Статут ТзОВ

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем annakost, 15 лют 2011.

  1. annakost

    annakost Member

    Доброго дня. Може хто підскаже. Роблю статут для ТзОВ. Мені дали зразок. Я вписала туди всі свої дані, а нотаріус мене завернув і послав до юриста. Йому не сподобалось:
    "Товариство з обмеженою відповідальністю "...." (надалі - "Товариство" створюється згідно з Установчим договором відповідно до законів України "Про Підприємства в Україні" "Про господарські товариства", "Про підприємництво", "Про власність", "Про зовнішньоекономічну діяльність" та іншого чинного законодавства України.

    Каже що деякі закони тут не дійсні вже. Може мені старий зразок дали? Як мені оформити Статут?
    Буду рада, якщо Ви допоможете мені в цьому.
    Дякую.
     
  2. night

    night Well-Known Member

    Зверніться в фірму яка займається цим. Законів дійсно змінилося дуже багато. Так Ви зекономите свій час.
     
  3. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Не можна так сліпо копіювати. Не бєзвозмєздно, мабуть, Статут реєструєте.
     
  4. Regserv

    Regserv Member

    Допоможемо розробити статут товариства, засновницький договір, а також проведемо реєстрацію товариств "під ключ". Консультація наших спеціалістів безкоштовна. За більш детальною інформацією звертайтесь
    Консультація юриста онлайн. Юридичні послуги Харків, Київ, Донецьк, Одеса, Сімферополь, Україна - Regserv
     
а де твій аватар? :)