Справжнє обличчя України (3)

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Feba, 23 кві 2014.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Україна посіла чертверте місце в Європі по рівню підліткового насильства і ДЕВ‘ЯТЕ в світі по числу жертв цього насильства. Слава Вальцману і його мусорилим псам!!!
    Щойно з новин ТСН.
     
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    курва і тут якісь суки нас випередили :sad:
     
    • Смішно Смішно x 2
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не переймайтесь...
    В першому випадку це Албанія, Росія і Білорусь.
    Нормальних немає...
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Вася все добирає погане про Україну)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Щоб не обзаздрилися і не наврочили. Справжній хохол :)))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    І при цьому ні одного поганого закиду на Росію чи на владу Януковича...це ж треба вміти.
    Вони його "не інтересують". Буцімто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Маєте щось добре?
    Назвіть щось хороше, крім продажу меду, де би ми буди в 10-ці лідерів Європи...
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я ЗАВЖДИ, від слова постійно, порівнюю теперішню, окуповану барижно-оранжоїдною зграєю шахраїв, Україну з Росією і Україною за бандитської влади. І кожного разу не на користь України часів свинорилого Вальцмана.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Васю, в Європі нема війни. Нема стільки зброї на руках, нема такого жахливого стану, як Янукович нам залишив. Що нам зараз рівнятися?
    І при цьому, якщо мати бажання, можна знайти добре. Нам треба не з Європою чи світом рівнятися, а з собою, вчорашніми.
    Зрушення є: закони потрібні приймаються, дороги робляться, ремонти всюди робляться, школи, лікарні ремонтуються-оснащуються, поліклініки з комп'ютерами працюють, електронні черги, порядок. В Пенсійному фонді, кажуть, все докорінно змінилося, черг теж нема - люди дивуються, як добре організовано.
    В транспорті єдиний квиток з 1 грудня - це і зручность і викорінюється розкрадання державних коштів.
    Що мінялось при Януковичі, скажіть? Та нічого. Болото страшне, даішники пузаті що тільки робили. Який ментовський беспрєдєл був! Врадієвку згадайте.
    Дороги згадайте. Нікуди без хабаря, хіба можна так було жити? Військові на які копійки існували, хто дав їм хоч одну квартиру?
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Скільки Ви зараз заробляєте?
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я заробляю 8.5 тис грн, а що? Зараз ви напишите, скільки було б в доларах раніше і таке інше. Але щоб тримати долар на 8 треба було злити золотовалютні резерви, і їх злили. Так не можна було робити! Коли долар коштував 15, тримати на 8. Що тут складного?
    Якщо Янукович би залишився, долар би виріс все одно, почитайте економічних експертів.
     
    Останнє редагування: 28 лис 2017
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А за бандитської влади?
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Біля 4 тис. Вас нова влада образила фінансово?
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Математика, початкова школа:
    4000/8= $500
    8500/27=$315
    Не на користь народної.
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :))) А вам аби користь, а там трава не рости! Читайте мій допис, де я назвала свою заплатню. Там для вас лікбез.
    В країні застарілих технологій та законів, що за десяток років написані олігархічним лоббі, не можна з гадості за три роки зробити радість. Тим паче з витратами на армію та військові дії.
    Я думаю, що мені нормально. Хоча і бурчу буває - живій людині завжди вгодити важко. Але - дивлячись з чим зрівняти.
    З ерою януковичів зрівнювати не буду ніколи. Бо це жах и ганьба для любого народу.
    Українці не заслуговують на бувших неписьменних зеків в якості першого лиця і на таких перших леді як Люська. Він заяву не посаду прем'єра з помилками в кожному слові писав. Він (синок Стоматолог, бо сам Вітьок тугий на розум) розставив "смотрящіх" (тільки виходців з Донецька, Горловки, Макєєвки т.і) на всі фінансові посади по всій країні і, не роблячи нічого для розвитку країни, тільки тягнув з неї.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Може зможете пояснити, чому бензин в Україні дорожчий, аніж в Молдові чи Грузії, і на тому самому рівні, як в Румунії, Болгарії і Польщі?
    Молдова має Придністров‘я, а Грузія ворогує з Росією...
    Для довідки:
    Молдова - 0,85 євро
    Грузія - 0,73 євро
    Україна - 1 євро
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не можу. Що там з нафтопереробними заводами - не в курсі. Долар, звісно, високий.
    Мені не подобається і ціна на газ на АЗС, бо ми на ньому їздимо.
    Знаєте - то давайте авторитетні думки на це явище, почитаю з задоволенням.
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Байки а-ля Яценюк «казна пуста» вже розглядались на форумі. В 14-му році народна влада опустила ЗВЗ до катастрофічного рівня. Підняли ж його за рахунок позик, які прийдеться віддавати. І явно не ним...
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Авторитетна думка - моя кишеня. Найдешевший 92-й - 26,50 грн.
    А це складова ВСІХ товарів.
    Моя пенсія в 13-му році складала 380 долларів. Зараз моя зарплата діючого офіцера складає 400 долларів. З моєю то вислугою. А молодий офіцер чи контрактник отримує 250-300 долларів. При цьому я четвертий рік живу далеко від сім‘ї і відповідно розходи збільшились. І якби не мій статус УБД, то я вилетів би в трубу за комуналку.
    Деякі розумники кажуть, що треба заробляти гроші. А хто тоді захищатиме Україну? Бариги, типу Миха?
    Отож.
     
  20. hrim

    hrim Well-Known Member

    Ваша вислуга під час час агресії:
    систематична дискредитація керівництва силових структур,
    систематична дискредитація одного підрозділу силових структур,
    популяризація сайтів окупованих територій,
    заклики юридично оформлювати неоголошену агресію,
    систематичні спроби антисемітської провокації,
    систематична дискредитація спротиву фальсифікації виборів,
    систематичне поширення негативістської дезінформації напр:
    цін на бензин.Цены бензина по всему миру, 27-ноя-2017 | GlobalPetrolPrices.com
    Зокрема, тому що в Україні є такі "офіцери".
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
а де твій аватар? :)