Стабілізатор напруги

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем lotr_an, 17 лют 2008.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я б сказав то була реклама сайту....:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. deggion

    deggion Member

    Так, це дуже файні стабілізатори. Їх величезний плюс в тому, що вони дуже швидко реагують на стрибки в електромережі. А ще вони довго можуть прослужити, навіть без частої зміни запчастин. Також є великий недостаток у них, вони дуже дорогі, бо дійсно варті своєї ціни. Кому вони по кишені, то це для вас щастя.
     
  3. AndreyT

    AndreyT New Member

    Одно из основных требований стабилизатора - соответствие мощности стабилизатора мощности энергопотребляемой системы. Стабилизатор в первую очередь должен быть безопасным. Да чего тут рассказывать, почитайте сами здесь - Защитите свой котел от перепадов напряжения с помощью стабилизатора. Описано для котла, но в общем суть от этого не меняется. Вещь нужная в доме, это даже не обсуждается.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а ще тре вуха коло них затикати.
     
  5. Olegovich

    Olegovich New Member

    Добрий вечір!! Останній місяць напруга почала скакати, періодично намагався виміряти, наміряв падіння до 175В, вирішив придбати стабілізатор напруги, але не можу визначитися, підкажіть, будь ласка, який краще обрати??
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    той, який регулює тиристорами і ніколи не беріть релейні - швидко вилітають. Не беріть з сервоприводами, бо вони дуже повільні та інерційні.
     
  7. Olegovich

    Olegovich New Member

    Знайшов непоганий, на мій погляд варіант, ще їм не дзвонив, але там написано, що стабілізатори сімісторні Стабилизаторы напряжения для дома, дачи и производства, що можете за них сказати?? І ще одне не зрозуміло, що таке кількість ступенів регулювання, як я помітив, чим їх більше, тим дорожча ціна??
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Сімісторні - то супер. Швидкі, довго служать.

    Ступені - це пороги напруги, при яких система починає регулювати. допустимо, стабілізатор має давати 220 в. А на вході 215 В, тоді він може не регульювати, а при 210 В на вході, він підвищує до 220В. Чим більше порогів, тим точніше він триматиме задану напругу.
     
  9. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    @Olegovich якщо цікавить реальна відповідь ,А не реклама власного сайту, тоді дайте перелік ВСЬОГО обладнання яке ви збираєтесь включати ( живити) від стабілізатора ! все до єдиної лампочки, тоді я зможу дати більшь меньш адекватну відповідь. від 4000 до 150 000 грн .
     
  10. Olegovich

    Olegovich New Member

    Плазмовий телевізор, ноутбук, пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч, 7 ламп!!!
     
  11. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    які лампи , який холодильник і яка діагональ Плазми, плазма чи рідкокристалічний , бо плазма це екзотика а різниця між плазмою і рідкокористалічним телевізором принципова. Так само не обхідно вказати мінімальну і макс напругу яку приходиться стабілізувати
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та нащо вам такі подробності?
     
  13. Olegovich

    Olegovich New Member

    Потужність мені порахували, 6,5кВт. Знайшов калькулятор по розрахунку стабілізаторів Как выбрать стабилизатор напряжения: расчет мощности стабилизатора для дома, він видав мені декілька варіантів, ось на мій погляд нормальний Тиристорные стабилизаторы напряжения — ГЕРЦ М-16 | 5 - 22 кВт | 220В, що скажете??
     
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    принципова різниця з 120 Вольт робити 230 чи з 250 Вольт, з 120 В - 230 В треба потужніший стабілізатор
     
  15. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    @Olegovich так ви скажіть який саме вибрали 5,5 кВА чи 22 кВА ви дали посилання на ВСІ
    в той же час знаю де буде відсотків на 5% дешевше ,але я рекламою не займаюсь тому в приват всім крім вас напишу ;) ви і так вже знаєте де купувати. Але скажу вам так , що офіційний представник дистрибютор \ дилер чи як там його демпінгує сам і напряму до нього він вам і 10% скине. Дивно чому ви рекламуєте київську фірму ? а доставку НЕ враховуєте ?
     
  16. Доброго всім дня! Є проблема з ось цим стабілізатором напруги: Стабілізатор напруги, купити стабілізатор напруги ціна Львів
    Придбав 8 місяців тому. Вчора під час роботи він почав тихенько клацати. Не можу зрозуміти, чому, адже стабілізатор симісторний і не повинен був би. Підкажіть будь ласка, що робити в такому випадку?:dntknw:
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    хто вам таке сказав?
     
  18. nazarchik

    nazarchik миється в бані

    Remoo , Я вам скажу, что чаще всего нужно просто делать хорошее правильное к дому заземление, тогда не будет никаких сбоев и все будет хорошо. Для того чтобы точно узнать как делается правильное функциональное заземление, посетите нашу статью, которая посвящена данной теме. Многое для себя сможете взять полезного!
    [​IMG]
     
  19. IvanDriver

    IvanDriver Member

    Звісно варте
    по перше, це ціна. у цьому сегменті ви нічого не знайдете з такою ціною, у інших виробників. таких як Zubr Digitop Або Novatek
    zubr- буде кращій за АСКО і краще за digitop, але буде набагато дорожчій! якщо брати в порівнянні Автоматичні реле напруги з термозахистом то ціна буде різнитися у 40% и краще за все замовляти у інтернет магазині буде дешевше
    по друге, різниця по технічному складі в них буде не значна якщо використовувати для оселі. в загалом в таких приладах є різниця в часу вимикання, и вона буде не значна .від 0.3 до 0-5 с
    краще за все, якщо багато споживачів електрики в будинку! Мій досвід! - частіше за все, я монтую відео на комп'ютері, конвертація потребує багато часу та сил. із за цього все йшло криво! у період коли напруга була не постійна завжди вимикався комп'ютер , із за того що сусід займаеця реставрацією, він використовує зварювальний апарат, а він дуже понижую напругу по лінії! витратив майже 2 неділі на сканування магазинів і характеристик щоб усе підійшло.
    знайшов рішення у такому виді взяти стабілізатор елім снап-500 Купить Стабилизаторы
    у цілому, непогані консультанти.

    в описі все як потрібно було мені це, не давати знизитись напрузі з 220 до відімкнення ПБ у комп'ютері (150 – 250 В) у цілому, можу рекомендувати стабілізатор для таких цілей! забув що таке перепади напрузі й повторний монтаж відео!
     
  20. Extryngtader

    Extryngtader https://tadex.com.ua/

а де твій аватар? :)