Статуси україномовних українців.

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем manur, 13 бер 2017.

  1. wink

    wink миється в бані

    ех, складно розмовляти з дилетантами :pardon:
    пояснюю ще простіше...
    на вартість грошей у ваших руках впливає їх загальна кількість в системі і правила використання цих грошей?
    ну ви згодні, що якщо грошей раптом стане вдвічі більше - вони вдвічі подешевшають?

    так от... на наш Національний банк ви хоч якось можете впливати... він у Києві знаходиться,
    а як ви вплинете на іноземні банки, які емітують іноземні валюти?
    ніяк :dntknw:
    це означає, що користування іноземними грошима і взагалі цінними паперами є більш ризикованим... логічно? ;)
     
  2. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Тільки до чого тут мова в статусах, поясніть, професіонал Ви наш?
     
    Останнє редагування: 14 бер 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. iso

    iso Well-Known Member

    Це Ви розкажіть тим, хто в 13 році не встиг перевести гривні у валюту:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  4. wink

    wink миється в бані

    пояснюю... там у першому ж рядку так прямо і написано: "Питання не тільки в статусах" :acute:
     
  5. wink

    wink миється в бані

    які гривні? зайві? мені таких людей чомусь не шкода :dntknw:
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Але, в мові.
     
  7. wink

    wink миється в бані

    а шо, прокоментувати тему :scratch_one-s_head:
    ну... мені здається, що на сайтах знайомств люди реєструються для того, щоб вирішити якісь особисті питання... іноді досить важливі і болючі,
    тому із соціологічними опитуваннями або патріотичними закликами туди краще не заходити :pardon:
    ви не питали, чому дівчата в себе за місцем проживання не знайдуть... кого шукають? :dntknw:
     
  8. manur

    manur Well-Known Member

    А в цьому питанні і так зрозуміло. В них проблеми з
     
  9. iso

    iso Well-Known Member

    А може ці проблеми в тих... що за місцем проживання?;)
     
  10. iso

    iso Well-Known Member

    Навпаки, потішимся з їх біди
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Згадав ще один випадок, пов"язаний з мовою і певними представниками нашого суспільства, як вважають себе дуже вумними))))

    В році 2011 (вроді), коли працював в райдержадміністрації, до мене в кабінет забрела якась пані, яка продавала книги (ну, знаєте, є такі - ходять з торбою по організаціях і пробують впарювати книги).

    Ну, і почала мене охмуряти, аби я в неї щось придбав. Я навіть наміру не мав щось купляти, але зайнятий сильно не був, мав трохи на то часу, то й вирішив глянути на те, що вона мені пропонує.

    Що там вона ще пропонувала - не пригадую, але, крім того всього іншого, вона стала мені пропонувати якийсь фоліант - щось на кшалт "Афоризми, крилаті вирази і цитати великих людей". Досить великого формату книга, шикарна поліграфія і т.д.

    Я став ту книжку з розумним виглядом гортати і вповів тій пані, що я б із задоволенням придбав у неї таке гарне і потрібне видання, якби воно було вкраїнською, а не російською.

    На що пані зробила великі очі і аж з підвищеною інтонацією заявила, що афоризми і цитати НЕ ПЕРЕКЛАДАЮТЬСЯ. На той момент я якраз перебував на сторінці з Ніцше і також зробив великі очі і з підвищеною інтонацією її запитав : "Ви будете стверджувати, що Ніцше оце сказав російською". Після цього пані заткнулася, зібрала свій товар та й пішла собі далі)))))))))))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Смішно Смішно x 1
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Хоч я і втратив інтерес до сайту, про який йде мова, але ще заглядаю пару деколи.

    Так ось, щойно побачив, що одна з тих, хто поставив мене в ігнор, вчора змінила статус на україномовний))))

    Підозрюю, що й моя заслуга в цьому є:dance3:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Якось дуже швидко. Серйозні дослідження роками тривають :meeting:
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Ось, хай фахівець продовжує)))) Я на то не вчився:pardon:
     
  15. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну і? Видайте представте нам цього фахівця. Бо так кидати справу не можна. І нас теж, бо ми вже пройнялися проблемою :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Він не зареєстрований на форумі. Просто, за моїм посиланням почитав темку і дав свою оцінку. Як соціолог і як українець. Думку соціолога я вже викладав.

    Може ще викласти частинку його думки як українця :

    " І ті виправдовування типу "та країна ніц мені не дала" лише говорять про патерналізм наших людей, якого ми ніяк не можемо позбутись. "
     
  17. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    а паґаваріть? :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    ну і знов таки - тема картинок на грошах, вважаю, не розкрита :nea:
     
  19. manur

    manur Well-Known Member

    ?????????? не догнав....о_О
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    :)))

     
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)