Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :))) как аукнется, так и откликнется, Божа людина. А я людина проста - я і послати можу).
    Зате твоя любов, побожність та всепрощєніє засяяли яркими барвами.
    А рукописи не горят(с).

    Йди відмолюй гріхи. Бо ти сам нас тут вчив, що грішний не той, хто згрішив, а хто не спокутував)
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Поперше, я вас не посилав, а кого посилав, той сам винний. Як сказав Ісус, можно Бога образити, а святого духа зась, бо дорого обійдеться)
    Один тут в селі до сих пір не очухався за свою нахабність(
    Подруге, якщо я визначив чітко образ @Lanktocha як антисоветчика, пожирача хімічної ковбаси і зелепука, то не треба на мене кидатися з багнетом і зі хлобними гаслами " За Зеленського! І за дорогу вакцину! Смерть зрадникам!", бо виглядаєте пофарбованою зелебухой, без розуму і гальм))
    Потретє, я не такий безгрішний, але самодостатній і передвіщений, аби не трястися за тих чи інших противників Бога, яким недовго ще плазувати на землі. Він своїм відпустить гріхи, які зроблені заради Його слави)
     
    Останнє редагування: 27 лют 2021
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Тобто він відпустить вам гріх оббріхування людини, яке ви зробили заради його слави? :facepalm:Ви мене знаєте давно, і щоб на мене накинути перефарбування, то треба бути мені і моїм проукраїнським поглядам бути ворожим.
    А з вами все ясно. Не согрешишь-не покаешься-не покаешься-не спасешься :))).
    Отож виходить скільки поганого робиться ім'ям господа.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Бог допускає зло, думаючи про добро... і не вам вчити Його, що і як робити, але:
    "Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! Увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі" (Мт7:21)
    На рахунок ваших проукраїських поглядів... щось я не відчув вашої підтримки українства на колишньому дкр, але образа після зняття вас з модератора точно , змінила колір. Та ви не переживайте, то не смертельно, вон - @VasMT терпіти не може оранджоїдів, ще й інших злодіїв)
    Всяка влада не гарна, але всяка від Бога!
     
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Чего? Тут кацалапый весь форум достал своей истерикой на тему твоей интеллигентности, а ты одним движением все его старания на помойку истории отправила. По сути, треплом его выставила. Вот и верь вам, сторонникам Зеленского, после этого. Если вы друг друга треплом считаете.
     
  6. Good man

    Good man Обычный человек

    Мы его на форуме терпим, ибо бог завещал терпеть. Даже если человек спивается и на почве этого начинает считать себя важным человеком, то мы должны снисходительно относиться к его слабостям. Не поощрять, но сильно не гнобить. Проявлять благородство. Чем, собственно, и занимаюсь.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ви марите вочевидь, якщо не свідомо брешете, що вірніше.
    Коли з дкр пішов проукраїнській адмін, я пішла і з модераторів, і з форума. "Образа" - та яка може бути образа? Хто з нормальних людей міг залишитись в цьому звіринцю?
    Це було в 2009 році. Коли ви писали вірші, я це підтримувала. А щоб після 2009р. там писати та щось підтримувати, мені треба пройти регістрацію, яку звірки ніколи там мені не дадуть. Та і навіщо б мені це здалося на форумі, що перетворився в рашинську помийницю.
    P. S. Стережіться фейкометити.
    Отож. Від Бога, тобто оббріхуючи її - оббріхуєш самого Бога.
    Хрім вас розкусив раніше - коли ви тему "Війна" засмічували религійним сміттям, щоб вам не казали. Для вас війни з Росією нема.
    А я, ворона, це пропустила. А він таки мав сенс.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Good man

    Good man Обычный человек

    Какая хитрая борщеварочка. Когда я пришёл на этот форум, то сразу сказал, ни Путина, ни Зеленского, ни Трампа и т.д. не буду называть чмом и т.п. Потому что на харьковском достало, когда обсуждаешь недвижимость, ремонт и т.д., и когда у человека заканчиваются аргументы, то он начинает матерно называть Путина/Порошенко и т.д. и считать себя правым. Меня это просто достало. Уровень беседы ниже плинтуса получается.
    Ты знала эту особенность харьковского, но не подтвердила это кацалапому. А сейчас рассказываешь про свой опыт. Нет тебе веры.
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    :))) Химини кури, Мотряні яйця. Перекласти на російську мову?
    Не лізь, якщо розуміти нічим.
    "Особенность харьковского":haha:
    У нас тут ти, паря - "особенность".
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Раньше случится второе пришествие, чем ты сможешь указать хоть на одну ошибку в логике моих рассуждений. Не забывайся, сосна моего мнения.:hi:
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Виявляється, в Криму тепер є міністерство культури. І культура, "само-сабой"
    .Министр культуры Крыма прервала выступление Аксенова фразой «** твою мать»: Политика: Россия: Lenta.ru

    І миттєва реакція непоета Ломового.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=1pZjizWc-KY
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  13. hrim

    hrim Well-Known Member

    У российского убийцы десятки миллионов молчаливых сообщников.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А у ж-бандерівців лише брехуни, падлоклоуни, злодії, олігархи, дебіли, корупціонери... цирк грьобаний))
    Нема про що і говорити(
    І ваш вбивця з ж-комісарами, і ці паскудники одна пара чоботів, щоб у них халява трісла і підошви відвалилися за те, що роблять з людьми.
    І я вам не ворона, яка ліняє кожної нової погоди, а голос, що постійний від неба, що вістник падіння агітаторів зла і всіх владних паскудників, аби добрі люди не втрачали надії на щасливе життя.
    Хто витримає усі негаразди, тому посміхнеться доля.
     
    Останнє редагування: 19 бер 2021
  15. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Путин ответил Байдену: "Кто как обзывается, тот так и называется" - BBC News Русская служба
    Одним словом, Путін впав в дитинство. Перший клас, продльонка.
    ...вечером - в куплете.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=QVMh7GMYyL8
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Уявляю, шо було б якщо б наш президент так відповів :) Який був би подарунок хейтерам! Інтернет кипів би, ТВ кипів би, на форумах порохоботи пісяли б окропом .
    А в Раші нічого особливого, може Невзоров обізветься?
    Щось Путін прихворів..деменція в такому віці.
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Вчора Шендерович говорив з цього приводу.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Подивилась.
     
  19. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та что ж такое - "никогда не было и вот опять").То Кузя, теперь противолодочный корабль. Так нечем воевать будет:

    В результате взрыва торпеды и мин, российский большой противолодочный корабль получил колоссальные повреждения.

    В распоряжении информационно-новостного агентства Avia.pro оказались сведения о том, что в районе города Фокино (Приморский край), российский большой противолодочный корабль получил колоссальные повреждения. Согласно представленным данным, на борту российского боевого корабля сдетонировали морские мины и торпеды, в результате чего в корпусе БПК образовалась огромная дыра с риском полного затопления корабля.
    Подробнее на: Российский боевой корабль взорвался на побережье Японского моря - 7 пострадавших
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    На защиту Путина-убийцы встал только Кадыров и спикер Володин, остальные промолчали) Кроме варианта "Байдена- маразматика" ничего в голову не пришло...
    Как-то видела фото как Байден выглядит на уик-енде - человек 20 - дети, внуки , друзья. И Путин с Шойгу. :facepalm:Везде с Шойгу - на отдыхе, в тундре, на рыбалке. Как-будто Шойгу его жена. Так кто маразматик?
    Вообще интересный расклад. Видимо все друзья- подельники стали думать о себе, своем будущем: чтоб можно было ездить по миру, а не сидеть в бункере.
     
    Останнє редагування: 21 бер 2021
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)