Справжнє обличчя України (3)

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Feba, 23 кві 2014.

  1. Sandy

    Sandy GRAND

    Так само, як і ви постійно хочете зіштовхнути мене на пошук причини війни у собі.

    А ось це вже убивча конкретика! :good:
     
  2. hrim

    hrim Well-Known Member

    Комунарець уникає відповіді, ховаючись за релігією, йому є що ховати. Хлоп на ватній місії.
    Итальянский фермер превратил поле в портрет Путина

    Є ватники, і є рагуловатники.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Centerer

    Centerer Well-Known Member

    Вовочка зеленський гнівно обурились на обговорення в мережах можливої заборони показу сериялу "Свати". Тільки, чомусь, від його праведного гніву перепало здебільшого СБУ, хоча право заборони прокату належить Держкомітету з питань кінематографії. Не маю наміру передавати його теревені з цього приводу, наведу лише фразу з радянського фільму "Народжена революцією", якою я давно користуюся для визначення свого ставлення до нього та йому подібних: "Ну не верю я ему, братцы! Шкура он, шкура!" Ось ця "шкура" і показала ким вона є насправді.
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Зеленський - слизька цинічна потвора, що більш за все поважає бакси.
    Якщо в нього вони вислизають з рук - показує зубки.

    Я цей квартал зазвичай не дивлюся.
    Хоча син якось показав, як Зеленський Дімона Добкина за колоною зіграв - це было смішно. Допі, я гадаю, ні)))
     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    От дійсно, кому здався цей актор, коли дійсно повно роботи по безпеці, справжньої?
    Наприклад, в нас в Юракадемії спокійнісінько на бюджеті вчиться донька главмента ЛНР Корнета? Навіщо на неї витрачати наші податки, якщо цьому свіжому випускнику не можна довіряти тут робити? ЇЇ ж треба зразу на ЛНР відправляти після навчання.

    А може ми чогось не знаємо і все влаштоване - їй в лапах бандерівців боятися нічого? Скільки ще такого добра живе, навчається, має стіпендію, збирається обіймати прокурорські посади?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А на якій підставі її можна вигнати, чи якось репресувати? Ну хіба походження грошей якось потрясти.
    Якось слухав інтерв'ю якогось ізраїльського посадовця, він розказував що Ізраїль дуже часто платить пенсії вдовам і сімям вбитих терористів "по вираті годувальника" :mocking:
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Гибридна ситуація: вигнати підстави немає, і прокурор такий не потрібен.
    До того ж що вона тут робить поза навчанням, її зв'язки - треба ж стежити.
    Могла за кордоном вчитись з такими грошима, але чогось тут.
    Донька ж не простого сепаратиста.
    Може, зараз така прискіплива увага щось дасть.
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Репресувати бійців АТО і патріотів України, які вийшли проти корупції - знайшли підстави.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. tea man

    tea man 茶人

    Не хочу нікого звинувачувати, але тут важлива позиція громадськості. Якщо харків'яни спокійно з цим живуть, то справа вже не в самих сєпарах і їх дітях. Те саме відбувається і в Києві.
    Якби таке було у Львові, то за тією курвою тільки б закурилося.
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ніколи не кажіть ніколи ;)
    Якщо так і далі піде, то цілком можливо, що тоту майбутню свіжоспечену прокуроршу направлять на роботу у Львів і львівяни це все пожують і проковтнуть ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    ото ж такі біндєрахфашисти, людоненавистники...))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Що скажуть львів'яни? То були рагулі з сіл, чи заїжджі кацапи? о_О

    Неадекватні розваги: у Львові молодики на своєму шляху трощили авто, ламали дерева й били людей (фото, відео) 11:57, 27 листопада 2017 ІНЦИДЕНТИ 105 0 Молодиків затримали, коли вони трощили автомобілі й ламали дерева у клумбах.


    View: https://youtu.be/EGwPgF5h87k



    View: https://youtu.be/bi7jAqVtEmk?list=UUyGpKcmrdqXQLQ3OL5TGSpQ


    Детальніше читайте на УНІАН: Неадекватні розваги: у Львові молодики на своєму шляху трощили авто, ламали дерева й били людей (фото, відео)
     
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ну то поліція скаже, раз затримали.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Hyligan, ви так кажете, ніби серед львів"ян нема рагулів і бидла ;) :)
     
  15. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну є деякі львівяни які впевнені що Львів засмічують виключно понаїхавші з сіл рагулі )))
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Доречі, пишуть шо в Польщі злапали політтехнолога Садового, за детячу порнушку о_О
     
  17. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Я син народного дУпотата пограбував магазин, радикального депутата...
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Скоріше за все ті деякі львівяни якраз і є тими рагулями :)
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Дві тисячі гривень бракувало сину депутата до повного щастя. П"ятьсот грн. залишили в касі, бо було би забагато.
    Щось таки в країні міняється :)
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)