просто виживали.Трохи крали,трохи грабували.
    Обікрали склад,понесли вкрадене на базар.
    Їх пов"язали,а німці з такими не церемонились.
    Трохи притиснули,отовкли, дітиска почали здавати всіх і вся.
    І всьо геройство.
    Зрештою совки завжди канонізували злодіїв,грабіжників,вбивць і катів.
    Так,що дітям просто не пощастило опинитись на одному іконостасі з отакими...
     
    Останнє редагування: 8 січ 2011
    • Подобається Подобається x 4
  11. navav

    navav Well-Known Member


    А у вас окрім запліснявілих радянських підручників з історії є взагалі якийсь світогляд,своя думка,почути думку опонента чи це принцип папуги...

    ---------- Додано в 21:59 ---------- Попередній допис був написаний в 21:54 ----------

    А даремно,потрібно показувати це нащадкам,щоб знали чому не потрібно вчитися.Хоча я думаю Табачник надолужить втрачене...

    ---------- Додано в 22:04 ---------- Попередній допис був написаний в 21:59 ----------


    А взагалі то я на форумі не так давно.Запитання чим вам насолили галичани,та не тільки вони,а і ті хто не згідний з вами?Є щось особисте чи виховання радянської школи-так я теж там вчився...

    ---------- Додано в 22:05 ---------- Попередній допис був написаний в 22:04 ----------

    Що шановний не вистачає аргументів чи знову батьки у мене погані???
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Здорово.
    Украли кой-чего - в шурф живыми скинули.
    Объявили на землях. завоеванных немецким оружием "независимость" - подержали в лагере - а потом - выпустили. Действительно - пример для размышлений. Кто - враг - и кто - друг. Не поняла немчура - расстреляй они Бандеру - или - кинь живым в шурф - вот и был бы - герой. А так - мелкоуголовная шушера - "социально близкий"...
     
  13. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    В свою очередь - предложил бы больше сладкого - хорошо влияет на работу мозга. А жирная пища - наоборот - что я и вижу. Кушайте конфеты - будете лучше понимать оппонентов. :)))
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Для прикладу,Андрея Шептицького навіть така мерзота,як сталін не посміла зачепити.
    Не треба порівнювати малолітню гопоту з фігурою такого рівня,як Степан Бандера.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Бог даст - побываю во Львове - расскажу о лагерях на п-ове Тайгонос - которые я сам видел (а не читал\слушал). Но это - не отмазка для бандеры.
    Вот когда увидел - стал убежденным антикоммунистом. Но - не стал националистом - поскольку - коммунист-националист - два сапога - пара.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Я своїми очима бачив масові захоронення на місці пересильних тюрем.
    Де були останки розстріляних доблєсним енкаведе.Перед їхнею доблєсною втечею перед вермахтом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Ну - и о чем нам с Вами спорить? Что сталин (джугашвили) - изверг рода человеческого? Что коммунистическая (националистическая) идея - античеловечна? Что нет ни одной причины, которая ставит одного человека выше другого? Все мы равны перед Господом...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    І що робити з окупантами?
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gron

    Gron тафгай

    На форуми примусово відправляти і там з ними боротися, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. navav

    navav Well-Known Member

    Дякую,їм ,жінка вміє пекти,так що в глюкозі недостатку немає.А десь читав що від харчування в якому не вистачає жирів-людина стає дратівливою...
    Бандера відмазок не потребує,а будете у Львові-запрошу на каву і до неї...
     
    • Подобається Подобається x 4
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)