Справжнє обличчя України (3)

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Feba, 23 кві 2014.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Мы видим и слышим лишь то, что хотим видеть и слышать, фильтруя то, что противоречит нашим убеждениям и взглядам. Когда американские правые попадают в Советский Союз, они повсюду обнаруживают признаки подавления народа тоталитарным режимом. Американские левые находят прямо противоположное. Советские туристы, посещающие Америку с мыслью об эмиграции, видят общество всеобщего благоденствия, другие же – бездомных и нищих. Каждым управляет его предвзятость.
    В.Познер
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А ви маєте щось відмінне від тих, про кого згадали? Мабуть ви толерантні, розсудливі і доброзичливі до всіх? Чи вибірково?
     
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я толерантний, розсудливий і доброзичливий до всіх.
    Крім ворогів України. Сєпараторів, оранжоїдів і мусорилих...
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    На суді Жанну д'Арк спитали:
    - Ви любите французів?
    - Так!
    - А англійців?
    - Теж люблю, але коли вони на своїй території.

    Вчиться і надибаєте...

    P.S. Ворогів України - Сєпараторів, оранжоїдів і мусорилих...? Знайоме щось. Майже духом якимось потягнуло. Занадто провокаційно...
     
    Останнє редагування: 2 лип 2017
    • Подобається Подобається x 3
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Завдання московітів - зробити так, щоб ми в Україні самі між собою знайшли ворогів і самі між собою боролися, тоді нас й голими руками можна взяти...

    Колись за совітів були такі традиції: район йшов на район, село на село і т.д. Зараз Василько продукує той самий совок: мєнти - то ГЕ, а ми - супер, бо ЗСУ зі Стрия. Збоку то виглядає доволі тупо. Поділ на мене та інших. А ворог тим користає. Коли у нас вже народ порозумнішає?
     
    • Тупо Тупо x 1
  6. hrim

    hrim Well-Known Member

    Хлопці про СССР згадали. Так співпало, вже кілька днів на сайтах іншої сторони зявляються теми пропагандуючі СССР.
     
  7. prius

    prius Well-Known Member

    так ви так само розділяєте як і Василь,у вас є один правильний потрох всі інші нікчеми то чим ви ліпші за Василя?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    У вас гарний підпис. Дотримуйтесь його. Не мстіться ворогу, а дайте місце гніву божому.
    А у Василя "За Україну!" і про себе: за "нашу" Україну!
    Сьогодні ввечері фотографував небо, а сусідка сварилася на курей... Будьте розумніші за оппонента і нерозумних людей. Частіше дивиться на небо. Вітер здує хмари і побачите небо й місяць.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
  9. hrim

    hrim Well-Known Member

    Це вже щось конкретніше від автора теми "Зброя богів...".
     
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хіба? І ви щось зрозуміли?
    Гадаєте легендарного троянського коня вигадав Улісс, він же Одісей? Як би ж... Він тільки впровадив його блискавично. Добро не таке й беззахисне. Найбільше подвигів зробили добрі і відважні люди, чи не так? Який злий кинеться під танк з гранатою або заведе загарбників у глухомать болотисту, як Іван Сусанін? Зло буде покаране. І знайдеться для нього мотузка, і верба поблизу, і сам залізе, і сам вчепиться.
    От кажу честно - я жив серед них ( росіян та казахів, бурятів) і мені було не погано, але час змінюється і люди теж. Нещодавно мені приснилося, яких троянських коней вони собі притаскали (але то насправді є в житті - просто зрозумів те, над чим всі гадають, але не розуміють). Ще й пишаються ними. Вони самі не знають, але я написав їм "До росіян. Коротко."

     
    Останнє редагування: 3 лип 2017
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @VasMT, ви можете не повірити, але ще 30 років тому я мав таку думку: "Люди сволочи, но я их люблю" - як кажуть, в оригіналі написано, по-російські. Хоча мені якось не звучить російська мова... І не національне, і невідомо звідки. От розумію - мордовська, бурятська, хай вже "русская". "Русскую" люблю, а російську не дуже... Чукчи вже забули свою мову, а знають чужу тільки - російську. Тобто, російська мова - це мова загарбників, а "русская" - це мова Пушкіна, Есеніна, Васнецова і всіх тих, хто створює, а не руйнує.
    Десь так, наскільки я відчуваю.
     
    Останнє редагування: 3 лип 2017
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Вже хотів піти щось робити і майже вимкнув компа, але виглянув у вікно. Так добре...
    Співає Петро Лещенко "Голубые глаза", небо блакитне з білими хмаринками, кури під вікном мене виглядають, гусаки траву зничтожують, гуска купається в байді для прання - пластикова з ребрами. Благодать...
    Гуска вирішила вилізти з тої байди. Вилазить по ребрам - бац, і падає назад. Знову полізла своїми ластами - бац, знову скатилася назад.Третій раз знову - бац і знову в воді... То я вже так розсміявся, що до вечора настрій буде і ніхто, сподіваюсь його не зіб'є. Потім гуска перелізла через боковину корита.
    Але розкажу старий випадок, років із 25 йому.
    Сижу біля кролятника. Тесть везе на таці багато буряка до погребу. Доїзджає до мене і одне єдине колесо таці застрягає через тріску. Він поштовхався, обійшов тацю і пересунув за колесо через тріску.
    Ми трохи напередотні посварилися і я мовчав, як риба в ці дні.
    Отож тесть набрав нову тацю буряків і знову напоровся на ту саму тріску. Знову обійшов і перетяг тацю за колесо через тріску. Мій настрій почав змінюватися - із "равнодушия" до зацікавленості і сміху. Як у часі дивився. На третій раз знову пішло так само. Але коли тесть взявся, щоб перетащити тацю через тріску, тоді я вже не витримав і кажу: "А не легше відкинути тріску". Він подивився на мене, ще трохи подумав і каже: "Ай справді..."
    Тому не довбайтеся над чимось, а зупиніться і подумайте, може щось йде не так? І пора перестати трясти дерево, а взяти палку і збити кокос?
    Доброго вам всім настрою!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  13. manur

    manur Well-Known Member

    Приплив якийсь чужоземець та й запитує аборигенів :
    - а як ви так високо ті плоди збираєте?
    - а ніяк. Подує сильний вітер і зіб"є їх.
    - а як вітру не буде?
    - значить, неурожай.........
     
    • Смішно Смішно x 4
  14. hrim

    hrim Well-Known Member

    Я зрозумів, що у вас є господарка, багато вільного часу, ваша мова нагадує риторику ніка Kozak z Dibrovi.
    Мету багатословесності - не дуже. Якщо ви не маніпулятор - я перепрошую.
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Мені подобається говорити мовчки.
     
  16. hrim

    hrim Well-Known Member

    Про:
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
    Sergey Naumovich Стежіті
    6 липня о 13:07 ·
    Вітьок, Щось не так? Особа пом'яте, як з jопі, віглядаєш не просто лайном, а дуже Нещасний гівном. Так Вихід, що щастя не в грошах, Віть? Гроші, заради якіх ти втопив частина своєї країни в крові, не принесли тобі щастя. Здівованій?




    Небарижний президент :rock:
     
  18. solweig

    solweig Слухачка тиші

    Миx, даруйте мені, але досі не розумію, нащо цих злочинців постити в соціальних мережах? І на форумах також. Особливо з їхніми потворними пиками...

    Але, в будь-якому разі, обличчя України в цілому інше. І воно досі вимальовується, різними пензлями. Цей покидьок не має жодного стосунку до обличчя України. Принаймні, з лютого 2014 року.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @solweig, погоджуюся. Про Януковича є окрема тема, обличчя України з ним жодним чином не пов"язане і не буде пов"язане.
    вдасться Луценку видушити з Януковича і Ко гроші, що були вкрадені у українського народу - і слава богу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ох, пане... А знаєте, скільки в Україні є таких, які плачуть за зеком? У нас на форумі є ті, які прямо кажуть: за зека було краще - жаліють.
    Тому, на жаль, але зек - є частина нашого обличчя, обличчя нашої країни. Народу не треба безвіз (а це в певній мірі степінь свободи) дай їм гроші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)