Статуси україномовних українців.

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем manur, 13 бер 2017.

  1. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Мазохістки! Збоченки! Що вони там роблять? Тільки гають час :)))
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Нє, нема пунктика.

    Просто, належність до греко-католицької конфесії є ознакою ОСОБЛИВОЇ патріотичності і українства. То не я так вважаю, а певний загал на наших теренах.
     
  3. prius

    prius Well-Known Member

    Так вони на заробітках,часу мають повно
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. prius

    prius Well-Known Member

    Незавжди,мав багато протилежних прикладів
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Дякую Вам! Я десь до такого ж, приблизно, висновку схилявся. Але, на відміну від Вас, ще не годен був так файно сформулювати.


    @Latana Royal, :give_rose::give_rose::give_rose:
     
    • ... ... x 1
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Дехто каже, жи винятки лиш підтверджують правило)))
     
  7. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    якщо там всі соціологами прикидуються від нічого робити, то дійсно гають)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  8. prius

    prius Well-Known Member

    Може бути
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Ну, для шифрування я у розділі "цель знакомства" вибрав :
    • Цель знакомства: дружба и общение, совместные путешествия, секс в реале
    :blush::blush::blush:
     
    • Смішно Смішно x 2
  10. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    тупо, гордість за свій народ і культуру не від конфесії залежить зовсім) і взагалі, при чому тут це....Вас любові до Батьківщини в церкві навчили?
     
  11. manur

    manur Well-Known Member

    Ну, до чого тут я? Я ж написав :
     
  12. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    щось мені підказує, що не статуси Вас хвилюють :))):))):)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Те, що я вибрав в целі знакомства - то хвилює всіх і кожного. І мене в тому числі)))):pardon:

    Але ТАМ??? Не дуже:acute:
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Так кортить спитати: а що дружина Ваша каже, на Ваше нове захоплення? :mocking:
     
  15. wink

    wink миється в бані

    Головні ознаки українців:
    українське громадянство + розуміння (літературної) української мови + проживання на території України
    можна ще додати лояльність(повага) до українських традицій та української влади


    коли виникають сумніви:
    - коли людина працює/навчається/гостює за кордоном більше 1-2 років...
    - коли людина активно критикує будь-яку українську владу і нічого не пропонує кращого...
    - коли людина має подвійне громадянство...
    - коли сайт не .ua і в правилах написано: "Ніяких кириличних літер ...та іншої нечисті"...
    - коли людина живучи тут, користується іноземними валютами для внутрішніх розрахунків...
     
    Останнє редагування: 14 бер 2017
    • Смішно Смішно x 1
  16. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Останній пункт, як на мене, помилково (через сторонні емоції) потрапив до цього переліку.
    З усим іншим можу погодитися.
     
  17. wink

    wink миється в бані

    угу, саме так обивателі і мислять... без іноземних грошей - нікуди :mda:
    мені складно уявити ситуацію, коли всередині України не можна використовувати гривні.....
    а якщо хтось сумнівається у її майбутній вартості..... - так це і є прогноз...... власної економічної безпорадності :pardon:
     
    Останнє редагування: 14 бер 2017
  18. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    З чого узялися такі висновки, що не можна використовувати?
    Це взагалі економічні категорії і не торкаються питання національного самовизначення.
    Розповісте нам про те не в цій темі і не тепер, а коли матимете справу, що здатна забеспечити сім'ї бодай 20 працівників, для початку. :pardon:
     
  19. wink

    wink миється в бані

    1. що значить "матимете справу" ? а якщо мені не подобається бути начальником... бодай 20 сімей? :nea:

    2. чому на грошах малюють національних героїв... якщо вони не стосуються до економіки? вам російські більше подобаються чи американські? :popcorm1:
     
  20. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ви не можете розумітися на тому, з чим не мали справи. Виглядає так, що іноземна валюта для Вас є щось цілком ефемерне і недосяжне, уособлення власних несдійсненних сподівань, страхів. Насправді ж це просто інструмент. Це, як 100 долярів: коли тобі 10 років і ти про них лише чув від дорослих, тобі здається, що то межа усіх бажань і мрій. Здається, що це цілий статок, отримавши який можно вже не мріяти ні про що.
    Коли ж починаєш заробляти, то 100 долярів перестають бути чимось нереальним, стають конкретною купюрою з досить обмеженими можливостями.

    Національні герої на грошах мають, скоріше, історичне значення.
    Повірте, хто тримає гроші у руках, не розглядає їх з точки зору національної гордості. Картинками на грошах, зазвичай, любується той, для кого гроші - нечастий "гість". Як для фінансового інструменту має значення лише їх вартість і кількість.
    Мені, особисто, за дизайном і різновидом захисту від підробки, подобається німецька марка. Нова гривня трохи нагадує її. А ще, я вмію на відстані 5 метрів з двох купюр розрізнити, яка справжня, а яка фальшива ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)