Справжнє обличчя України (2)

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем bayard, 23 сер 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Я з вашої логіки прозріваю як завжди. З чого ви вирішили шо в Авакова не може бути цілодобової охорони?
     
  2. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    о_О
    Та ну, яка людина захоче в бідності жити, це дивне припущення взагалі!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. metallic

    metallic Well-Known Member

    Я не про цілодобовість, я про її рівень.
     
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    От на фіга таку дурню писати?
    Кому не хочеться процвітання своєї держави, кому не хочеться нормально жити?
    Інколи читаєш таких "експертів" і очі на лоба лізуть від тої дурніта нісенітниці .
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Та прям таки, ви рівень ФСБ не переоцінюєте? Їм всі плани позривали напівживою СБУ, оце з СБУ їм тільки й воювати хоч з якимись шансами, і то їхніх нишпорок і кіллерів виловлюють за дві секунди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    Електорат ПР і КПУ.
    Я б тільки не спішив їх називати людьми.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. metallic

    metallic Well-Known Member

    Та ні, не думаю. Мені здається, різниця між СБУ та ФСБ. Така ж, як і між арміями України та РФ. Тобто нічого видатного, у ФСБ немає. Але завдяки значно кращому фінансуванню, і рівень дієздатності в них, набагато вищій.

    Що б знати, що там СБУ порушило. Треба спочатку знати плани ФСБ. А їх знає тільки обмежена кількість людей. А дивлячись на те, як СБУ прогавило операцію РФ у Криму та наскільки швидко всі СБУшники Криму перебігли на бік РФ. У мене виникають, великі сумніви, щодо дієздатності СБУ.

    Те що сказали що когось виловили, не значить що справді виловили. Можна спіймати будь-якого бомжа і сказати що то агент ГРУ. Це щось на зразок, тої нашивки МВС РФ, яку зі сцени на увесь майдан демонстрували. Сказати можна будь що, "піпл хаває"...
     
  8. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Може розділяти СБУ Януковича і СБУ не Януковича?


    Марно з вами розмовляти, патріот УРСР.
     
  9. becquerel

    becquerel New Member

    Допомога

    Шановні друзі! Хочу запросити вас до нашої групи в вк!
    Те чим займається група ви можете прочитати на титульній сторінці!




    http://vk.com/feel_of_the_heart
     
  10. Moskal Charivnik

    Moskal Charivnik Комуняку на гілляку!

    Російський ресурс??? Спасіба нєнада!
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Guelder Roze

    Guelder Roze Well-Known Member

    А Мірошниченко і Тягнибок не така вже й гидота:)
     
  13. bedazzled

    bedazzled Well-Known Member

    Тож існує таке поняття як захист своїх інтересів й Росія домагається того щоб люди боялися ставати багатшими бо це Росії не до вподоби. Росія доречі обрала останнім часом стратегію захисту своїх інтересів: нитик.
     
  14. Guelder Roze

    Guelder Roze Well-Known Member

    Сергій ЖаданПрекрасні люди, чудові ідеї
    Ще нічого не втрачено, усе ще й далі лишається в наших руках, усе й далі залежить саме від нас, а не від тих, хто намагається говорити від нашого імені.
    Розмовляв днями з ветераном "Солідарності".
    - Не можу зрозуміти, - говорив він, - ось я спілкувався з багатьма людьми з Майдану. З активістами, молоддю, представниками самооборони. Це прекрасні люди. В них чудові ідеї, вони знають як реформувати країну. Але де вони всі? Чому при владі ті самі пики?
    - Складно сказати, - відповідав я. – Можливо, ми потребуємо не лише нових імен, а й нових структур, нових організацій.
    - Все вірно, - погоджувався він, - але ж ці організації ніхто за вас не створить. Це маєте робити ви самі. Й інтелектуали мають брати в цьому активну участь. Коли ми створювали "Солідарність", я був простим робітником. Одного разу до мене прийшла інтелігентного вигляду пані й запитала, чим можна допомогти. Я сказав, що мені потрібен секретар, і вона стала моїм секретарем. Потім виявилось, що була проректором університету.
    Я уявив собі проректора харківського університету в якості секретаря при самообороні. Власне, не уявив – не зміг. Але все інше заперечень не викликало – жодних нових імен, жодних нових структур, кілька активістів на міністерських посадах, які навряд чи на щось будуть впливати, реальна загроза того, що все знову зведеться до традиційної декоративної зміни президентських портретів у губернаторських кабінетах з подальшим поверненням до зручних, давно перевірених механізмів розпилу та дерибану.
    І все це на тлі жорсткої суспільної напруги, коли претензії висловлюються не так новій владі, як тим, хто виступав проти влади старої. Зрештою, ми в цьому сенсі нічого нового не вигадали, всі наші проблеми створені й апробовані були задовго до нас, то й уникнути їх шансів було не так багато.

    Часи по революції часом виглядають куди паскудніше за часи найбільш виснажливого протистояння, адже стосуються головним чином зневіри, розчарування та цілковитої дезорієнтованості. Протестуючи проти злочинів влади, добиваючись справедливості й вимагаючи відставки президента, ти певен своїх сил і своїх поглядів хоча би з огляду на те, що твої вимоги не виконуються, що ти маєш цілковите право на протест і незадоволення, що опір потребує твоєї зібраності та змобілізованості. Проте ситуація міняється, міняється розклад сил, відповідно – має змінюватись і твоя позиція. Адже до всього, що сталося, ти маєш безпосередній стосунок. І саме час робити перші висновки, які, зазвичай, видаються невтішними. Звідси всі ці нарікання – хіба за це велася боротьба, хіба заради цього гинули люди, хіба таким бачився нам усім кінцевий результат? Все, як завжди – скепсис тих, хто був з одного боку барикад, обурення тих, хто був з іншого, маневри, перегрупування й неприховані торги поміж тих, хто намагається в результаті всього цього залишитися в теплих кабінетах і зручних кріслах.

    Революція пожирає своїх дітей. В неї здоровий апетит і регулярне харчування. В неї є тисяча виправдань на свою адресу – мовляв, час повертатися до нормального життя, час завершувати цю боротьбу. Але при цьому забувається одна дуже проста річ – боротьба велася не для того, аби провести ротацію злочинців, боротьба починалася не для того, аби повернути до влади чергову партію шарлатанів і популістів, вони в цих подіях від початку були зайвими й недоречними, і їхнє теперішнє бажання швидко повернути все на свої місця, забезпечивши собі спокійне перебування біля годівниць, є лише свідченням того, що насправді ще нічого не завершилось, що все лише починається, що нині зовсім не час для розчарувань та скепсису, що сьогоднішня слабкість вже завтра може обернутися черговою затяжною катастрофою, а тому в жодному разі не слід погоджуватися з теперішнім станом речей.
    Ще нічого не втрачено, усе ще й далі лишається в наших руках, усе й далі залежить саме від нас, а не від тих, хто намагається говорити від нашого імені. За останні чотири місяці я теж бачив безліч прекрасних людей із чудовими ідеями, і я анітрохи не сумніваюсь у тому, що ці люди від своїх ідей не відмовляться. Надто вже ці ідеї фантастичні. Надто вже вони реальні.
    Більше читайте тут: http://tsn.ua/analitika/prekrasni-lyudi-chudovi-ideyi-343135.html
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Finya

    Finya enjoy the silence

    Крымские татары, украинцы с вами!
    В знак уважения и поддержки крымскотатарскому народу, который сейчас находится в оккупации и под угрозой новой депортации, я хочу выучить 100 слов на их родном языке. Каждый день я буду учить одно новое слово. Крымские татары, вся Украина с вами! Вы часть нашего народа, истории и нашего будущего. Вы наши братья и украинцы готовы встать с оружием в руках плечо к плечу за вашу свободу!
    Здравствуйте - Селям аллейкум!
    Родина - Ватан. уа-алейкум ас-саля́м — и вам мир! (с) http://oleg-leusenko.livejournal.com/1320809.html

    ---------- Додано в 23:04 ---------- Попередній допис був написаний в 22:45 ----------

    Наведя порядок в спорте, махновцы решили провести урок этики.
    - І чому це ми мусімо горланити "Бажаю здоров"я, товаріщ генерал"? Чому це я бажаю йому здоров"я, а він мені ні? Непорядок.
    И махновцы начали кричать товарищу генералу "Слава Україні!", на что бедный русскоязычный генерал вынужден был отвечать "Героям слава!"
    Товарищ генерал, принявший командование над махновской бригадой, надо заметить, был никак не милицейским чином. За что оказался уважаем безоговорочно.
    Вопрос подчинения вообще был самим тонким вопросом в этой истории.
    Махновцы обучались на совершенно милицейской базе, да. Но без подчинения милицейским чинам, в постоянном присутствии чинов армейских.
    Вообще не представляю, в чью голову могла прийти идея о таком социальном эксперименте - подозреваю, что в лично парубийскую. Потому что Парубий в глубине души тоже ещё тот махновец (с) http://diana-ledi.livejournal.com/1169594.html
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. metallic

    metallic Well-Known Member

    :facepalm:
     
  17. morze

    morze Well-Known Member

    А незабаром буде українська поліція (кістка в російському горлі) без слів товаріщ, і генерал!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. morze

    morze Well-Known Member

    Поліція Бердичева замовила футболний матч з поліцаями Наро-Фомінска!
    ФІФА не дало дозвілу по політичним мотивам!
     
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Осмислюючи Україну в масштабі "од Сяну до Дону", ми уподібнюємося до гоголівської птахи, яка долетіла до середини Дніпра — і заклякла. Птаха розгубилася: чи стане їй сил долетіти до кінця — чи, може, не ризикувати й повернутися. Українська держава-птаха на кожних виборах, у кожному ціннісному питанні, в кожний момент доленосного вибору усвідомлювала всю нездоланність Дніпра. Україна весь цей час була такою совковою і паханською тільки тому, що Захід мовчав, зціпивши зуби від органічного неперетравлювання України Сходу. Здебільшого це була емоція повного нерозуміння, а подеколи навіть — ненависті до втрачених, зазомбованих, ніяких східняків. Схід завжди був тим якорем, який не давав Україні здійснювати прориви. Так вважали західняки, соромлячись своєї просунутості. Вони наче вибачалися за те, що Схід настільки відстав. Скромно ховаючи свої державницькі мрії в довгу шухляду, галичани мимоволі пристосовувалися, а згодом — псувалися в унісон із рештою країни, інфікувалися всіма болячками Сходу. І терпіли, терпіли, терпіли. Заспокоювали себе: їх більше, а нас менше. Що один їхній Донбас — це три галицькі області, включно з мертвими, живими й ненародженими. Переконували себе, що правдивий галицький патріот заради "єдиної соборної України, за яку полягли упівці" великодушно перетерпить усю цю шушваль, яку східняки рік за роком делегували до влади. Збігали роки. Запаси "юго-восточної" шушвалі виявилися такими ж невичерпними, як і "юго-восточний" страх що-небудь міняти, вчити англійську, їздити по світах, банально прагнути світових стандартів і витравлювати нафталінну ностальгію за совєтським побутом умиротвореного раба.

     
  20. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 4
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)