Статуси україномовних українців.

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем manur, 13 бер 2017.

1. iso

iso Well-Known Member

р е к л а м а
    Навпаки, це захоплення :hi:

2. jasvami

jasvami Well-Known Member

Дякую, паночку

3. manur

manur Well-Known Member

Потрошку продовжую соціологічне опитування. Нічого тут про це не пишу, бо таки нічого цікавого не попадалося. Відповіді на запитання "чому кацапською?" нецікаві і шаблонні : "яка різниця?", "аби людина хороша була", "бо сайт російський" тощо.... Коротше кажучи - суцільна лінь і тупість... Як це не прикро говорити(((

Але, сьогодні "попалася" трішки неординарна співрозмовниця.

Надаю діалог (неординарність виділив тлустим і великим) :

• G
      Слава Йсу!
    • Росіянка?
    через добу
    • G
      Невже така москалиха, що й 3-х слів українською зрозуміти не годна?
    • Х
      я не маскалька!
    • G
      А хто? Невже українка, та ще й україномовна?
    • Х
      так. чистокровна западенка чи як там на нас кажуть бандерка
    • G
      Боже!!! Наскільки приємно!!! То, маю надію, Ви допоможете мені розібратися.
      Справа в тому, що я проводжу соціологічне дослідження з одного питання і ніяк не можу скласти докупи картину.
      Мене цікавить, ЧОМУ україномовні українки-галичанки в абсолютній своїй більшості свої статуси на цьому ресурсі пишуть не рідною співучо-солов"їною, навіть не латиною чи древньогрецькою? Навіть, на крайній випадок, не французькою чи іспанською чи англійською ets, а чомусь виключно кацапським діалектом?
    • G
      Я розумію, що Ви не можете мені пояснити мотиви всіх. Але, маю надію, що Ви поясните мені свої мотиви, через які свій статус Ви виставили кацапською.
      Дуже Вас прошу мені про то повідомити.
    • Х
      тому що вони їх не пишуть самі,а просто вибирають з тих що є тут на сайті. а тут всі статуси тільки на російській мові
    • G
      Я просив Вас повідомити про себе особисто.
    • G
      Розумію, сподобався статус, а він - по кацапському.
      Тоді в мене наступне запитання : що завадило україномовній українці-галичанці перекласти статус рідною мовою і вже потім його виставити?
    • Х
      я його теж вибрала тут. хотіла видалити та все руки не доходять
    • G
      Хм... Змушений повторити запитання :
      що завадило україномовній українці-галичанці перекласти статус рідною мовою і вже потім його виставити
    • Х
      не повіриш але лінь було
    • G
      В мене є 2 варіанти відповіді. Не лише для Вас, але й для інших подібних також. Я ще Вам їх не озвучив, а Ви вже самі вибрали один з варіантів. Через що інший варіант я змушений відкинути.
      Не повірите, але Ви таки вигідніше виглядаєте на загальній картині. Ви хоча б чесно призналися, а то більшість інших починають якісь фільозофії розводити))))
      А опитав я вже, десь, пань зо 70-80))))
      А варіанти в мене такі :
    • G
      А в мене аж 2 варіанти відповіді є. Можете самі вибрати, що саме завадило перекласти :
      1) патологічна лінь.
      2) природна тупість.
    • G
      Повторюю, щодо Вас пукт 2) нечинний, бо Ви чесно вибрали варіант ще ДО ТОГО, як я ці варіанти озвучив.
    • G
      Але, прошу зрозуміти, що я не можу вважати українками осіб, які викладають статуси кацапським діалектом. Для мене такі особи можуть бути хахлушкамі, але ніяк не українками. Та й не лиш для мене. Повірте, у мене в цьому питанні є немало однодумців.
      Хотів би Вас просити, якщо Ви хочете в очах інших людей виглядати таки УКРАЇНКОЮ, то в майбутньому не робіть більше такого. І рідною мовою послуговуйтеся ПО МАКСИМУМУ.
    • G
      Дякую за розуміння! Успіхів!!!

• Подобається Подобається x 2
  4. manur

manur Well-Known Member

Знов, таки, нічого аж такого цікавого... Сьогодні вночі стався, ну, дуууууже короткий діалог. Цитую ПОВНІСТЮ :

• Г
      Слава Йсу!
      Росіянка?
    • О
      Іди на*уй.УКРАЇНКА.

І зразу ж мене в ігнор...:cry:
    Ну, літеру одну і виразі опонентки я мусів замінити. Але, слово "УКРАЇНКА" вона саме великими літерами написала.

Але, знову ж таки, статус у неї виставлений такий :

БИВАЄТ ДЕНЬ, ДАРОЖЕ ГОДА,БИВАЄТ ГОД НЕСТОИТ ДНЯ!

Гадаю, далі щось коментувати - то вже зайве...

5. Latana Royal

Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

Ну так, раз там запропоновані готові статуси російською і вони їх бездумно вибирають, то це все пояснює.

6. manur

manur Well-Known Member

Сам сайт статусів не пропонує. Вони їх шукають в інших подібних.

Але, щоб вибрати статус, який настільки неграмотно написаний?..... То, хіба, треба мати закінчених не більше 4 класів церковно-приходської школи.:)))

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. iso

iso Well-Known Member

А Ви розглядайте як транслітерацію рус/укр;)

8. Latana Royal

Припускаю, що жінкам із освітою і розумом там просто не цікаво.
    Спробуйте не лякати їх докорами про мову, а дізнайтеся, чим пані в цілому цікавляться. Гадаю, ще відкриття для себе зробите :)

• Подобається Подобається x 1
  9. manur

manur Well-Known Member

Шукають хлопа. Більше ніц їх там не цікавить)))) а, як написала мені одна адекватна, що там так собі - заблукала, що хлопи там, в основному - зеки. Сидять собі в зонах і від нєфік дєлать лапшу кобітам на вуха вішають.

Це ж скільки часу треба не мати хлопа (від слова "ні разу"), аби на запитання, на яке вона не очікувала, відповісти ОТАК!!! ???

:))):))):)))

• Смішно Смішно x 1
  10. Latana Royal

:haha: оце Ви роботу собі знайшли: зайшли на смітник і шукаєте чистих

• Смішно Смішно x 1
  11. manur

manur Well-Known Member

Я там нікого не шукаю))) Я хочу зрозуміти, чому україномовні українки-галичанки виставляють статуси кацапською. І чим далі тим більше впевнююся, що це все виключно через патологічну лінь і природну тупість. А також через почуття своєї меншовартості перед всім російським(((

12. iso

iso Well-Known Member

Поясніть мені тупому, Ви пишете про статус, чи про підпис:scratch_one-s_head:

13. manur

manur Well-Known Member

статус.png
    Ось Вам скрін одного з них. Виділив слово "статус". Як по Вашому то тре називати?

14. iso

iso Well-Known Member

Москальські штучки:haha:

На Львіському форумі це підпис.

Редагувати підпис
    "Всё, что пишет русскоязычная пресса об Украине, можно вместить в одну фразу:"За что же Вы, тупые, грязные, вонючие хохлы, нас так не любите?" - Поцупив від KLIBERN

А в цивілізованих народів лат. status — стан, становисько
    Як наприклад в Boris_Kiev
    Дуже важлива персона
    Я ТАК мислю.
    До речі за Вашою класифікацією мій підпис, чи по-вашому статус, це патологічна лінь і природна ртупість, чо почуття меншовартості?:scratch_one-s_head:

15. manur

manur Well-Known Member

З самого змісту Вашого підпису видно і зрозуміло, що вона звучить в оригіналі, що сказав її якраз кацапомовний. Хоча, першу частину фрази варто, таки, було б перекласти співучо-солов"їною.;)

На ТОМУ сайті я зустрічав статус кацапською, але знизу бів допис. "Ю.Никулин". В цьому випадку я нічого не став писати людині, яка цей статус виставила, бо вона продемонструвала, що автором фрази є людина, про яку ми всі знаємо, що була вона російськовна.

Якби ж під фразою кацапською стояло, що автором є У.Черчіль, чи де Голль, чи Че Гевара, то тоді б у мене виникло питання : а невже ці люде казали ту фразу саме кацапською? )))))))))

16. iso

iso Well-Known Member

17. manur

manur Well-Known Member

18. iso

iso Well-Known Member

а де твій аватар? :)