Справжнє обличчя України (3)

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Feba, 23 кві 2014.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    6 грудня 2018 року увійде в історію не лише як день, коли Верховна Рада ухвалила закон про припинення дії Договору про дружбу з Росією. А й як чергова демонстрація лицемірства Юлії Тимошенко.

    [​IMG]
    PRM.UA

    У відрядженні не була, за розірвання дружби з РФ не голосувала: як заяви Тимошенко розбилися об регламент ВР
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :))) З Новим роком, Миху. Ви не знали, що новорічне поздоровлення президента дають всі канали ТВ, всі почули так ще і ви тут просунули його "по всіх каналах"...?
    Ви стали скидатися на розумово ослабленого) Бажаю здоров'я і з алкоголем обережніше)
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Silver bullet, з Новим роком вас!

    Щиро бажаю здоров"я, достатку, любові рідних і поваги близьких!

    Все буде Україна! ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не всі канали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а я кажу не по всіх канал, для слабоослаблених, типу вас, на 1+1 дали Зелєнського.
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дякую за поздоровлення!Я теж вам бажаю того, що вам особисто треба та щоб наша країна ставала успішною, мирною та квітучою!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От я і кажу, що ослаблений. Запостити новорічне поздоровлення президента в кілька політичних тем заради тих, хто пропустив його на 1+1. :)))
    А якщо той, хто дивиться 1+1, запустить, не дай боже, на всі теми поздоровлення Зеленського?)
    Не робіть цього, форум не ваш особистий. Я серйозно.
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    З Новим роком всіх!
    І поскоріше пережити день, що передує всенародному святу. Маю на увазі перше квітня.
    А на чоловіка, що носиться з відеороликом по всіх темах як із торбою, схожою на гаджет Санти Клауса, не ображайтеся. Велика радість у чоловіка - побачив обличчя, яке відразу всім нагадало, чий рік наступає за китайським календарем.
    А я в Ютьюбі подивився новорічне привітання Стіва Кауфманна. Ні Зеленського, ні Порошенка, ні Рабіновича, ні Тимошенко не двивився. Взагалі телевізор не дивився, лише після полуночі (чи до - вже не пам"ятаю) подивився серії (кілька мультфільмів) про козаків.

    Будемо в другому турі вибирати між Зеленським і Рабіновичем...
    Коли вже там те перше квітня?
    Нерви не витримують портретів обабіч київських вулиць і міжміських доріг. Один лише фейс Ляшка в оточенні сільських бабусь чого вартий!
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та Рабінович здав карти Бойко, бо з таким прізвищем йому точно не бути президентом)та і пройдисвітські його фокуси в Ізраїлі не додадуть і серед євреїв авторитету. Зараз же все про всіх відомо -слава всесвітньому павутинню)

    А боротьба насамперед йде за наступний парламент...
    Не на життя, а на смерть.
    Якщо прийде такий не здатний к договорнякам як Гриценко, з такими ж
    депутатами, то куди тим олігархам бігти буде?Хто їм буде підмахуватиме потрібними законами?
     
    Останнє редагування: 2 січ 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    В новом году украинцы будут платить за электричество двум компаниям

    Як казав колись один мій однокурсник - "зашібісь". Тільки букву "ш" йому чомусь зручніше було вимовляти як "й".

    У них це називається ринком. Я чомусь думав, що ринок - це два або більше поставщики товарів/послуг.
    Пішов на ринок, а там два продавці картоплі. Я купив у того, у кого гірша, але дешевша. Або дорожча, але краща.
    А виявляється ринок, це коли стоїть один чоловік із картоплею, а ти платиш двом. Тому, що виростив картоплю - окремо, а тому, що привіз її на "ринок" - окремо. Можна платити разом, але для цого на ринку повинен появитися (або повинна появитися) третя особа, якій ти платиш разом, а вона віддає кожному із тих двох належну їм частку.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну так уявляєте, скільки спраглих дорогих друзів біля самих високих керманичів крутиться? І кожний хоче рило запхати в корито ;)
     
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Сьогодні зайвий раз пересвідчився, як мене, старого дурня, накопали.
    Більше півроку тому вирішив купити хлібопічку. І один прекрасний банк давав безвідсоткову розстрочку на три місяці.
    І разом з розстрочкою дав ще й кредитну картку, якою, з їх слів, можна було користуватися безвідсотково, головне - по закінченню місяця вчасно поповнити витрачену суму.
    Почав користуватися. Зручно. В магазині чи на заправці розрахувався, навіть пінкода не вимагає.
    Але останніми місяцями у мене виникли поважні сумніви.
    Приходить 30 чи 31 числа кожного місяця есемеска, що мені протягом наступного місяця потрібно погасити таку-то суму.
    Так було і в кінці листопада. Потрібно було погасити триста з чимось гривень. Числа 15 грудня я погасив на 500 гривень, тобто, з верхом. І протягом грудня жодного разу не скористався їх кредиткою.
    І от чудасія. Як раз під Новий рік приходить есемеска, що мені знову потрібно погасити триста з чимось гривень.
    Мені, старому дурню, здавалося, що оскільки я пропоновану заборгованість погасив, нових платежів не здійснював, то мав бути дещо в плюсах.
    Сьогодні рванув у відділення банку. Там мені повідомили, що для закриття рахунку по цій кредитній картці потрібно сплатити, грубо кажучи, 4500 гривень (чотири з половиною тисячі).
    Ну, матюкатися з дівчатами я не став, вони, в решті решт невинні (в економічному сенсі).
    Пішов і зняв з іншої картки належну суму (мушу сказати, що доходів для скромного життя на даний час мені вистачає, щоб в борги не лізти).
    І закрив картку.
    Виявляється, що ж цей прекрасний банк придумав.
    Ви берете безвідсотковий товарний кредит, а Вам без вашого відома відкривають ще й відсотковий кредит, про який Ви не знаєте, і ставка на який - 2,3% щомісячних. І от на ті 3000 гривень (таємного вашого кредиту) щомісяця накручуються відсотки, потім - відсотки на відсотки і так далі.
    В перший же місяць користування ви витратили, скажімо 600 гривень, і вам запропоновано в есемесці погасити 600 гривень, але в дійсності Вам потрібно погасити 600 гривень плюс відсотки на ті 3000 гривень.
    Десь так. Можливо, деталі звучать дещо інакше, але кожного, хто своєчасно не схаменеться (а я вважаю, що я схаменувся досить своєчасно), жде неприємний сюрприз.

    Не знаю, чи інші банки подібне витворяють, але Прекрасний Удівітельний Могущественний Банк таке робить.
    Тому кожному, хто має безвідсоткову кредитну картку, я радив би піти найближчим часом і поцікавитися, скільки йому потрібно витягнути з кишені, щоб закрити картковий рахунок.

    ЗІ. Якби я пішов у відділення банку завтра, мені довелося б викласти трохи більше грошей, щоб закрити рахунок.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    ПУМБ - банк Ахмєтова.
    Кредитки безвідсоткові є і в Приваті, там треба до 25 числа наступного місяця віддати те, чим розраховуєшся в магазинах. Ми давно користуємося, рідко заходим за встановлену дату, бо тоді відсотки. Нічого такого не помічали.
    Але ж це потрібно було б в договорі бути прописаним? Є в вас договір про цю кредитку?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Договір є. Але я його, старий дурень, не вичитував. Я вважав, що там все стосовно безвідсотків, як у Приваті. Моя родичка, попри те, що має непогані доходи, хвасталася тим, що по приватівській картці живе в кредит, а з настанням сроку безвідсоткового погашення просто погашає заборгованість із власних доходів. Так як Ви.
    Я, старий дурень, подумав, що в цьому Прекрасному Банку подібна ситуація.
    Я, як неперевершений оптиміст, вважаю, що ще легко відбувся.
    Уявіть собі, що я цого не помічав би роками. А потім виявилося б, що моя хлібопічка - золота (вона і так уже вкрилася позолотою).
    Крім того, добре, що у мене були кошти, щоб розірвати ці зручності. І що немає нагальної необхідності зараз брати іншого кредиту.
    Тому що довідку про те, що в мене в цьому Прекрасному Банку немає кредиту, видадуть через 45 днів.
    А це значить, що до тих пір я вважатимуся некредитоспроможним в інших банках.
    Або ж - сунути шию в старе ярмо і продовжувати користуватися їх прекрасними послугами.

    До речі, у мене також є приватбанківські картки, але я жодної кредитної лінії по них не відкриваю. Обходжуся без кредитів.
    Мій покійний дядько не радив брати кредитів у жодному разі.
    Його улюблений вислів був:"Нема за що їсти купити - звари цибулину, щоб не була гірка, і з"їж, але грошей не позичай. Бо коли з"являться гроші, муситимеш віддати борг, і знову опинишся в ситуації без грошей."

    Я просто повівся на безвідсотковий кредит на хлібопічку, а потім якось затягло користуванням кредитки. І вчасно погашав все, що вони пропонували, не помічаючи того айсберга, якого я грів власною ж ж ж ж.
     
    Останнє редагування: 4 січ 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Індекс демократії в Україні? 84 місце в світі. Гібридний режим.
    [​IMG]
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Країн з 100%ною демократією усього лише 4.5%.
    [​IMG]

    З 167 у нас 84 місце. Це в умовах гібридної та інформаційної війни.
    Вважаю дуже добрим показником.
    Росія нижче, Беларусь, Грузія, Арменія нижче.Та всі країни пострадянського простіру нижче. А війни на їх території нема.

     
    Останнє редагування: 9 січ 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)