Стафілокок

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Speedo78, 11 жов 2010.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Таке воно житіє... Як писав один дописувач, у дитини стафілокок, а лікарці "нєвєлєно" ставити такий діагноз, то ж пише шо попало. Так само ненапишуть ше з пятеро (бо інакше вимушене закриття лікарні, а хто візьме то на себе?).
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Знайти знаючого лікаря - то величезна проблема. Ви ж знаєте, що дуже часто зараз дипломи просто купуються. Рішення, все одно, повинні приймати батьки. Для цього необхідно хоч щось про захворювання знати.

    Тільки так і ніяк інакше. Я таким чином вберегла дитину від дуже сильних та небезпечних і, як виявилось, непотрібних ліків.
    Аналізи також треба перепровіряти. Тим паче мова йде про немовля.


    ---------- Додано в 17:17 ---------- Попередній допис був написаний в 17:16 ----------

    Надія тільки на себе. І свій правильний вибір між лікарями, та їх рекомендаціями.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. serg111

    serg111 New Member

    Стосовно стафілокока та інших паразитів і не тільки тільки можу безвозмездно) порекомендувати молочний грибок (детальніше тут ). Щоб зрозуміти наскільки він може бути потрібний згадайте що для симбіозу з цими (молочними) бактеріями ссавці отримали сліпу кишку. Потім потреба у ній відпала бо симбіоз відбувався і без неї, але антибіотики повертають її актуальність і цю роль може взяти на себе грибок бо сліпа кишка у людини погано виконує свою функцію.
     
а де твій аватар? :)