Справжнє обличчя України (3)

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Feba, 23 кві 2014.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Є робота для служби безпеки України, щоб дізнатися хто переказує в Рашу, якщо це не державні перекази.
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    "Ми дійсно різні, на превеликий жаль. І ті паростки об'єднання, які були в Україні, вони останніми діями знищилися. Тому є Західна Україна, є Східна Україна, в яких думки абсолютно протилежні. Це одна з найболючіших проблем, яку ми в Україні не вирішили. Які б національні ідеї не ставили перед усім цим, але якщо сьогодні в нашій еліті немає об'єднання у стратегічному напрямку розвитку країни, то один в ліс, інший по дрова", - пояснив Кучма

    ВІДЕО: Кучма назвав одну з найболючіших невирішених проблем України - 14:51 21.02.2019 - 112.ua
     
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]

    Верхнее фото - оно в 14-м году обошло все каналы и печатные издания мира.
    На фото чл.-корр. НАНУ, профессор КПИ Кузнецов с 27-ми летним сыном, кандидатом техн. наук, избитые в кровь на Институтской. Снимок сделан 18 февраля корреспондентом Франс Пресс.
    По свидетельству Кузнецова они оказались зажатыми в тупике, и бегущие мимо менты - каждый норовил ударить дубинкой.

    И беседует с ними как раз полковник Пилипенко. Теперь будет в Академии нацгвардии проректором по личному составу(нижнее фото)
    Передавать опыт перспективной молодежи.
    :facepalm::facepalm::facepalm:
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То капєц... :facepalm:

    зі

    От би послухати теперішню @Alias - колись вона була представником дуже перспективної молоді. Цікаво, чи змінилися її погляди, її принципи і поведінка

    /в сьогднішньому паперовому Експресі опубліковані розповіді бувших патрульних, котрі в 2015 році пішли по зову серця служити Україні і шо з того вийшло.../
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Восьмикутна зірка - клеймо Диявола.
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну, це ви вже від Комунарця містики набралися :)))

    Але справді цікаво - як там @Alias служиться? Вона ж була сильніша від самої Хатії і на першому місці в неї були закон, честь і правда.
    Чи не розчарувала часом своїх святих батьків своєю нечемною поведінкою?
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нє...
    Всі мусорилі - інструмент нечистого.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Да ладно, прям таки і всі ;)
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    В нашому випадку - ВСІ.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В статті в "Експресі" бувші поліцаї так і казали - корупція, блат, безпрєдєл мажорів...
    І все по старинці - з чергування маєш принести певну суму начальнику
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Виходить, все марно.
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Silver bullet, а як справи у ВНЗ України? Хабарі ще поширені?
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Про меди-педи не можу сказати, бо не знаю, а чутки раніш були погані.
    І біля Юракадемії такі автомобілі :facepalm:, а які шуби :facepalm:!
    Це йде від ректорів.
    А коли в нас зараз нормальна людина і ректор, і зав.каф, і ні на одного свого співробітника не можу навіть подумати. Та і сайт кафедри є, там швиденько все про тебе напишуть, що ти з себе маєш)).
    Заочне відділення раніше завжди гроші збирало, декани-зам.декани - то ще ті "рєшали". Зараз - хто зна. А преподи - такі були, але лише деякі, знаєте, як одна паршива вівця в отарі. Бо це треба бути ідійотом в деякому сенсі, і не тільки тому, що можна присісти на кілька років, а як робити? Всі ж все бачать. Студенти знають.

    Я маю на увазі гроші. Нам пояснували, що взяткою вважається, це сміх: пачка папіру- не взятка, а ручка - взятка, цукерки не взятка, пляшка алкоголю, якщо відчинена - не взятка, запечатана - взятка)) Хтось, може, кон'як бере.

    Один раз моя донька зайшла до мене на роботі і просить 200грн, я - на що? Препод, у якого вона була на самостійному вивченні (бо вже робила, і на лекції можна було не ходити, тільки щоб контрольні точки всі були), і ось трьом таким студентам препод викатив умову в 200грн. Донька сказала, що здаватиме сама, він сказав, що не здасть.
    Я встаю і іду до нього, тільки показалась на порозі, він спав з личка, стало погано. Прізвище ж одне... Отака халепа. "Скільки треба поставити?" Я - "хай здає".
    Потім йому контракт не продовжили, і я знаю його виправдання: що гроші потрібні, що живе з дружиною і сином в однокімнатній квартирі))) То він на квартиру збирав, йолоп.:)
     
    Останнє редагування: 21 лют 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Нормально служиться , закон я честь на тому ж місці ,бо Аліас своїх принципів не змінює і пішла в ПП не для того, щоб брати хабарі. Так що батькам немає чого стидатися і розчаровуватись.
    Звичайно, як і скрізь у нашому суспільстві немає нічого ідеального.Є тупі, є відверте бидло, є хабарники, є начальники-самодури і т.д
    За всі роки ні разу ніхто не сказав принести якусь суму з чергування-ні разу! Могло бути незадоволення тим, що мало постанов виписано але то таке...є привід - виписується, а спеціально ми такого не робимо.
    Хабарників ловлять і звільняють. Зазвичай на такі випадки реагують дуже швидко, тому не бійтеся повідомляти про такі випадки, а краще просто не давайте, бо чим ви тоді кращі за них?


    Назвіть 100% порядне)
    Головне самому залишатись порядним , чесно і відповідально виконувати свою роботу і таких там достатньо. Просто погані вчинки , негатив розноситься набагато швидше і мусолиться довго, а про добрі ...а що про них говорити? Робота як робота, виконуються свої обов"язки без піару.
    На рахунок тих, хто пішов і розповідає про негативні сторони.
    Серед них теж є різні.
    Хто попався і вигнали - ображені на всіх і вся.
    Розчаровані - ті, хто думали там мед і буде як в кіно. А там же переважно суцільний негатив, бруд, неадеквати, алкаші, наркомани...
    Є просто слабкі, є ті, хто пішов через начальників, не спрацювались з колективом , через несправедливість і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    :good:

    Ну, тоді я дуже радий!

    Справді, говорю це щиро.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Quality of Life Index for Country 2019
    Europe
    upload_2019-2-22_13-23-20.png
    upload_2019-2-22_13-23-42.png
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Good man

    Good man Обычный человек

    Хорошего полицейского подготовить долго, его всё равно сменят.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. yurkus

    yurkus Member

    Отак сьогодні намагався вести переписку з головним сервісним центром мвс на їхній сторінці в фейсбуку
    [​IMG]
    вся суть в одному дописі
     

    Вкладення:

    • ГСЦ1.jpg
      ГСЦ1.jpg
      Розмір файлу:
      85,1 КБ
      Переглядів:
      8
а де твій аватар? :)