Старгород

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем Redvisitor, 19 кві 2011.

  1. nezabudka

    nezabudka вільна

    Ні, не курили і не пили :)

    Бувала там не раз. Страви їхні дійсно смачні. Особливо сподобались борщ, коліно хрустке, ну і пиво, звісно. До обслуговування теж претензій жодних. Дівчата при вході мило вітаються, проводять до столика. Офіціантів та офіціанток "шимпанзе" теж аж ніяк не назвеш. Наявність гардеробу - це взагалі супер. Особливо відчувається його цінність в осінньо-зимовий період. На шоу-програмі була лише раз. Сподобалось.

    Маю зауваження лише до того, що там дійсно шумно. Але то таке. Хто хоче романтичної спокійної вечері, може вибрати для цього інший заклад. А для посиденьок з веселою гамірною компанією - саме "то".

    Bambook, у вас є якісь конкретні зауваження, окрім оцього сплеску емоцій
    Я розумію, що у всіх смаки різні. І вимоги до обслуговування різні, і до якості страв, і до інтер'єру.. Ну але я б собі не дозволила так гостро висловлюватись навіть про якийсь найгірший заклад (на мою особисту думку) нашого міста.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Щодо гардеробу - це таки плюс.
    Страви - можуть бути.
    А приємне обслуговування - це якась бурхлива фантазія. Обслуговування там гидотне. Де ви побачили приємних офіціанток - загадка.
    Продуманий інтерєр - це взагалі з розряду чорного гумору. Хіба що вони навмисне хотіли продумати, як зробити той інтерєр з максимально можливим несмаком.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. nezabudka

    nezabudka вільна

    Можливо, мені просто пощастило :pardon: Була там разів 4-5. Завжди все гуд. Лише минулого разу (десь 1,5 місяці тому) не дуже сподобались музики, - оті, що ходять від столу до столу. Попередні рази група музикантів була інша, та й репертуар інший. Особливо добре їм вдавалось танго із фільму "Запах жінки". Завжди замовляла :redface:

    Щодо інтер'єру - то це дійсно справа особистого смаку. Для мене важлива зручність і чистота. В "Старгороді" це є. Туалетні кімнатки - одні з найчистіших, нмд, у нашому місті. Подобається мені ще їхня "курилка" (одразу справа біля входу). Добре рішення для тих, хто курить, але опинився в компанії некурців і, відповідно, за столиком для некурців. Подобається також сервірування столу - все причандалля витримане в одному стилі, все фірмове, з логотипом закладу. Головна "фішка" інтер'єру - фронтальна зона у вигляді нашої львівської площі Ринок теж мене влаштовує. Так, еклектика. Але оздоблення справжньої площі Ринок за стилем і є еклектикою. ;) Щодо інтер'єру особисто я маю зауваження до, як на мене, завеликої кількості моніторів на стінах. І постійний футбол на цих екранах. Ну але я не фанат цього виду спорту. Можливо, для любителів футболу це навпаки "плюс".
     
  4. Zhuravlyk

    Zhuravlyk миється в бані

    Приєднаюсь до тих, хто цей заклад не вподобав! Пішли одного разу з дівчиною, все ніби не погано, але загальне враження негативне
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. night

    night Well-Known Member

    Старгород важко назвати рестораном, важко назвати пабом чи розважальним клубом. Там всього потрохи. Смачно готують, смачне пиво, веселі шоу програми.
    Де ще, крім весіль, можна добряче випити пива, наспіватися українських пісень, подуріти великою компанією. Ціни мені подобаються. 400 грн на двох на вечір цілком достатньо. Це вже і поїсти і випити і закусити. Крім того отримуєш ще якусь розвагу у вигляді шоу чи співів і можливість потанцювати. В порівняні з клубом де вхід з двох 150-200 грн. + поїсти гривень 300+випивка, ціна виходить приваблива.
    Про інтер'єр сперечатися не розумно. Кожному своє. Я наприклад рідко помічаю інтер'єр там де смачно готують :)
     
  6. nezabudka

    nezabudka вільна

    Шось ви багато їсьте ;)
    Ми в 350-380 грн. на трьох вкладаємось. І це із горілкою. А вона там недешева.. :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ну так для працівників закладу, мабуть, діють знижки. Чи на піар-відділ вони не поширюються? ;)
     
  8. nezabudka

    nezabudka вільна

    гг. Нєєє, я своя, - звичайна львів'янка, ні до ресторанного бізнесу, на до піару відношення не маю. А що, кажете брати з них якісь проценти/бонуси за такий улесливий відгук?

    Знижок в них для нас з вами, здається, немає. Є карточки іменні, на які нараховуються бонуси від наїдженого і випитого вами. Потім, коли бонусів трохи назбирається, можна буде "на халяву" поїсти.
     
  9. night

    night Well-Known Member

    Ми з чоловіком лише пиво пємо з алкогольних напоїв :) Але багато пива :) Ну а їсти...стандартно печене коліно на двох. І купа всяких закусок якими наїстися не реально але під пиво йдуть....:)
    Мені аж цікаво стало з чого Ви робите такі висновки :) І спеціально для Вас, Я директор компанії, яка займається консалтинговими послугами. А хвалити чи не хвалити заклади я люблю. І завжди підкреслюю що подобається мені і що відштовхує від закладу. Якщо завтра я напишу для прикладу супер відгук про ресторан, для прикладу, "Три Оскари", то по Вашій логіці я і там працюю? :)
     
  10. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ну то ви збирайте знижки, а мені в закладі, де працівники регулярно хамлять відвідувачам, навіть задурно ніц не треба...

    А от щодо вас я ні слова про роботу в Старгороді не казав. Що там кажуть про шапку, яка горить? :)
    Чи ви і незабудка - то одна особа? ;)

    ---------- Додано в 17:40 ---------- Попередній допис був написаний в 17:39 ----------

    А, і ще хотів сказати: якщо назвати кічуху і несмак "еклектикою" - вони від того не перестануть бути кічухою і несмаком ;)
     
  11. nezabudka

    nezabudka вільна

    "регулярно" - то скільки разів?

    А може то ви першими хамите, а вони вже вам у відповідь? ;)
     
  12. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Та ні, я зроду не вживав всіляких образливих слів на кшталт "еклектика" :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Знаєте навіть кітч може бути на місці. Але то дуже тяжко таке зробити. В НЙ є кафе Яффа саме в цьому стилі. І нічо, тримається (хоч не моє улюблене). Правда там і офіціанти і кухня і випивка дуже на рівні. (років 7 там не був хоч і на сусідній вулиці, ледачий я ( ).
     
  14. ForexTrend

    ForexTrend Expert

    вартість інтер'єру - захмарна, а стилю немає.....
    зроблено по принципу - не в смаку справа, головне "зваяти"
     
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Наткнулася сьогодні на статтю http://zik.ua/ua/news/2012/11/14/378791
    І так Старгород не сприймала, а тут таке.. Куди котимось?
     
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    яке таке?
    свиню закололи під оплески фанатів?
     
  17. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ліпше б москаля? :)))
     
  18. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    І це теж. Якась суцільна вульгарщина
     
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    "то може ти і м’яса не їси?" ;)
     
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    точно, скоро з прилавків свинина зникне :))) не гуманно ж
     
а де твій аватар? :)