Справжнє обличчя України (3)

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Feba, 23 кві 2014.

 1. Alias

  Alias Львів-місто моєї мрії..

  р е к л а м а

  View: https://youtu.be/Rfr0fiYFSKM
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. tea man

  tea man 茶人

  Гарне відео. Але неприємно вразила присутність в кадрі радяньких символів: Родина-мать(30 сек) і величезна п'ятикутна зірка(48 сек).
  Хіба це наша "потрясающая" Україна? Вже і закон прийнято, але в мізках "совок" ще довго буде.:sad:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Latana Royal

  Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

  А мене не вразило неприємно, бо там де Ви роздивилися лише зірку, я побачила рідне місто, саме його серце, його початок, дзвіницю Успенського собору, а нині органної зали і куполи Благовіщенського і Покровського соборів.
  Кажуть, що коли стати в середину трикутника, де відстань до кожного собору буде однакова і побажати щось, то неодмінно збудеться.
  Я знаю де те саме місце :)
   
 4. Мих

  Мих Дуже важлива персона

 5. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Московія випвчає вплив:

  УАПЦ - Новини
  Собор УАПЦ (о) звернувся до Папи Франциска з листом стосовно здобуття адміністративної єдности й повного сопричастя з УГКЦ

  Опубліковано: Четвер, 06 квітня 2017, 11:16 | Перегляди: 879


  [​IMG]5 квітня 2017 р., рівно за чверть століття після першого собору відновленої Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ, в Свято-Дмитрівському храмі Харкова пройшов її 27-ий собор.

  У соборі взяли участь 32 делеґати (12 священиків і 20 мирян). Собор розпочався відправою шостого часу. На соборі був присутній і брав участь в обговоренні Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ.

  Темою соборових дискусій була «жива парафія» як модель функціонування парафіяльної громади. В її обговоренні взяли участь архиєпископ Ігор, настоятелі й представники парафіяльних громад.

  Було прийнято відповідну ухвалу. Архиєпископ Ігор і Патріярх Святослав розповіли про перебіг процесу об’єднання Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ (о) з УГКЦ.

  Патріярх Святослав відповів на численні питання. Делеґати звернулися до папи Франциска з листом, у якому підтвердили намір до здобуття адміністративної єдности й повного сопричастя з УГКЦ.

  Відбулися вибори єпархіяльної ради, ревізійної комісії та єпархіяльного суду. Прощу до Зарваниці вирішено провести 15-16 липня 2017 р. По завершенні собору було відправлено Літургію Ранішосвячених Дарів, за якою делеґати, попередньо висповідавшись, причастилися Святих Таїн.
  Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на прес-службу УАПЦ (о).

  - See more at: Собор УАПЦ (о) звернувся до Папи Франциска з листом стосовно здобуття адміністративної єдности й повного сопричастя з УГКЦ
   
 6. Alias

  Alias Львів-місто моєї мрії..

  • Зе бест! Зе бест! x 1
 7. Alias

  Alias Львів-місто моєї мрії..

  Украина, как рычащий запорожец, который харкая дымом и прыгая на квадратных колесах , вырулил на хайвей с ,забытой многими участниками движения , грунтовки. При этом за запорожцем сзади со стрельбой несутся братки на выкидыше автоваза и стреляют вслед. И вот теперь мы, все больше набирая скорость, стараемся оторваться от убиц на хвосте, да еще и на ходу меняем, драим, варим и апргрейдим автомобиль. А несущиеся мимо бумеры, мерины, фуры и прочие, со все большим восторгом и благоговением наблюдают превращение металлолма сначала в таврию, потом в ланос, а с такими темпами и в нечто футуристическое! Кстати не стоит забывать, что пассажиры внутри кричат, кто от восторга, кто от ужаса, а кто по привычке. Еще и иногда меняют руль водиле, пересаживают штурмана и советуют убрать пол - мол так будет быстрее, если еще и ногами помогать. А ведь все начиналось с гнилого совдеповского авто с движком в ж*пе. Интересное время, да.
  Jimisan Mozgovyan https://www.facebook.com/permalink.p...00008267863714

  Т-64 ДО ТА ПІСЛЯ РЕМОНТУ НА ТАНКОВОМУ РЕМОНТНОМУ ЗАВОДІ “УКРОБОРОНПРОМУ” – ФОТОФАКТТ-64 до та після ремонту на танковому ремонтному заводі "Укроборонпрому" - фотофакт
   
  • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)