Статуси україномовних українців.

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем manur, 13 бер 2017.

  1. iso

    iso Well-Known Member

    Навпаки, це захоплення :hi:
     
  2. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    Дякую, паночку
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Потрошку продовжую соціологічне опитування. Нічого тут про це не пишу, бо таки нічого цікавого не попадалося. Відповіді на запитання "чому кацапською?" нецікаві і шаблонні : "яка різниця?", "аби людина хороша була", "бо сайт російський" тощо.... Коротше кажучи - суцільна лінь і тупість... Як це не прикро говорити(((

    Але, сьогодні "попалася" трішки неординарна співрозмовниця.

    Надаю діалог (неординарність виділив тлустим і великим) :

    • G
      Слава Йсу!
    • Росіянка?
    **************
    через добу
    *****************
    • G
      Невже така москалиха, що й 3-х слів українською зрозуміти не годна?
    • Х
      я не маскалька!
    • G
      А хто? Невже українка, та ще й україномовна?
    • Х
      так. чистокровна западенка чи як там на нас кажуть бандерка
    • G
      Боже!!! Наскільки приємно!!! То, маю надію, Ви допоможете мені розібратися.
      Справа в тому, що я проводжу соціологічне дослідження з одного питання і ніяк не можу скласти докупи картину.
      Мене цікавить, ЧОМУ україномовні українки-галичанки в абсолютній своїй більшості свої статуси на цьому ресурсі пишуть не рідною співучо-солов"їною, навіть не латиною чи древньогрецькою? Навіть, на крайній випадок, не французькою чи іспанською чи англійською ets, а чомусь виключно кацапським діалектом?
    • G
      Я розумію, що Ви не можете мені пояснити мотиви всіх. Але, маю надію, що Ви поясните мені свої мотиви, через які свій статус Ви виставили кацапською.
      Дуже Вас прошу мені про то повідомити.
    • Х
      тому що вони їх не пишуть самі,а просто вибирають з тих що є тут на сайті. а тут всі статуси тільки на російській мові
    • G
      Я просив Вас повідомити про себе особисто.
    • G
      Розумію, сподобався статус, а він - по кацапському.
      Тоді в мене наступне запитання : що завадило україномовній українці-галичанці перекласти статус рідною мовою і вже потім його виставити?
    • Х
      я його теж вибрала тут. хотіла видалити та все руки не доходять
    • G
      Хм... Змушений повторити запитання :
      що завадило україномовній українці-галичанці перекласти статус рідною мовою і вже потім його виставити
    • Х
      не повіриш але лінь було
    • G
      В мене є 2 варіанти відповіді. Не лише для Вас, але й для інших подібних також. Я ще Вам їх не озвучив, а Ви вже самі вибрали один з варіантів. Через що інший варіант я змушений відкинути.
      Не повірите, але Ви таки вигідніше виглядаєте на загальній картині. Ви хоча б чесно призналися, а то більшість інших починають якісь фільозофії розводити))))
      А опитав я вже, десь, пань зо 70-80))))
      А варіанти в мене такі :
    • G
      А в мене аж 2 варіанти відповіді є. Можете самі вибрати, що саме завадило перекласти :
      1) патологічна лінь.
      2) природна тупість.
    • G
      Повторюю, щодо Вас пукт 2) нечинний, бо Ви чесно вибрали варіант ще ДО ТОГО, як я ці варіанти озвучив.
    • G
      Але, прошу зрозуміти, що я не можу вважати українками осіб, які викладають статуси кацапським діалектом. Для мене такі особи можуть бути хахлушкамі, але ніяк не українками. Та й не лиш для мене. Повірте, у мене в цьому питанні є немало однодумців.
      Хотів би Вас просити, якщо Ви хочете в очах інших людей виглядати таки УКРАЇНКОЮ, то в майбутньому не робіть більше такого. І рідною мовою послуговуйтеся ПО МАКСИМУМУ.
    • G
      Дякую за розуміння! Успіхів!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Знов, таки, нічого аж такого цікавого... Сьогодні вночі стався, ну, дуууууже короткий діалог. Цитую ПОВНІСТЮ :

    • Г
      Слава Йсу!
      Росіянка?
    • О
      Іди на*уй.УКРАЇНКА.

    І зразу ж мене в ігнор...:cry:
    Ну, літеру одну і виразі опонентки я мусів замінити. Але, слово "УКРАЇНКА" вона саме великими літерами написала.

    Але, знову ж таки, статус у неї виставлений такий :

    **************************************************
    БИВАЄТ ДЕНЬ, ДАРОЖЕ ГОДА,БИВАЄТ ГОД НЕСТОИТ ДНЯ!

    **************************************************

    Гадаю, далі щось коментувати - то вже зайве...
     
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну так, раз там запропоновані готові статуси російською і вони їх бездумно вибирають, то це все пояснює.
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Сам сайт статусів не пропонує. Вони їх шукають в інших подібних.

    Але, щоб вибрати статус, який настільки неграмотно написаний?..... То, хіба, треба мати закінчених не більше 4 класів церковно-приходської школи.:)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. iso

    iso Well-Known Member

    А Ви розглядайте як транслітерацію рус/укр;)
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Припускаю, що жінкам із освітою і розумом там просто не цікаво.
    Спробуйте не лякати їх докорами про мову, а дізнайтеся, чим пані в цілому цікавляться. Гадаю, ще відкриття для себе зробите :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Шукають хлопа. Більше ніц їх там не цікавить)))) а, як написала мені одна адекватна, що там так собі - заблукала, що хлопи там, в основному - зеки. Сидять собі в зонах і від нєфік дєлать лапшу кобітам на вуха вішають.

    Це ж скільки часу треба не мати хлопа (від слова "ні разу"), аби на запитання, на яке вона не очікувала, відповісти ОТАК!!! ???

    :))):))):)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    :haha: оце Ви роботу собі знайшли: зайшли на смітник і шукаєте чистих
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Я там нікого не шукаю))) Я хочу зрозуміти, чому україномовні українки-галичанки виставляють статуси кацапською. І чим далі тим більше впевнююся, що це все виключно через патологічну лінь і природну тупість. А також через почуття своєї меншовартості перед всім російським(((
     
  12. iso

    iso Well-Known Member

    Поясніть мені тупому, Ви пишете про статус, чи про підпис:scratch_one-s_head:
     
  13. manur

    manur Well-Known Member

    статус.png
    Ось Вам скрін одного з них. Виділив слово "статус". Як по Вашому то тре називати?
     
  14. iso

    iso Well-Known Member

    Москальські штучки:haha:

    На Львіському форумі це підпис.

    Редагувати підпис
    "Всё, что пишет русскоязычная пресса об Украине, можно вместить в одну фразу:"За что же Вы, тупые, грязные, вонючие хохлы, нас так не любите?" - Поцупив від KLIBERN

    А в цивілізованих народів лат. status — стан, становисько
    Як наприклад в Boris_Kiev
    Дуже важлива персона
    Я ТАК мислю.
    До речі за Вашою класифікацією мій підпис, чи по-вашому статус, це патологічна лінь і природна ртупість, чо почуття меншовартості?:scratch_one-s_head:
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    З самого змісту Вашого підпису видно і зрозуміло, що вона звучить в оригіналі, що сказав її якраз кацапомовний. Хоча, першу частину фрази варто, таки, було б перекласти співучо-солов"їною.;)

    На ТОМУ сайті я зустрічав статус кацапською, але знизу бів допис. "Ю.Никулин". В цьому випадку я нічого не став писати людині, яка цей статус виставила, бо вона продемонструвала, що автором фрази є людина, про яку ми всі знаємо, що була вона російськовна.

    Якби ж під фразою кацапською стояло, що автором є У.Черчіль, чи де Голль, чи Че Гевара, то тоді б у мене виникло питання : а невже ці люде казали ту фразу саме кацапською? )))))))))
     
  16. iso

    iso Well-Known Member

     
  17. manur

    manur Well-Known Member

     
  18. iso

    iso Well-Known Member

     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    Нічого нового і цікавого. В ігнор мене відправляють пачками наші галичанки-патрійотки))))))))

    В принципі, я їх розумію, бо вже й хамити трішки почав. Зараз в мене стандартні фрази. Спочатку :

    • Наскільки приємно, що українка ще й україномовна!!! То, маю надію, Ви допоможете мені розібратися.
      Справа в тому, що я проводжу соціологічне дослідження з одного питання і ніяк не можу скласти докупи картину.
      Мене цікавить, ЧОМУ україномовні українки в абсолютній своїй більшості свої статуси на цьому ресурсі пишуть не рідною співучосолов"їною, навіть не латиною чи древньогрецькою? Навіть, на крайній випадок, не французькою чи іспанською чи англійською ets, а чомусь виключно кацапським діалектом?
    • Я розумію, що Ви не можете мені пояснити мотиви всіх. Але, маю надію, що Ви поясните мені свої мотиви, через які свій статус Ви виставили кацапською.
      Дуже Вас прошу мені про то повідомити.

    Коли людина починає плести щось на кшталт "а яка різниця?", "а у мене друзі в Росії", "лиш би людина була хороша" і т.п. - тоді я вже не такий чемний. Пишу :

    Що саме завадило україномовній українці перекласти фразу, яка їй сподобалася, на рідну мову?

    Якщо людина знов починає дурну філософію, або тривалий час нічого не відповідає, то в мене такий стандартний варіант :

    А в мене аж 2 варіанти відповіді є. Можете самі вибрати, що саме завадило перекласти :
    1) патологічна лінь.
    2) природна тупість.




    Буває, що й проскочить якась, яка прислухається, погодиться.

    Одна пані погодилася, статус сама переклала і перекладений виставила. Навіть, сама знайшла, як називалося 1-ше видання словника Даля !!!!!!

    Вже у мене в друзях на іншому ресурсі - спілкуємося)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    До Вас там адміністрація ще питань не ставить? :)))
     
а де твій аватар? :)