Справжнє обличчя України (3)

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Feba, 23 кві 2014.

  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    І шо буде?
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я би взяв BMW за 3500 євро.
     
  4. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Не можна....Купуйте Ланус або Матіс :)))
     
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Отакої!

     
    • Подобається Подобається x 1
  6. pipie

    pipie Well-Known Member

    А ось що:
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    о_О Шо, з дуба впали? Я не буду купувати машину, легше на прокат взяти.
     
  8. Finya

    Finya enjoy the silence

    • Подобається Подобається x 3
  9. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

    • Подобається Подобається x 4
  10. Finya

    Finya enjoy the silence

    После Победы перед Западной Украиной нужно будет встать на колени и попросить прощение.
    Как мы их только не обзывали. И я в том числе (c) Yigal Kovalski, Днепропетровск. ·
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    • Подобається Подобається x 2
  12. Finya

    Finya enjoy the silence

    Після перемоги поїдемо не до Бостону, а по Західній Україні. Будемо пити, гуляти, обніматися, цілуватися, плакати, поминати, згадувати.
    Ми не однакові. Але ми одне ціле. Оскільки нація у ХХІ столітті є поняття не етнічне, а етичне(c) Yigal Kovalski, Днепропетровск.
    Ось воно. Етичне.
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. OnaNaska

    OnaNaska New Member

    Хлопці та дівчата!
    Мене звуть Настя. Я родом з міста Шахтарськ (Дон.обл.), навчалася у місті Горлівка, потім жила у Макіївці.
    Можливо, я пишу не туди. Я б хотіла, що б мене прочитало якомога більша кількість людей.
    Бо я хочу вибачитися.
    Від сьогоднішнього сорому, що відбувся у Донецьку, нам, жителям Донбасу, не відмитися.
    Так, багато хто з нас - Донецьких патріотів України (так, ми існуємо) - говорять: "Та тисяча людей, що вийшла сьогодні подивитися на "парад", влаштований так званими ДНРовцями, - це не весь Донбас! Ми їх не підтримуємо!". (Це у твіттері вітає така думка).Та ми теж повинні соромитися, бо ми не зупинили це!
    Ми, проукраїнські жителі Донбасу, дивимося новини, читаємо їх у твіттері та очікуємо, коли нас звільнять від цієї проросійської мерзоти. А самі що для цього зробили?
    Мені дуже соромно перед Україною за те, що сьогодні відбувається на Донбасі. Цьому немає ніякого виправдання. І ніхто із нас, жителів Донбасу, на має права знімати з себе вину. Навіть якщо ми ненавидимо тих, хто махає російськими стягами. Ми не кращі за них - бо ми не зупинили їх.
    І я пишу це тут, бо Львів завжди був для мене втіленням Української національності, гордістю країни.
    І я хочу вибачитися. За те, що Донбас приніс горе в хату кожного українця.
    За те, що наші жителі не цінували Незалежність.
    За те, що я не зупинила своїх сусідів, коли ті шли на "референдум".
    За те, що наші городяни топтали сьогодні наш жовто-блакитний прапор.
    Вибачте!
    Мені дуже соромно за Донбас!
    Нам ніколи не вимолити вибачення у Вас!
    Вибачте!
     
    • Подобається Подобається x 7
  14. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Настусю ДЯКУЮ. Спасибо, что Вы есть. Спасибо, что есть потребность как-то смягчить эту РЕАЛЬНОСТЬ. Пока есть такие, как Вы, есть Вера в человечество и в человечность... СПАСИБО...:give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Neva

    Neva Well-Known Member

    Киевский экстремал поздравил Родину с Днем Независимости с очередной московской высотки.
    Экстремал Григорий забрался на крышу высотки МГУ в футболке с гербом Украины.

    Об этом он сообщил на своей странице в Facebook, сообщает Цензор.НЕТ. "З Днем Незалежності, Україно! Москва, МГУ" написал Mustang Wanted. Источник: http://censor.net.ua/p299491

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    • Подобається Подобається x 2
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Настю,
    Новому Донбасу дуже потрібні патріоти. Не тільки будівельники, не тільки політики. Тримайтеся, Ви знайдете своє гідне місце у новому житті. Не лякайтеся наших часом різких висловлювань на адресу донбасян загалом.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

  19. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Вона, как хлопець "зробив" мацкалів! Слава Героям!

    26.08.14 18:45 5000 долларов от рупора Кремля LifeNews киевский эктремал Мустанг перешлет батальону "Донбасс"

    "Сказ о том, как LifeNews проспонсировали украинский батальон территориальной обороны " Донбасс ". Видео со звезды было продано за 5 000 долларов. Все деньги будут переданы нашим солдатам. Я надеюсь что Семен Семенченко, командир батальона, найдет нужное применение деньгам. Здоровья Вам и крепкого духа."

    Об этом в Фейсбук пишет киевский экстремал Григорий Мустанг, украсивший украинскими символами звезду на московской высотке . "Многие задавались вопросом, почему видео со звезды досталось именно LifeNews. Ведь есть люди, которые стараются помочь Украине, а им я даже не ответил. Дело в том, что Lifenews первый раз делают вклад в победу свободы, победу добра над злом. Лишаются девственности, в таком деле. Ожидаем и в дальнейшем от вас бдагодеятельных поступков.
    Несмотря на обвинения со стороны LifeNews в моей непорядочности, хочу им напомнить, что условия договоренности подразумевали передачу эксклюзивных прав на видео с высотки на Котельнической набережной сроком на семь дней. Доказательством моей правоты является отсутствие этого видео в свободном доступе в сети. Срок действия эксклюзивных прав заканчивается в пятницу 29 августа. Mission accomplished", - написал смелый патриот. Источник: http://censor.net.ua/n299734
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. OnaNaska

    OnaNaska New Member

    Moskal Charivnik, дякую!

    Та ми цілком заслуговуємо всіх різких висловлювань.
    А стосовно нового життя - Ви б знали, як я не хочу більше жити на Донбасі! Ніколи!
    Хочеться заснути і прокинутися, щоб все це виявилось якимось дурним сном. І щоб не було всього цього сорому за Донецьк.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)