Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Кто ж прибудет на празднование праздника победы в Москву 24 июня? Уже отказался Туркменистан, Азербайджан, Армения, Япония - их приглашали. Зеленского не приглашали)) Он "проштрафился" перед Кремлем: сказал, что Сталин с Гитлером начали эту войну.
    Я млею. Они собирались его приглашать в Москву на парад :facepalm:
     
  2. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    А это напрасно. Угробил бы нескольких россиян, съэкономил бы нам патроны. Люди спасибо бы сказали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    "Котяткирусскиебольны"(С)
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Вісімдесят старезних дев"яностоп"ятилітніх ветеранів зібрали і на два тижні відправили в один підмосковний санаторій, щоб вони там прокарантинились. І ті, що ще дотягнуть до параду, будуть стояти на трибуні з Солнцеликим, який планує заради такого випадку виповзти із обробленого хлоркою туннелю, звідки він керує державою, що претендує на світове лідерство.
    Юлия Латынина — Код доступа — Эхо Москвы, 20.06.2020

    Добре було би, звичайно, щоб Путін стояв на Мавзолеї в скафандрі. А ще краще, щоб замість нього в скафандрі стояло опудало (все одно під маскою скафандра толком не розбереш), а Вічний (поки не помре) продовжував знаходитися в бункері.
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ха, а я от таке-во подумав...

    А шо якшо на тамту свою аву одіти вишиванку і заявитися на тамтой політ.форум .ru, про який я кілька разів тут згадував

    Але там не пхатися в політ.теми, а зайти в Курілку /там є (був) такий ніби нейтральний розділ/ і замутити тему про свій тютюн;
    /бо тут мій тютюн вже всім хроном став, шо хіба нє? ;)/
    А про політику там ні слова! А так тіпа "Здоровенькі були, гаспада дачнікі! А я от со своім табачком прішол, можєтє дим понюхать..."

    Цікаво було би подивитися на реакцію тамтих аборигенів, шо нє? Бо я там кілька років не лаптьом щі хлєбав, а навіть трохи був цілим єдінолічним модером)))

    Тре то обдумати...
    Блін, мусет я шукаю нові пріключєнія на свою панамку :scratch_one-s_head:)))

    Ех, нема Віктора... Ми би тото обмозгували...
    /о, повернувся на інший бочок...
    Н-да
    ... /
     
    Останнє редагування: 21 чер 2020
  6. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Не собирались. Они тупые, но не настолько чтобы палить своего агента.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Я давно заметил, что если россиянину не нравится )(уйло, это значит что ему нужно просто другое )(уйло.
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    цікаво)
     
  9. Good man

    Good man Обычный человек

    Считаю, надо полностью отгораживаться. Минус, который можно дать Порошенко, это отсутствие введения визового режима с Россией. От Зеленского я этого даже не жду, тут явно идёт работа в противоположном направлении.
     
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Що там Гудман пару-тройку місяців тому свистів, що дасть собі відрізати, якщо Путін піде на новий термін? Гудман казав, що терешковська поправка в Конституцію саме тому і вноситься, що Путін не збирається йти Президентом в 24 році.

    Хочу принагідно потикати Гудмана носякою в сказане Путіним. "Щоб не заморачуватися з пошуками прєємніка, я піду на вибори сам."
    Тільки, Гудмане, найкращою Вашою відповіддю буде сказати, що Ви зі своїм проносом (слово "прогнозом" уперто не хотіло набиратися на клавіатурі) обісралися.
    Якщо від Вас будуть якісь заперечення, я вимушений буду шукати, що Вами було ляпнуто, дослівно.
     
  11. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Это было бы хорошо в идеале. Но на практике это вызвало бы аналогичную реакцию с российской стороны. Тогда в Украину вернулись бы хохлы-подкацапники с российской территории. А у нас быдла и так хватает.
    Таким образом, усложнение въезда с загранпаспортом и отпечатками, отличная мера.
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Мені от цікаво - а що якщо хтось внушив Путіну, що спеціально для нього винайшли еліксир безсмерття? І він вірить тепер, що він буде безсмертний?

    Про це колись писав у пророчому романі нині покійний Войнович.
    Владимир Войнович. Москва 2042

    Тільки Геніалісімуса закинули в космос, щоб не заважав, а Путіна закинуть в дезинфіковану печеру, щоб він звідти "керував" Росією.
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Нє так уж і много. 24,46 процента от фсєх прінявших участіє в голосовании во втором турє.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Тупо Тупо x 1
  14. Blaberus

    Blaberus Неполіткоректний інсектоід

    Розумію, що Ви вважаєте Добкіна інтелектуальним світочем України.
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А він входить в ті 24,46% бидла?
     
    • Тупо Тупо x 1
  16. Good man

    Good man Обычный человек

    Для кацалапого идиота повторяю ещё раз. Я уверен, что он не пойдёт на новый срок.

    При этом я ничего не ставил на это мнение. Это кацалапая ложь.
    Второе. Мой прогноз не о его словах, а о его делах. Это разные вещи. Это тебе борщеварочка хорошо объяснит.


    Более того, добавлю, примерно до полугода до выборов он будет постоянно говорить о своём выдвижении. Но по факту не пойдет на выборы.

    Чтобы всякие кацалапые/подкацапские не наговорили лишнего, скажу, что прогноз не означает уважение. Я прогнозирую, что Саакашвили ничего не сделает, будет говорить всю дорогу о мешающих ему работать чиновниках и о честном Зеленском.
     
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А "агент" старається, щоб його не запідозрили, що він - агент. Джавеліни отримує від США, просить, щоб ні під яким соусом Росію назад в G7 не повертали.
    Зеленський закликав не повертати Росію до G7 | UA.NEWS

    Але Бляберусю не проведеш - він точно знає, що Зеленський є кремлівським агентом. Є ще один прозорець у цьому плані - @hrim . У нього всі агенти Кремля, крім нього самого і Порошенка. Ну, в Порошенку він також не зовсім упевнений. Але допускає, що можливо і не агент. А так: все населення України - агенти Кремля. І не тільки населення, а навіть його капці під диваном. Він їх "кацами" називає.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Гудман, не боїтеся, що через чотири роки, коли Путін піде на п"ятий термін, виявиться, що саме Ви - ідіот, мартишка, асьол, казьол і касалапий мішка?
    У Путіна є всі причини залишатися при владі. Ніхто не дасть гарантії, що його наступник не віддасть його в Гаагу.
    А Путін - параноїк, що доведено останнім часом його переповненим страхом за свою шкуру перебуванням в дезинфікованій печері.

    Всі інші президенти - як президенти: живуть нормальним президентським життям - п"ють каву, катаються на велосипеді, зустрічаються з політиками, вітчизняними і закордонними. Ну, буває що хворіють, видужують і працюють далі.
    А це ...ло сидить і трясеться. Цікаво, Кабаєва з ним, чи десь на стороні гуляє? Молода і здорова тілом, як не як. Чекати чотири роки атшельніка... - собі дорожче.
    Воно навіть боїться рідних дітей до себе підпускати, щоб не заразили. Або ж їх миють хлоркою, перш ніж тата обіймуть.
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
  20. Good man

    Good man Обычный человек

    С каких пор тот, кто ошибся в прогнозе, становится всем этим? Сколько людей прогнозировало победу Хиллари в 2016-м, они все идиоты, козлы, ослы и косолапые мишки? По твоей логике это так. Тогда это примерно три четверти населения Украины. Неправда ли цифра очень похожа на цифру избирателей Зеленского?
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)