Справжнє обличчя України

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем n1kt0, 16 гру 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Власне, сумувати не треба. Нафтопровід народу нічого не дає, лише злодюги та бандюги жирують, скубуться поміж собою, мають владу і охорону, а народу - раз на 5 років по кило гречки.
     
  2. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Ну, во первых, газопровод, но это не имеет значения, мысль Ваша понятна.
    Во вторых они не вечны. А народ вечен. Разницу чувствуете?
    Рано или поздно их не будет, а вот стратегический объект может исчезнуть за малопригодностью навсегда. Проблемка, однако.
     
  3. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Газ для населения подорожает еще на 50% 09 августа, 12:03

     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А може ліпше дустом?:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    При этом всём хочу заметить:
    50% +50%= 125% в итоге.

    Кому не понятно, привожу пример:
    100+50%=150
    150+50%=225

    Итого:100+125%=225 ВСЁ.:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Ні! Далі буде...
     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    до 2012-го якось перетерпим...а там...
    Згинуть наші воріженьки,як роса на сонці....
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    [​IMG]

    ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Щось мені підказує: до 2012 не досідять, причому через власних донецьких шахтарів. Вони допоможуть згинути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    Они???? Хоть и с уважением к их труду... но очень проблематично. Они быстрее свои копалки освоят ударными темпами, чем как раньше, каской по асфальту.
     
  11. Defender

    Defender Well-Known Member

    Украинские рабовладельцы в Америке?
    ВТОРНИК, 03 АВГУСТА 2010 «РУССКИЙ» КРИМИНАЛ В АМЕРИКЕ
    ЛЕЯ МОЗЕС

    [​IMG]

    Русскоязычные жители США, к сожалению, плохо себя зарекомендовали в последнее время.
    В прессе - одно за другим - появлялись статьи о различных скандалах, так или иначе связанных с «русскими» - от абсурдной истории с российскими шпионами до сенсационной информации об «облаве» на медицинские офисы, грабящие фонд Медикера, и аресты врачей, медработников, пациентов - в том числе русскоязычных...
    Но самая кошмарная история касается не шпионажа и не мошенничества с Медикером, а human trafficking, то есть ввоза в Америку живого товара, что, в сущности, является современной формой рабовладения.
    Много рабов для пяти братьев
    Пять братьев из Украины - Омельян Ботсвинюк (он же Мило), Степан Ботсвинюк (он же Степа), Михайло Ботсвинюк (Миша или Михайло Чурюк), Дмитро Ботсвинюк и Ярослав Ботсвинюк (Славко или Ярослав Чурюк), а также другие люди, входившие в их преступную организацию, которую прокуратура условно называет Botsvynyuk Organization, или BO, обвиняются в разных правонарушениях, но главное из них - именно human trafficking. У каждого из братьев были свои функции в BO, но ее главарем был Омельян, сколотивший свою организацию еще осенью 2000 года...

    http://news.rusrek.com/ru/criminal/...874-ukrainskie-rabovladelczy -v-amerike.html/

    Хм, рабовладельцы таки украинские, а криминал - русский. Американцы нарушают авторские права.

    А что означает приставка "бот" в фамилии братовьёв?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Я думаю - означает перевод фамилии Боцвинюк назад с английского... :)
    И среди журналистов полно людей с высшим образованием - но без среднего.... ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Defender

    Defender Well-Known Member


    Исходя из фамилии журналиста, остается удивляться почему не Поцвенюк о_О
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Головне жодного посилання на правду...
    І хто така Лея Мозес?
     
  15. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    http://www.marketwatch.com/story/co...-smuggled-young-ukrainian-migrants-2010-06-30
    ...многие из которых начинали свой путь в «Еврейском Мире», став впоследствии видными и популярными журналистами. Среди них наша замечательная Лея Мозес...
    http://evreimir.com/article.php?id=24909
     
  16. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    А чего вы про Америку, в Тернополе преподаватели продают студентов в рабство в Европу

    "Как сообщает Пресс-служба МВД , работники отдела по борьбе с международными организованными преступными группами УБОП УМВД Украины в Тернопольской разоблачили международный канал торговли людьми. В состав преступной группы входило шесть человек. Участники преступной группы, преподаватели одного из местных вузов, наладили международные контакты с иностранцем, который вербовал студентов для работы за рубежом.
    http://cripo.com.ua/?sect_id=10&aid=98305
     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Податки для орди.

    Скільки різного люду накинулося на Андруховича, який в інтерв’ю УНІАН запропонував відділити від України Крим і Донбас, що просто таки диву даєшся, скільки у нас поборників соборності.

    При цьому ніхто з критиків не заперечував твердження, що згадані території вже давно не є українськими по духу, а являються по суті закордонними губерніями Росії.

    Але я не про це. Я про ще одну пропозицію Андруховича, яка прозвучала в згаданому інтерв’ю, але на яку ніхто чомусь не звернув уваги. Цитую: «Окупантові слід чинити опір – для початку ненасильницький. Бойкот і саботаж є дуже ефективним методом. Несплата податків – там, де це можливо».

    Я, власне, про несплату податків. Зазначу, що особисто я тут Юрка цілковито підтримую. Несплата податків старий метод боротьби з владою апробований, скажімо, американськими музикантами під час війти США у В’єтнамі.

    Але ті ж представники нинішньої влади повинні б були зреагувати на це послання від письменника не менш активно, ніж на пропозицію позбутися антиукраїнських територій. Натомість ніхто з них на це не зреагував. Чого б то?

    А відповідь досить проста – вони самі ті податки не платили, не платять й платити не збираються. Звичайно, йдуть якісь відрахування з їхніх офіційних заробітних плат, але це не більше, ніж перекладання з однієї кишені штанів у іншу.

    Зі своїх же реальних, але прихованих доходів вони нічого не платять. І виходить, що голові МВС Могильову невідомий благодійник дарує Cadillac Escalade, Ганні Герман, знову ж таки якийсь таємний шанувальник дарує годинник за пів сотні тисяч доларів, а Янукович, святкуючи свій ювілей, витрачає на парнас лабухам мільйон євро.

    Не викликало заперечення у нинішньої влади твердження, що вона є окупаційною. Напевно вони так себе й відчувають – немов орда в захопленому місті, яке віддано їй (орді) на розграбування.
    (с)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Defender

    Defender Well-Known Member

    "Головне жодного посилання на правду..." (Svjato):)
     
  19. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Андрухович взял на себя в Украине обязанности, которые в России исполняет Жириновский. Делает провокационное заявление - и власть придержащие смотрят на расходящиеся круги...Причем - власть - это не только донецкие - в данной ситуации это скорей их антиподы выступают заказчиками слива... Тут главное - схавает ли пипл новую тезу - взамен соборности. Раз власть выскользнула из рук - разъединится, стать царом (црицей) - хоть где нибудь... Особенно порадовал критерий раздела - шароварно-оселедцевый.... Г-н Андрухович слишком далек от народа, и слабо представляет себе, чем он живет. И "украинский дух" занимает в жизни людей почетное сто-надцатое место - рядом со стремлением к "воссоединению с Россией"....
    Глупость, даже сказанная Андруховичем - не перестает быть глупостью.
     
  20. Мікі

    Мікі Well-Known Member

    ...«Следует внести ясность в еще один вопрос, вокруг которого много нагромоздили вранья. Донбасс не хочет отделяться от Украины! За двадцать лет мы с трудом, но свыклись с мыслью, что мы — украинцы. Просто немного не такие, как все, особые. И если вся страна свыкнется с мыслью, что среди всего многообразия ее жителей есть такие «донецкие украинцы», к разговорам об отделении и сепаратизме мы больше никогда не вернемся».

    http://ostro.org/articles/article-117520/
    ====================================================================

    А це мій коментар в УП зразу після публікації там статті "Андрухович виступає за відокремлення Криму і Донбасу"

    Мікі _ 25.07.2010 17:06

    Я з Донецьку.
    п. Андрухович, я читав Ваші твори і у Вас це виходить незрівнянно краще, аніж опуси-ляпсуси в політиці такі, як оцей.
    Жодна нормальна в світі людина не скаже такого про свою країну, як це зробили Ви.
    Ви абсолютно не знаєте історії Донбасу, як його тихим сапом робили отаким, "русскопокладистим" спочатку комуністи, а останні років п'ятнадцять так звані регіонали.
    Та ніхто в світі навіть села-колодязя, сусідній країні не віддавав, як правило, без війни. Землю не віддають, а якщо інородці не сприймають законів держави, якій належить ця земля, то то їх проблеми зі усіма наслідками…
    Стільки сотень років у різні способи Україна об'єднувалась, нарешті це сталося, а отакі, зарозумілі від російських грошенят, хай, навіть, за чесні наклади, як Ви, відкрито стають на антидержавницькі, антиконституційні позиції. Зрадницькі позиції.
    Знаєте що я говорив нещодавно отаким «чьокнутим» галичанам, - а українець С.Бандера хіба був за відокремлення Донбасу? Та в жодному разі,-ні!
    Навпаки, навіть під час війни(!!!) в повному оточенні ворогами України, він відправляв похідні агітаційні групи по всій Україні і в наш Донбас вважаючи, що тут і Україна і українці. Згадайте «Молоду гвардію», наприклад… А тут, в мирний час, небідна людина та й наче українець верзе отаке...
    До речі, продеріть оченята та загляніть в інтернеті на процентне співвідношення національностей в Донецькій та Луганській областях і Ви побачите, що нас, українців, тут найбільше. Росіян меншість,- а ви їм нашу корінну землю?
    Сьогодні ви віддаєте Донбас з Кримом, завтра якийсь Сьомо буде наполягати відокремити Одесу до Ізраїлю, Харків теж "ведь споконвєков русский", ну а Київ, так тож вабше "мать городов русских"!
    А далі, шо?
    Та начхати мені на придуркуваті, потворні вибори і на те, що Донбас голосує не як Захід, Центр і я тут. То все тимчасове, а Батьківщина, ще з Дикого Поля, в мене одна - Донбас... український Донбас. І все тут.
    Думаю, що цю Вашу дурню обов'язково прочитають два Ваших нових брата - Путін з Януковичем... і я бажаю, дуже бажаю, щоб вони поцілували Вас, як нового літературного русского в оте саме місце... бо Ви того, серйозно кажу, заслужили...

    Більше знати Вас не хочу, а ні в якій епостасі...
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)