Справжнє обличчя Росії

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Solomija, 16 січ 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Усі хворі на мозок, один тільки путін - здоровий на мозок ?
    Обрали - терпіть. Плазуйте, прогнинайтеся, мімікруйте, кричіть "Браво". І мочіть у сортирах... підлоги хлоркою - грип, як-не-як.
     
  2. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Хвори те, что на этой картинке. Путина там нет, да и сдержанней он в своих высказываниях и оценках. Если конкретнее, то больны Новодворская и Ко. Такую безмозглую оппозицию ещё поискать надо, а потом приплачивать, чтоб они эту ересь не переставали нести.

    з.ы. Борис, про Путина есть отдельная ветка. Может вы туда?
     
  3. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Новодворська не заперечує (і пише про це), що людина, яка пройшла повний курс спецмедзакладів КГБ - вже ніколи не буде такою, як інші.
    Але пригадайте ДС-кінці 80-х років. Кому люди повинні дякувати за те, що відкрили очі на очевидні тепер речі ?
    Ага.
    Пошукайте ще подібних "дезомбаторів" в Росії. Ото й сиділи б зараз під ГКЧП. Може і з Путіним на чолі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    [​IMG]

    Алексей Широпаев - "Золотая дремотная Азия..."
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Бачите, Борис, як совок по спадковості передається.
    Пригадуєте, 25-30 років тому, коли починали скаржитися на будь-що ( в магазинах мила нема чи мяса нема чи медицина погана і т.д.) зразу вилазив тодішній "борхес" з квадратними і червоними від люті очима і, стандартна фраза - ти єта што, протів савєцкай власті...
    Або на дисидентів - ані всє какіє та псіхічєскіє, лєчітса нада.
    Або - разлєнілісь, работать нєкаму - нада заставіть...
    Бачу в Росії нічого не змінилось. Ні на йоту...
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Я в таких випадках спокійно говорив: "Якщо Ви представляєте правоохоронні органи - покажіть посвідчення.
    Якщо ні - можна і в дюндель отримати!"
    Як правило - червоноокі затихали.

    (офтоп): А в останні роки перестройки взагалі були такі флеш-моб-приколісти: стоїть черга, наприклад, в ощадкасі. Карбуючи крок, заходили двоє-троє в цивільних костюмах, підходили до "свого" з черги, казали "П.І.Б. ? (тиць під носа корочку) - Пройдьомтє!"
    Черга жахалася, хлопця виводили під руки.
    Ой, як діяло на публіку!
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    На кінец 80 тих не пригадаю жоднєї особи (з знайомих )щоб боронила радянську владу.
    Так рубали тбілісців саперними лопатами, труїли газом ,але це швидше зі страху бунту й анархії ніж за КПРС і Владу Рад.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    Брехня.
    Не стыдно?
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    М.М.Жванецкий Одесский пароход
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Було-було...;)
    Хм..най офтоп...:pardon:
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Було звичайно. Але що б галичани так галичан лякали?
    Інша річ польських гандляжей на Словаччини або в Румунії.
    Відставний єгер покаже свій військовий аусвайс польської цівілке ,i товар забере.
     
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Мабуть Ви це робили трохи не так - тут нічого не скажу. А неподалік від мого дому було саме так, як я написав.
     
  13. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Педро, вы бы за мыслью следили, задолбало уже в каждых ветках читать о совке. Смотрите на тему, прежде чем опорожниться, иногда промахиваетесь.

    Где вы это в моих словах прочитали, что я "за советскую власть"? Опять о своём, о наболевшем читаете? :mocking: Вчитайтесь внимательнее, я говорю, что больным людям типа Новодворской, власть должна приплачивать, поскольку более убогой оппозиции сложно придумать. Им платить надо за то, что альтернативы им - нету. Это сорняк, который забивает всё. Покажите мне хотя бы одну статью в НГ, которая бы содержала в себе что-то конкретное и привязанное к реальности... Впрочем не трудитесь, ибо нет их, нет таких статей. Есть лишь крики о "кровавой гебне", "свободе слова" и прочих призраках коммунизма, тогда как в реальности люди страдают от более простых и понятных вещей, которых (Увы!) ни один "оппозиционер" не рассматривает. Впрочем это понятно, начнёшь решать реальную проблему - придётся работать, а так можно продолжать обличать совок и в ус не дуть, а там глядишь и пенсия уже.

    И что дальше? Это её извиняет что-ли? Я говорю про Новодворскую, как политика, а не человека. Как человек пусть лечится, дай бог здоровья, а как политик - лучше уж пусть даст дорогу более вменяемым людям.

    Поток сознания перемешанный с историческими фантазиями на заданную тему для определённой целевой аудитории.

    А почему бы не поставить вопросы как в том анекдоте про экзамен и силу тока? Как вопрос поставили, такой ответ и получили.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Новодворська вашему совєтському охлосу (та й в нас було чимало таких) свого часу розкрила очі - першою редакцією програми ДС. Кінець 80-х.
    Знайдіть, почитайте і замисліться.
    У 1989 я їхав у потязі Київ-Москва (зустріти когось у Шереметьєві) і познайомився з інтелігентними мужиками зі штабу ДС. Обмін думками був дуже змістовним.
    Всі позитивні реалії теперишнього часу - це 1:1 втілення програми ДС.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм..
    які ж фантазії?
    М.Д. Кардащук
    Кацапизм
     
  16. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Новодворська? Пардонте меа, вигляд у неї не геройський, народу потрібна красуня Юля або богатир типу ЕБН. Пані Валерія -дiверсiя щоб відвернути людей від дем. ідей. Подібного фюрера росіяни не прізнают.Піше ця дама жваво, не заперечуйте.
     
  17. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Скоріше за все - _вашому_, тому що тоді мене це ще не цікавило.
    Угу, а ще раніше про них Маркс писав, після нього - Ленин і так далі... :)

    Ще раз: мені байдуже, якою була Новодворська коли дерева були високі, а горiлка була 3,75 р. Я бачу її сьогодні і сьогодні вона працює на користь сучасної влади, бо з неї опозиція - як з гівна куля.

    Я, як частина цього народу сказав би що потрібна розумна людина, яка буде вирішувати сучасні проблеми, а не кричати про криваву гебню.

    Сексуальные, на заданную тему. Ромко, таких научно-популярных книжек нынче вагон, каждый пишет для своего читателя и поскольку читатель этот подверждений не требует - в тексте ни одной ссылки на источники. Ну все же знают, что Адам был украинцем - что тут непонятного? :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  18. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Як і Зюганов.

    При масових опитуваннях на тему "Чому Путін?" Відповіді-рішучий, мужній.
    Де він проявив рiшучicть та мужнicть ? Мовчат.Тіпа, по морді видно ж.
     
    Останнє редагування: 10 лис 2009
    • Подобається Подобається x 3
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Як то знайомо...
    Логіка у Вас одна- нє вєрю(с)...
    Этого не можнт быть,потому,что этого быть не может..
    і всьо...

    От ...натрапив...
    Каменные властелины
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Может быть что угодно, особенно в научно-популярной литературе где нет ни одной ссылки на источники. Я вот слышал, что "Ленин был грибом"... :)

    И? Проблем что-ли мало _помимо_ памятников? Зачем уподобляться большевикам, которые в 30е сносили ненавистные им церкви, а в 70е что осталось - восстанавливали. Для меня Ильич возле Финляндского - часть истории, пусть стоит, напоминает как оно было.
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)