Справжнє обличчя України (3)

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Feba, 23 кві 2014.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Мустафа Найєм запропонував повернути в Крим воду і світло | https://goo.gl/rV89kN

    [​IMG]
    Мустафа Найєм запропонував повернути в Крим воду і світло
    Народний депутат України, член міжфракційного об’єднання «Крим» Мустафа Найєм 27 лютого на прес-конференції в Києві розповів про альтернативний…
    BBCCCNN.COM.UA
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Піар, знову піар.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Гидко дивитись до чого українці догосподарились

    [​IMG]
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Нажаль, ми є хохли ще. Тому сьогодні москалям легко показати всьому світові, що ми є дикі:


     
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та ну. Нам не перевершити москальску дикість.
    Але вони як в зеленому болоті сиділи, так і сидітимуть, доки в це болото хоч який харч кидатимуть.
    А ми шукаємо свої виходи - хай помиляємость, хай лоба розбиваємо, але випутуємося з тих тенет, які накинула на Україну кремлівська погань. І своїх гадів виводимо на чисту воду.
    От зараз блокаду можна припиняти - хлопці спонукали Кабмін до дій, контрабанді дали відбій, якісь ганебні справи придеться припинити.
    Тепер зрозуміло, що Ротердам+ - це велика афера, яка вивернула нам кішені.
    Тільки шляхи закрили, як "ой, ратуйте, нам нічим топити, нам нічим світити!"
    Гройсмана на мило.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Народ, а пам"ятаємо, за що стояв Майдан?

    Так от, через три роки найбільший інвестор в Україні є РФ
    [​IMG][​IMG]

    А Україна найбільше інвестує в офшори, трошки в Австрію і в РФ
    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Робимо висновки самі ;)

    Державна служба статистики України
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Що з того? Картинка буде світові показана сама ця. Памятаєте як свободівці ввірвалися в перший національний і побили директора, вимагаючи заяву на звільнення?

    Це при тому, що тоді генпрокурор був свободівець і звільнити цього дятла було раз плюнути.

    Так само тут. Світові буде показано: українці - дикі, їм не можна вірити, їм неможна давати безвіз. Москалю все одно що подумають про нього, їм головне, щоб нам не сприйняв світ.


    Отут ви праві. Справу зроблено:

    - картинку про нашу дикість показано
    - заводи, що минулого року дали в бюджет 36 млрд. перейшли до рук бойовиків.
    - зупиняться ще пару заводів
    - збільшиться кількість непрацюючих.

    громадянська війна на порозі. Це є результат "блокади". Неважливо чого що хотів, важливий результат. Росії незручно блокувати ОРДЛО, нащо їй додаткові санкції? Тому вона хитро зробила це руками ура-патріотів.


    Поясніть, може я зрозумію. Ви бачили договори? бачили платежі? Ви знаєте хто за що і скільки платив? Вся інфа з жовтої преси?
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    ІгорМ, ви є спеціаліст у тому, як я в балєті.

    То кричали, що Порошенко ліпецькою фабрикою кормить москалів, тепер подаєте факти, що москалі інвестиціями кормлять Україну....
    Де правда? Хто кого кормить?


    Все вам якийсь мозоль докучає. Може ви просто ні бум-бум в цьому, га? Може ви наслухалися Грішіна-Парасюка-Соболєва і воно вам зашкодило?

    Не готовий у нас народ до гідного життя. Багато неосвічених "вчителів" - корисних ідіотів допущено до ящика.
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, відкрийте очі - це каже Державна статистика України, а вам лише подумати треба :)

    Може ви би щось розумне сказали, якщо вже вас допустили до ящика ;)
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А ви чатаєте про що я пишу? Я спростував те, що говорить статистика? піддав сумніву?
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Звичайно шо нє ;)
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мих, я на жовту пресу зазвичай не витрачаю час. Можу почути різні точки зори в політичних передачах, чи почитати тих, кому є що сказати - тому що він всередені проблеми. Іноді і сама щось розумію).
    Наразі пропоную в ZN статтю Оксани Сироїд: "Скальпель"
    Скальпель - Внутренняя политика Украины – аналитика, статьи, эксклюзивы - gazeta.zn.ua
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Мих, во якщо ви в тотому спеціаліст, то розкажіть, будьте добрі, непонятному :blush:

    По табличці получається, що в Україну в 2013 році по інвестиціях Росія була на четвертому місці
    [​IMG][​IMG], а 2016 році на першому

    Чи значить це, що Порошенко і його БПП веде Україну на зближення з рашкою і на віддалення від Європи?

    Тільки про ліпецький Рошен і Грішіна-Парасюка-Соболєва не згадуйте, бо тото тут не по темі...
     
  14. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Ollesija

    Ollesija Member

    а навіщо зараз триває блокада якщо справа зроблена?
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  18. manur

    manur Well-Known Member

  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Премія Дарвіна :mocking:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

а де твій аватар? :)