Справжнє обличчя України (3)

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Feba, 23 кві 2014.

  1. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    НЕПРАВДА! Не вигадуйте якусь совкову "колективну відповідальність"!!! :give_rose:Нема у Вас там серед даунбасятини ніяких "ми"!(не плутайте з Людьми Донбасу!) Є Ви, особистість, Ваша родина,- а є охлос, натовп, який з "савєцкіх врємьон" готовий за командою фюрера розіпнути любого, хто не такий, як та сіра, безлична маса. Той самий охлос, що хоче лиш "хлєба і зрєліщ", що ніколи не вийде за оболонку "хомо вульгаріс" - такі у 17-му знищували твори мистецтва, такі у 18 -30х користувались "революційною доцільністю", та з комсомольським "задором" винищували таких, як Ви. Продовжувати можна аж до 86% росіянців, що схвалювали злочини кремлівського карлика... Так що нема "ми" ні у Вас з такими "створіннями" ні в мене, ні в абсолютної більшості мислячих Людей...
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. OnaNaska

    OnaNaska New Member

    Дякую, та дуже складно себе з ними не асоціювати. Стільки років жили всі разом та не знали, хто є хто. Є знайомі, від яких іншого, а ніж підтримка днр я і не очікувала. А є такі, чия "відданість днр" стала для мене великою несподіванкою!
    А про родину - це окрема тема. Бо у 100% моїх знайомих, які підтримують єдність України, є хоча б один родич-ватнік. І у мене є декілька таких родичів. Але мій хрещений мене особливо розчарував. Він саме один із тих, від кого я такого не очікувала! При цьому, він настільки відданий ідеї днр, що перекреслив наші 24 роки спорідненості. Не тим, що має іншу думку. А тим, що будь яка моя спроба нормально (!) подискутувати на тему "днр - Україна" (бо я таки до останнього не полишала спроб переконати його) з його боку закінчувалася криками "ну тогда стреляй в меня!", або він просто кидає слухавку...
    Тому родина - це теж болюча тема.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    іньшого способу його переконати нема
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Це просто реальність... У мене родина у Краснодоні й жінчина родина у Криму. Я Вас РОЗУМІЮ... Рідний вуйко(дядя, брат батька) з сином(моїм братом двоюрідним) ПЕРЕСТАЛИ РОЗМОВЛЯТИ. Дядька все життя по дальніх гарнізонах РФ та Афган - 4 роки, з 90-го у Києві живе, а син тепер у Росії... Пробував з ним спілкуватись - це чиста психіатрія. З кримськими - та сама пісня. Так що залишається прийняти даність й жити далі...
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. OnaNaska

    OnaNaska New Member

    Це жахливо, але це правда! Бо коли людина сама бачить, що роблять його кохані відщепенці і це не може змінити його думку, то мої слова її точно не змінять. Тим паче, спроби були. І багато. Тому залишається тільки забити.


    Інакше і не назвати!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Wili

    Wili Well-Known Member

    Гордона прорвало, про генералів 100%, гнати
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Продублюю тут

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Нашим операції вдаються, якщо: 1. Зберігають радіомовчання, жодних дзвінків. 2. Виконують накази, КОРЕКТУЮЧИ МІСЦЕ І ЧАС НА МІСЦІ ;)
    Вже пора, за іниціативою С. Семенченко, готуймося до партизанської війни.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Hailie

    Hailie Втілювачка мрій

    Як на мене - прекрасна ініціатива!:good: Молодці!

    Львівські кав'ярні вигадали оптимальний спосіб допомоги військовим
    https://www.youtube.com/watch?v=lz-WQ3Yf62I

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ось що знайшла :

    Слава Одессе!!

    Беженка из Луганска устроила разборки в одесском супермаркете
    В одесском супермаркете "Сильпо" женщина, приехавшая из зоны АТО, устроила скандал. Об этом сообщают очевидцы в "Одесском форуме"."Делала с ребенком покупки в Сильпо, - пишет горожанка. - Передо мной вроде приличная женщина лет 45 на кассе. Сначала она придралась к кассиру - почему так все дорого в магазине.А потом когда кассир обратила внимание на ее покупки в пакетах и спросила как она взвешивала, женщина побагровела и начала кричать о том, что "у Вас, в вашей бандеровской Одессе не люди, а скоты, жмоты и т.д. и надо всех казнить...
    А она беженка из под Луганска, их поселили в санатории и кормят тем, что она не ест и поэтому она покупает продукты в магазине. Я посмотрела на ее покупки: бутылка коньяка, 2 бутылки пива, зефир, сыр, помидоры (в пакете было около 2 кг, а на чеке было пробито 700 грамм, поэтому кассир и заметила) и.... около 2 кг. персиков-нектарин, которые она пробила (в магазине самообслуживание) как морковку.Как только кассир пошла перевешивать ее товар, к ней подошли два парня и девушка, которые стояли в очереди в соседней кассе - парни взяли женщину под руки и сказали, что в гостеприимной Одессе, которая приютила беженцев, нет места таким как она и сейчас они помогут ей уехать домой на родину, в Лугандон.Вот уж не знаю, куда они ее повезли, но через окно магазина видела, что они ее сажали в свою машину. Когда они выводили ее из зала, а она кричала и материлась, кто-то громко сказал: - Слава Украине! Насколько был громким и дружным ответ в несколько десятков голосов - Героям Слава!
    Даже мой маленький ребенок - 4 годика, влился своим тоненьким голоском в этот хор! Я верю, что мы начинаем строить новое государство. Я верю нашим людям! Я Верю в Украину!", - заключила одесситка.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

  12. Gron

    Gron тафгай

    Залишилось Вам тільки картку для голосування здобути.
    А краще 250 шт
     
  13. Wili

    Wili Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  14. Gron

    Gron тафгай

    Пані Ольга у мене є кореш, а у нього міні готель під Одесою.
    Неподалік від Сергійовки, я туди 2-3 рази на рік приїзджаю рибки поїсти, свіже повітря вдихнути, на зірки подивитися, його побачити.
    Лгансько-данєцькі біженці облюбовали ці місця за рахунок меньшої ціни ніж на Бугазі.
    Корєш здуру теж дав притулок родині з того регіону.
    Карочє мав щастя спілкуватись недовго, бо як мене не було, то вони своє обличчя і господарям не відкривали, ну бухають собі з ранку до вечора, але ж гроші платять.
    А тут зібралися всі за столом на рибку, мідії, креветки і виявилось, що це не люди, а....
    Навіть слів не подберу.
    Післав їх мій корєш, хоч туристів у цій рік у нього майже не було.
    Потім вже зясувалось, що все село цю родину готове було на вили підняти, але корєша боялися.
    А в Одесі ріелтори не здають житло пристойне східнякам, тільки вбиті хрущьовки за 500 баксів на місяць, а нє, то нє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Та і я - ЗА!
    А толку?

    Зарухалися вони тепер.....:ireful1:

    Раніше тре було рухатися, нарівні з Прибалтикою.

    В кандидата на членство в НАТО, якщо не помиляюся, не повинно бути ЖОДНИХ територіальних претензій до кого б то не було. Тобто, навіть, якщо на сході все владнається, то від Криму нам прийдеться офіційно відмовитися:sad:
     
  16. KLIBERN

    KLIBERN Status Quo

    Один из самых любимых моих анекдотов:


    Один человек мечтал выиграть в лотерею. Каждый день он приходил в храм вставал на колени и просил Б-га:
    - Господи, помоги мне выиграть в лотерею!
    Прошел месяц, второй… Однажды человек, как обычно, пришел в храм, встал на колени и стал молиться:
    - Господи, ну дай же мне выиграть в лотерею! Ведь другие выигрывают. Что тебе стоит?!
    Вдруг над его головой раздался голос Всевышнего:

    - Да купи же ты, наконец, лотерейный билет!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Не це головне. Устави складають люди, люди же можуть коригувати. Без сумнівів, сита Європа до останнього чекатиме, щоби ми витягали каштани з вогню. Єдина надія: радикальне крило у США так натисне на Обаму, що він допоможе нам якимось лендлізом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. manur

    manur Well-Known Member

    Дай, Боже! Дай, Боже.........
     
  19. Hase

    Hase зайчик

    Справу проти Добкіна закрили
    Справу закрито згідно з постановою слідчого від 20 серпня за відсутністю складу злочину в діях Михайла Марковича", - сказала Плетньова.
    http://www.pravda.com.ua/news/2014/08/30/7036273/
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Neva

    Neva Well-Known Member

    В связи с этим возле суда в Харькове собирается народ...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)