Справжнє обличчя Росії

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Solomija, 16 січ 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Так можна не зносити, а перенести. Можна перенести на окружну (будуть там стояти як ті дівчата), а можна перенести в музей Радянської окупації (а дорогу до входу в музей буде Ленін показувати своєю рукою)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Кучу памятников в Москве перенесли, они сейчас в парке рядом с ЦДХ стоят. Всякие Марксы-Дзержинские и прочие деятели, вход туда по билетикам.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Раз уж ыетку закрыли надо народ возбудить. Боевики его не смотреть из-за патритизма (национализма) :)

    http://www.vz.ru/culture/2009/11/9/346728.html

    Звезда боевиков, мастер единоборств, певец, композитор и продюсер Стивен Сигал на прошлой неделе вновь посетил Москву. На сей раз для сбора материала: «Нико» задумал снять фильм о Емельяне Пугачеве и Стеньке Разине. По словам актера, на этот проект его вдохновили русская классическая литература и фильм о Пушкине. «У меня русская семья, я люблю Россию и горд быть русским», – заявляет Сигал. И благодарит Владимира Путина за то, что тот превратил РФ в мощную державу.

    Об этом в рамках визита в Москву Сигал поведал телеканалу Russia.ru: «Я могу сказать, что сам я русский, у меня русская семья, я люблю Россию и горд быть русским. Я действительно люблю эту страну и людей, которые в ней живут. Здесь у меня много друзей, хороших друзей, с которыми, помимо прекрасных человеческих отношений, нас связывает и бизнес, и это не только кино, но и, скажем, компьютерное обеспечение».


    Также, по словам артиста, более тесное знакомство с Россией у него произошло благодаря русской классической литературе, которая вдохновляет его на творчество. В ближайшем времени Сигал планирует снять новый фильм российско-американского производства. В РФ он, в частности, собирал материал для картины, которая будет посвящена таким персонажам, как Дубровский, Степан Разин и Емельян Пугачев.
     
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Может этому Сигалу прислать ссылочку на ЛФ?
     
  5. Fremut

    Fremut Well-Known Member

    Оно ему надо?
     
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    Ему, думаю, НЕТ!
    А для ЛФ - КЛАСС!
    Пообщаемся с Сигалом.
    Мне бы интересно было.
    А Вам?
     
  7. - просто ему ещё никто не сказал, что он украинец. Или что вероятнее - он ещё не знает, что украинец - это НЕрусский. А скорее всего он просто путает москалей с русскими и Моксель с Русью. А в самом крайнем случае можно списать его по графе "безнадёжные" и не смотреть :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Я можу вважати себе туркменом. Я народився в Туркменістані (благо, не за колючкою), я люблю пустелю Каракуми, я люблю гори Копетдаг, цвітіння саксаула, чуреки (хліб!), лаваші, ішаків, верблюдів, барашків.
    А які класні туркменські та фарські дівчата в національному одязі!
    Я вдячний великому Туркменбаші за те, що він зробив Туркменістан Великим і на місці пам"ятника леніну поставив пам"ятник Собі !
     
    Останнє редагування: 12 лис 2009
    • Подобається Подобається x 5
  9. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ох, Борисе, роз"ятрили Ви мені душу. Згадав, що під час навчання в львівському медичному була в мене дівчина-туркменка, яка вчилась на педіатрії. Гарна була дівчина. Як згадаю, то і зараз тепло на душі...
    А Стівен Сегал? Так він руссскій. Точніше, ґускій.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Тiлькi звертаючися по нашему, вуйко Стефко( Шагал).
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Як її звали ?
    Я пам"ятаю дошкільших подружок Жанну (ДжерЕн = гірська кізочка, джейран) і Гулю (Гульнар=квітка гранату).
    Побачив їх потім у студентському віці - гарненькі, але не мій стиль. Ці - комунікабельні, екстравертки, а більшість туркменок у громадських місцях поводяться замкнено.
    Якось приїжджав туди - поклав око на одну персияночку (скоріш за все - 50 % ), але мій батько пояснив, ЧИМ у них закінчується навіть легкий флірт. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Її звали Огультаус (знаю, що на тюркських мовах гуль(гюль) - це квітка).
    Але я називав її просто Таня.
    Мені трохи "везло" на азіаток. Мав їх кілька в Таджикистані. Хоч там це було небезпечно - міг поплатитися головою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Что он скажет, когда посетит не Москву, а глушь России, где будут проходить натурные съемки фильма о Пугачеве и пр.?
     
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ой, тут корінь - не "квітка". Огул (оглан) = хлопчик, син.
    Жіноче ім"я Огулдерек = "Потрібен син!" (тобто роздратування батька, що народилася дочка).
    Та хіба дівчина в цьому зізнається гяуру ?

    В російському розмовному середовищі (навіть поміж туркменами) іноді вживали російські замінники складних імен, або додавали "-ка" (Джеренка).

    Пам"ятаю гарненьку (але напівдику і дуже замкнену) медсестричку на ім"я Ширін.
    Її питають "Шириночка (!), что ты ему вводишь ?"
    - Лаааазікіс !
     
    Останнє редагування: 12 лис 2009
    • Подобається Подобається x 2
  15. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    ^Швидше в тему Сльози за С.
    Дивився узбецький ролик на ютубе типу "гюзкізляр"(?)-красуни.Наші самі націоналісти цим дівчатам б присвоїли звання почесних українок , за росіян вони не сойдут.Немає приводу соромиться що в українців з півдня намішано турецька кров ,і такі красуні у Божий Квітник підуть
     
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Надибав єдну статтю...
    Украина не состоялась как государство, русские – как народ
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ) а что мешает?
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Графа, пятая...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Fremut

    Fremut Well-Known Member

    Угу,теперь многое становится на свои места,а я-то удивлялся,читая некоторые ваши посты.;)
    Romko,если серьёзно и без всяких подковырок,как это возможно? И господство душеспасительное и ,одновременно, абсолютный индивидуализм?
     
    Останнє редагування: 13 лис 2009
    • Подобається Подобається x 1
  20. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    До речі, мою медсестру в Таджикистані звали також Ширін. Росіяни кликали її Ширінка. Дуже гарна і розумна дівчина. На початку була мені за перекладача. Особливо мені подобалось, як вона мені казала - Ака П., я нє знаю как єта будєт па рускі.
    Не секрет, що таджики відносилися до нас, неросіян, набагато краще, якщо можна сказати більш по-дружньому.
    Не дивно, бо росіяни могли там прожити 20-30 років і не знати ні одного таджицького слова. І відносилися до таджиків навіть не як другосортних, а третєсортних людей.
     
    • Подобається Подобається x 4
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)