Стафілокок

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Speedo78, 11 жов 2010.

 1. Speedo78

  Speedo78 Well-Known Member

  р е к л а м а
  Маю питання з педіатрії.
  Що таке стафілокок і, так би мовити, з чим його "їдять" :cry:

  Справа в тому, що та біда сталася з моєю місячною дитиною. І як каже наш дільничний, занесли це у пологовому будинку. Як? Яким чином? Коли там усе дезінфікується і обробляється, до тепер зрозуміти не можу!!!
  Правда і вина наша в тому трохи є, попереджали знайомі, щоб ми не "родили" саме в тому роддомі через стафілокок (один з райцентрів Львівщині), а ми, все-ж таки наважилися, думали, якось "обмине". Ну і... не обминуло :cry: Ну і ще плюс до того всього, консультувалися перед родами зі знайомою лікаркою-педіатром з досвідом, так вона запевнила "Ви що? Який стафілокок? Хто вам такого наговорив? Це ж архаїзм? З цим ще у 80-ті роки було покінчено!". От ми й заспокоїлися, а тут маєш!
  Мало того, що дитинка страшенно мучиться, не спить ночами, плаче, так ще і якась висипка з"явилася! А лікар, ще й "сипле сіль на рану", воно все одно до пів року зникне, лікуй-не лікуй, мусить всі стадії перейти :sad:
  Добре, що ми його хоть вчасно виявили, може до 1-2 місяців вийде "побороти".
  Так як сам до медицини маю досить віддалане відношення, то може хтось підкаже, може хто стикався також, як лікувати? Чи приймати антибіотики (в нашому випадку це "золотистий", кажуть - найгірша форма, без антибіотиків - ніяк)???

  п.с.: До тепер не можу второпати, як та зараз потрапляє в організм дитини. Вона ж нічого не їсть крім материнського молока, пуповину в роддомі дуже ретельно обробляли, як же тоді???о_О

  п.п.с.: Можемо створити тут на форумі "чорний список" пологових будинків та медичних закладів Львова та області, де ще "розгулює" цей архаїзм минулого століття???
   
 2. iso

  iso Well-Known Member

  Перш за все без паніки. Поки форумні дохтори щось підкажуть, почитайте тут:
  http://komarovskiy.net/faq/stafilokokk-u-mamy-opasno-li-dlya-malysha.html
  і ще тут
  http://articles.komarovskiy.net/stafilokokk.html
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Яська Березнева

  Яська Березнева Well-Known Member

  Перш за все, вітаю з новою роллю - батька! місячної! дитини! Юххуууууууу!
  Чи відчули вже, як світ перевернувся з ніг на голову і скільки нового і незвіданого в житті додалося?;););)
  То все активно обговорюється на Дівочих Посиденьках - і чорний список лікарень/ПБ, і стафілокок, і багато інших питань, пов"язаних з вихованням дитини - так що вам і вашій дружині туди.:)
  Від себе додам, що нам теж у роддомі занесли стафілокок з усіма прєлєстями - висипка на попі - рани там були, а не висипка, і аналізи, і лікування, і т.д., і т.п. - ми про нього благополучно забули у 2 роки (зараз нам 6 з половиною).
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Speedo78

  Speedo78 Well-Known Member

  Дякую за привітання! Так нового дійсно багато, позитиву, звичайно більше :good:
  Ото "потішили", то що ж нам ще 2 роки мучитися??? о_О
   
  • Подобається Подобається x 2
 5. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Розумієте в чому справа... Всі лікарі хош-не-хош знають, що щеплення - то панацея від всіх вірусних хворіб - так їм сказали. Також, скоріше всього, їм сказали, що з стафілококом вже покінчено, ще у 80-х роках. Крім того, якщо лікарка поставить діагноз - стафілокок, тоді лікарню тре закривати для повної дезінфекції і плюс ше витримати якийсь там терміни. Хто всю ту брехню візьме на себе? Ніхто. То ж вона скоріше напише "ОРЗ с плоскостопієм", ніж стафілокок.

  ---------- Додано в 14:00 ---------- Попередній допис був написаний в 13:57 ----------

  Комаровський? Хороший піарщик....
   
  • Подобається Подобається x 3
 6. Максим

  Максим Well-Known Member

   
  • Подобається Подобається x 3
 7. Яська Березнева

  Яська Березнева Well-Known Member

  Боже упаси! Зовсім не обов"язково - то як кому...)))
   
 8. Rozynka

  Rozynka Active Member

  Наскільки я памятаю, ми приймали антибіотик внутрішньо і мазали мазю з антибіотика обличчя, де були рани. Крім того пару разів на день накладалися примочки на рани. Лише десь через 4-5 днів можна було бачити результат. Загалом все лікування тривало 2 тижні.
  Будьте обережні, оскільки хвороба передайеться і дорослі можуть захворіти.
  Під час ліківання нам порадив лікар кожен день міняти постіль дитині, кожен день прати її одяг у найменше 60 градусів у пральній машинці.

  Бажаю Вам швидкого виздоровлення.
   
 9. Кохана

  Кохана LuBimaya

 10. nastinka

  nastinka відсутня

  брат мав стафілокок дуже довго.
  мав фурункули на попі, страшенні! дуже мучився!!! ((
  але потім по віковому перейшло. десь почалось то все з 3 років йому, і було до 12.
  спочатку стафілокок, проблеми з травленням, а потім ті фурункули, але перемучались.. тепер все добре, дякувати Богу
   
 11. coolzak

  coolzak Well-Known Member

  в мене двоє з трьох мали стафілокок і то золотистий-перше треба занести в лабораторію зразки на аналіз щоб визначити який конкретно антибіотик потрібен бо різні штамми бактерій по різному реагують на медицину.потім треба після курсу антибіотиків давати біфідумбактерин(?) щоб відновити кишкову флору і наскільки памятаю повне вилікування було лиш коли почали пригодовувати їжою нормальною-тобто до 6-7 місячного віку
   
 12. nastinka

  nastinka відсутня

  у нас також був золотистий. ой то така морока. прописують всякі ліки які не помогають..
   
  • Подобається Подобається x 2
 13. iso

  iso Well-Known Member

  Я б сказав - талановитий. А хіба це так зле? Але не відіняти у нього, що знаючий лікар. І до його порад варто прислухатися. І про стафілокок не пише, що з ним покінчено, навпаки, він був, є і буде. Усюди і завжди.:sad:
   
 14. nastinka

  nastinka відсутня

  ця хвороба падає з неба і так само проходить різко....взагалі якось дивно...
   
 15. Ома

  Ома Дуже важлива персона

  Про так званий дісбактеріоз взагалі. Бо, погана бактерія - то порушення флори.
  http://materinstvo.ru/art/2758/
   
 16. Speedo78

  Speedo78 Well-Known Member

  А чи може бути висипка по всьому тілуу (в т.ч. і по обличчю) проявом стафілококової інфекції? Чи це вже щось інше (грибок чи т.п.)?
   
 17. levandivka

  levandivka Не демократ, однозначно.

  Тут один чайник запитував "чи може глючити інет"...
  Не повторюйте чужих помилок. :)
  ВСЕ може бути.
  +/- точну відповідь може дати тільки нормальне обстеження і нормальні аналізи.
   
  • Подобається Подобається x 2
 18. Picasso

  Picasso Німий фільозоф :)

  І на словах БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ !!!!! я би поставив наголос.
  Особливо з призначенням антибіотиків в такому віці.
  Оскільки маю досвід і не дуже приємний... вірніше зовсім паскудний. Розказую по пам'яті суть (з того що вже потім констатували лікарі). Справа в тому що міцинові (в моєму випадку був гентаміцин, і ще купе-е-е-ера таких дітей які теж попалися на ту ж вудочку лікарів) антибіотики дуже вражають нервові закінчення в малих дітей. Наслідки- паскудні і не лікуються. Ніхто!!!!! не хоче підписати офіційну причину, хоча всі в один голос заявляють про неї.
  Ми не родили в районній лікарніі, а просто поїхала дружина погостювати до тещі (малій було 7 місяців тоді), де помилково в районній лікарні поставили діагноз - СТАФІЛОКОК. Почали гатити гентаміцин, а коли вже висіялись аналізи, виявилось, що стафілококу не було. І було вже пізно. Коли вже поставили невтішний діагноз, я їздив на розборки в районну лікарню, то на запитання навіщо кололи гентаміцин, отримав відповідь- а в нас іншого не було. На все решту дивилися баранячими очима.
  Коротше, підведу підсумок.
  Після прийому антибіотиків перевіряйте не лише флору, а й все інше по можливості і не один раз на протязі певного періоду. Не повторюйте чужих помилок.
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. Ома

  Ома Дуже важлива персона

  Ви повинні іти до лікаря. З того, що він скаже, робіть висновки і шукайте інформацію. Огульно не вірте нікому. Приклад Пікассо дуже показовий.
  Де висіяли стафілокок? Кал, кров, ротова порожнина?
   
 20. DIDIO

  DIDIO Well-Known Member

  Про стафілокок - тут:

  http://ru.wikipedia.org/wiki/Стафилококк_золотистый

  При будь-якій проблемі зі здоров"ям звертайтеся тільки до лікарів, і не слухайте жодних "порад" тих, хто відмовляється від ліків, вакцин тощо - бо це тупе середньовіччя і дикість.
  Але й довіряти одному-єдиному незнайомому лікарю не можна, бо дитина своя, і життя у неї - одне. Тому ризикувати здоров"ям дитини, наткнувшись на абсолютного неука - не можна. А відповідальності у цього неука - фактично ніякої.

  Надія тільки на совість лікарів і їх знання. Тому треба звернутися до кількох незалежних лікарів, і не казати їм один про одного.
   
а де твій аватар? :)