Справжнє обличчя України (3)

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Feba, 23 кві 2014.

  1. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Forpost

    Forpost Стоїк

    (С) - Пакет треба? – питає продавщиця у супермаркеті Івано-Франківська.


    – Что? Я не понимаю! – дратується висока жінка біля каси. Люди у черзі здогадуються, що вона – переселенка. Із тих, які наполягають, аби із ними говорили “на нормальном языке”.


    Озивається жінка у черзі за цією:


    – Пакет – це “кульок”. Ви в Україні, маєте знати мову.


    Висока обертається, відкриває рота, але нічого не може сказати. За нею стоїть чорношкіра жінка з дредами. Черга регоче


    Історію розповіла подруга Оксана з Івано-Франківська. Вона була свідком цієї події (с)








    Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    60-ті роки ХХ ст. Русифікація йде повним ходом. У президії якихось поважних зборів сидить поет Максим Рильський і слухає, як доповідач на прізвище Калюжний розповідає, що між російською та українською мовами нема ніякої різниці.

    Рильський нахиляється до мікрофона на столі президії і зауважує:"Ну що ви, різниця все-таки є. От російською ваше прізвище звучить Кал Южний, а українською на вас треба казати Гімно Південне". Під загальний регіт промовець кудись зник.

    70-ті роки ХХ ст. Київ. Довжелезна черга в гастрономі. До прилавка нахабно протискається молода особа.

    Микола Лукаш, один з найвизначніших українських перекладачів, звертається до неї: "Куди це ви так поспішаєте, панночко?" Дівиця гордо відповідає: "А я по-вашему не понимаю!". "Нічого,- каже Лукаш,- я можу і по-вашому: куда прешь, б...ть?"
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. prius

    prius Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  6. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    • Подобається Подобається x 3
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Шо Шуфрич робе на рашинському телебаченні? То за то його маєток в Конча-Заспі спалили?

    Tapatalk
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Доки не почнуть кидати - і будуть копати
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    КАЗАНСЬКИЙ РОЗПОВІВ ПРО КРИМІНАЛЬНУ СИСТЕМУ "КРИШУВАННЯ" НЕЗАКОННОГО ВИДОБУТКУ БУРШТИНУ НА РІВНЕНЩИНІ
    Видобуток бурштину на Рівненщині "кришує" керівництво поліції - СБУ
    На Поліссі міліція "кришує" видобуток бурштину (відео)
    Заступник прокурора Рівненщини Боровик кришує бурштиновидобування і злочинну банду?
    На Рівненщині затримали ще одного прокурора через «кришування» незаконного видобутку бурштину
    і т. д. і т. п. :)
     
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Треба будувати тюрми. Копачі залишають за собою лунний пейзаж, щоб мати на їжу, а керівництво ментів, не покидаючи теплих кабінетів, стають мільонерами.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Юрий Васильевич Микуляк
    8 год ·
    "Фірташ зараз дуже небезпечний для Бойка і компанії. Бо #Фірташ, окрім всього іншого є ще й підпільною «кишенею» в.в. путіна в Україні".
    Ну що, про приємне? Бачите це фото?

    Це члени фракції Опозиційного блоку одразу після того, як дізналися шокуючу новину про рішення австрійського суду щодо екстрадиції Дмитра Фірташа до США.

    [​IMG]
    Павло Бондаренко: "Сенсаційне рішення австрійського суду лупить по Кремлю і його сателітам в Україні"
    FACEBOOK-UA.INFO
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Все, тепер почнуться падіння з вікон.
    Риги виглядають сектою, їй бо. Крім них, нікого не підстрелять в лісі( де тільки свої на охоті), ніхто не падає з верхніх етажів, ніхто не самоубивається двома пострілами в голову. Як інші переживають відход в опозицію? ці переживають з жахіттями.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    'Фірташіада') Фірташ знову затриманий у Відні. Інші подробиці на УП не повідомляти. Але ось Інтерфакс повідомляє: представник прокуратури у Відні, відразу ж після прийняття такого судового рішення вимагав утримання під вартою Фірташа по існуючій справі про екстрадицію до Сполучених Штатів.

    Загалом, тут складна історія, де на позов вчиняється контрпозов, а коли адвокати від контрпозова відбивають, прокурор вертається до позова.
    Працює не як прокурор Одеси ('за гроші сів - за гроші вийшов'), і нам буде на що подивитись - грають фахівці.
    А риги не сплять - їм жаби сняться :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Не подобається Не подобається x 1
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

  17. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  19. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    @Hauptmann
    не подобається? Нам теж не подобається коли з колорадськими стрічками бігають .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. prius

    prius Well-Known Member

    Не пояснюйте дебілу,він тут прихований сепаратист
     
а де твій аватар? :)