Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Good man

    Good man Обычный человек

    "Не было времени решить". Зеленский еще не знает, можно ли доверять Путину


    Напомни, паря, кого ты поддержал на выборах президента.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Гудман, Ви відрізняєте поняття "прогноз" від поняття "уверен"?
    Якщо ні, то я Вам поясню: Прогноз може і не справдитися, тому ті люди, прогноз яких не справдився, не є ідіотами. І лише ідіоти стосовно майбутнього стверджують, що "уверен".
    Єдине що Вас може втішати, так це те, що Ви не один такий. Тут є достатньо таких, що стверджують, що Зеленський розвалить Україну, Зеленський - агент Кремля, Порошенко переможе Зеленського на наступних виборах, Саакашвілі нічого корисного не зробить, а лише говоритиме і так далі.

    Так от, повернемося до наших баранів (французькою це звучить красиво і складно: revenons à nos moutons - ревенон а но мутон). Все йде до того, що Путін, якщо доживе, піде на п"ятий термін. Цьому є багато ознак.
     
    • Тупо Тупо x 1
  3. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    • Тупо Тупо x 1
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Поясняю для лживого провокатора кацалапого.

    - Завтра играют Барселона и Динамо из Полтавы.
    - Уверен в победе Барселоны.


    ...
    -Ты слышал, Барселона не смогла обыграть Динамо.
    -Да, сам удивился, ведь я был уверен в победе Барселоны.
    - Ты теперь "ідіот, мартишка, асьол, казьол і касалапий мішка".



    Подобный диалог между людьми у кацалапого в порядке вещей.
     
  5. Good man

    Good man Обычный человек

    Логику включаем, кацалапый. И не ту идиотскую, которую ты пытаешься прокинуть по поводу прогноза и уверенности. А ту, с помощью которой ты объясняешь своим оппонентам свою правоту.

    Ты называешь Путина параноиком, лживым и т.д. В общем, человеком, которому однозначно доверять нельзя. А твой лидер, которого ты так активно поддерживал и который не раз лично общался с ним, заявляет о сомнении в том, доверять ему или нет.
    На серьёзное расхождение мнений. Не прогнозов, а мнений о текущем положении вещей. И я спрашиваю: ты идиот, потому что мнение человека, которому ты доверяешь, о Путине почти прямо противоположное твоему, или ты идиот, потому что поддерживаешь человека, который имеет такое мнение о Путине? Выбирай любое, оба безупречно логичных.
     
  6. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ні. Він один з найродумніших з 73%.
    Ви повинні його знати: це той самий.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=v7P5X5np6Ko


    Під час Майдану він підтримував тітушню з властивим йому інтелектом зебуїна:


    View: https://www.youtube.com/watch?v=8IsMlhA3CdU


    Палко любить Росію, що теж властиво зебуїнам:

    [​IMG]

    За період правління порошенківській хунти він розжирів та постарів:

    [​IMG]

    Справді, гідний представник 73%?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Взагалі якось дивно, що зебуїн когось в чомусь має нахабство звинувачувати.
    Бо якшо людина є зебуїном, вона автоматично перетворюється на протозоа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Взагалі-то я до Гудмана, що пише з кацапстану, звертався. Але якщо Ви хочете також характеризувати себе перечисленими мною епітетами... Тут медицина, як то кажуть, безсила.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Гудман, на мене Ваші образи не діють. Навпаки, стороння людина відразу бачить, хто - в таборі Порошенка, а хто - в таборі Зеленського.

    Стосовно того, що Путін - скотина, то це - висновки із минулих його вчинків (розв"язування війни з сусідами, брехня, на якій його неодноразово ловили, і перебування його тепер у дезинфікованій печері, що свідчить про нездорову психіку. Це - ніякий не прогноз, а діагноз.

    Стосовно слів Зеленського, якщо на те пішло. Зеленський - політик, а тому йому потрібно залишати можливість діалогу з Путіним. Хоча б для того, щоб знову зустрітися з ним і звільнити з полону українців. А яка може бути зустріч, якщо Зеленський публічно назве Путіна сциклом?
    Я ж - не політик. І ті, хто назвивають Путіна сциклом, ніколи з ним перемовини не вестимуть.

    Наведення прогнозів у футболі в якості аргументації недоречно. Тим більше, тогощо кажуть болільники.
    Давайте подивимося на прогноз серйозних людей, а саме - метеорологів.
    Ви ніколи не побачите в їх прогнозах стосовно опадів 0% або 100%.

    А слово "увєрєн" саме і означає 100%
    прогноз.JPG

    Наводити як аргумент болільників взагалі смішно. Тому що та людина, яка вболіває за Зеніт, бо живе в Пітері, вболівала б за Спартак, коли б жила в Москві. І навпаки. І била б морду тому, з ким вона зараз у бійці стоїть пліч-о-пліч.

    Путін зараз уже має комічний, жалюгідний вигляд.
    Я собі уявляю, як завтра чи коли там, йому доведеться підніматися на трибуну Мавзолею, а він захоче послати замість себе двійника.
    А двійник також не хоче заразитися. І от дюжі хлопці, думаючи, що хватають двійника, щоб поволокти силоміць на трибуну, хватають Путіна.
    Той кричить: Я - Путін! Я залишаюся в печері!
    А двійник кричить: Він бреше! Це я - Путін! Волочіть його, паразита! До чого вже обнаглів!
    А хлопцям ніколи розбиратися, їм аби Путін на трибуні стояв. Вєлєно.
    І волочать вони Солнцелікого по коридорах і в машину пакують.
    Відразу зазначу, що це - не прогноз і не впевненість. Це - мої ідіотські фантазії.
    Хоча ймовірність таких подій існує.
     
    • Креативно Креативно x 1
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Мы говорили о выборах и не надо передергивать, уводя беседу от сути. Я не очень хорошо отношусь к Трампу, но я был уверен, что после победы в 2016-м, он при любых раскладах будет баллотироваться на следующих выборах. Даже если его рейтинг упал бы до 20%. В Турции, по-моему, Эрдоану сроки обнулили. Если так, то я тоже уверен, он тоже будет баллотироваться на следующих.
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Коли Ви раптом згадуєте чомусь слова Зеленського про Путіна, це і є відхилення бесіди від суті.
    Є два суб"єкти бесіди:
    Ви, який голослівно стверджує, що Путін в 24-му році не буде балотуватися. Причому, використовуючи слово "уверен"
    Я, який вважає, що все йде до того, що Путін (якщо доживе, звичайно), буде балотуватися на п"ятий термін. І наводжу обставини, чому так вважаю: його страх за своє майбутнє, скоропостижні зміни в конституції, які його обнуляють, його особиста заява, що він не виключає свого балотування, щоб зберегти спокій в Росії, щоб всі спокійно працювали, на не шукали "прєємніка".

    Дві протилежні думки стосовно одного і того ж предмета.
    При чому тут Зеленський, його висловлювання?

    Ви чомусь не знаходите інших аргументів крім тих, щоб обзивати мене ідіотом.

    У Вас є які-небудь вагомі аргументи стосовно того, цитую
    На чому грунтується така впевненність (уверенность)?
    Ви - Путін, який знає, що буде робити через чотири роки?
    Ви - довірена особа Путіна, якому він сказав, що він не піде?
    Ви знаєте "прєємніка" Путіна, і стовідсотково "увєрєни", що цей "прєємнік" стане Президентом?
    Чи ви - особистий лікар Путіна і знаєте, скільки йому залишилося ще топтати ряст?
    Подякуйте мені, що я (хоча і ідіот, і зебуїн, на Вашу думку) навчаю Вас із Бляберусом красі української мови.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  12. Good man

    Good man Обычный человек

    Зачем городить огород, всё гораздо проще. На мой взгляд ты просто хуже разбираешься в людях. Я уже много лет считаю, что сильные мира сего руководствуются самыми обычными и понятными любому из нас мотивациями. Исходя из моего понимания личности Путина, я сделал вывод о том, что он не будет выдвигаться. У меня даже есть кандидатура возможного приемника. Но в ней я уверен куда меньше, чем в уходе Путина. Я прекрасно знаю, что 99,9999% считают, что он останется, но моё твёрдое убеждение - он уйдет.
     
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Загорелась российская антарктическая станция
    На антарктической станции «Мирный» произошел пожар, сообщили в Арктическом и антарктическом научно-исследовательском институте (ААНИИ).
    Пожар произошел накануне в 16.40 по московскому времени в метеокабинете Дома Радио. Несмотря на принятые меры по борьбе с огнем, Дом Радио был полностью уничтожен огнем.

    «Среди потерь: метеокабинет, кабинет аэрологии, лаборатория ФИАН программы стратосферного зондирования космических лучей, серверная, гидрометеорологическая лаборатория и радиорубка», — говорится в сообщении.
    Отмечается, что огонь перекинулся на кают-компанию, но ее удалось оперативно потушить.

    Пострадавших в результате пожара нет. 11 полярников, проживавших в здании, переведены в другие корпуса. Всего на станции «Мирный» находятся 23 человека.
     
  14. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Взагалі, зебуїни тупе та хамське бидло. Ала будь яке хамство з боку зебуїна, це, як мінімум, комплімент.
    Ось дегенеративний зебуїн Джиппсі, наприклад, мені нахамив в бидлячому стилі, який властивий зебуїнам. Але я на нього не образився, навпаки! Мені було би прикро якби зебуїн сказав би про мене щось добре.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    А я пишаюсь тим, що проголосував проти падлокловуна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
    • Тупо Тупо x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Чого тоді ви сховались з ХФ сюди, якщо вас б'ють, а ви радієте?
    Запинали зовсім? Ще б пак)
     
    • Тупо Тупо x 1
  18. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Ще можу додати що зебуїни не лише бидлуваті, але ще й брехливі.
    Дуже дякую шановну зебуїнку Silver bullet за підтвердження підступної та брехливої природи зебуїнів.
     
  19. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Але падлокловун є.
     
  20. Good man

    Good man Обычный человек

    Борщеварочка, а ты чего принесла сюда манеру общения ХФ? Теперь расхлёбывай.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)