Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Путін також радіє, що таке трапилося із талановитою людиною - Михайлом Єфремовим.
    Єфремова, як і багатьох інших, незалежно від національності, згубив алкоголь і наркотики.
    Щоб зрозуміти, хто такий Єфремов, пропоную переглянути ролик.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=fhBXLEbIyns

    А те нещастя, що трапилося... - дай Боже Єфремову те пережити.
    Він щиро розкаюється в тому, що трапилось на відміну від багатьох інших, що вбивали людей, потім їх відмазували, і вони сплять спокійно.

    Виктор Шендерович: Вы помните, чтобы кто-нибудь из НИХ попросил прощения?..
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Не подивуюся, якщо кацапський провокатор Гудман не втримається і кине сюди трошки чогось із солов"їного.

    Чесно кажу, навіть не дивився. Просто оце солов"їне лайно вийшло в топи в ютьюбі. Кого не знудить, хай подивиться.
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    На тлі навмисного вбивства мені в сраці творчість того покидька.
    Він весь час порушував всі закони - і державні, і людські

    А політика тут ні до чого.
    Якраз на базі "антипуйла" зараз і будуть ліпити із Єфрємова святого.
    От і Ви, @medwedo berlogsoni, вже з радістю стали в стійку ;)

    І Путін зовсім не радіє, що моральний покидьок Єфрємов потрапив в таку ситуацію.
    Бо тепер прийдеться просувати іншого ручного артиста-опозиціонера, котрий буде писати басні про Царя
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А чому Ви, @medwedo berlogsoni, не бажаєте сил пережити тої трагедії сім"ї того вбитого хлопа мужика ?
    Чи мужіков баби єщьо нарожают, а у Єфрємова ранімая душа?

    зі

    хрин, йому /Єфрємову/ на комірець, а не душевний спокій!
    Хай має те, що він заслужив - алкаш, безпрєдєльщік і вбивця
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Пам"ятаю, як вся "правильна" спільнота повизкувала від захоплення віршованими шедеврами Єфремова. Путін і мужик, Путін в мавзолєє, і багато інших.
    А зараз чота попринишкли...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мені чогось обох жалко. Те, що Єфрємов десь таким скінчить (помре в тюрмі) - було ясно. В Раші кажуть на коксі сидить весь МЗС.
    Але коли це росіянин признавав провину на всю країну, не відмазувався, так страждав від скоєного?
    Цікаво:
    Литва оказалась страной с самым высоким потреблением алкоголя на душу населения. В среднем литовцы выпивают 12,3 литра алкоголя в год. Об этом говорится в ноябрьском рейтинге Организации экономического развития и сотрудничества. Следом за ней расположились Австрия (11,8 литра) и Франция (11,7). Пятерку антилидеров замыкают Чехия (11,6 литра) и Люксембург (11,3 литра). Россия — делит шестое место с Венгрией с показателем 11,1 литра на душу населения. Это информация Минздрава России со ссылкой на ВОЗ. Украина где-то на 60-х ролях в этом рейтинге.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Єфремов вже багато років - алкоголік і наркоман. Це було видно неозброєним оком. Його можна було зупинити на дорозі, коли він був за кермом, день, два, тиждень, місяць, півроку, рік, два роки, п"ять років тому. І позбавити прав за водіння автомобіля в нетверезому стані чи в стані алкогольного сп"яніння.
    Чому не зупинили раніше і не відібрали посвідчення водія? Адже було ясно, що рано чи пізно станеться те, що сталося.
    Саме оце і характеризує нинішню Росію. "Допоки грім не гряне..." Зараз уся та пропутінська шобла радіє. Це - так само, як радіють наші порохоботи, коли когось на Донбасі вб"ють. Є про що поговорити, показати, які вони хороші, який хтось поганий.

    Чоловіка, що загинув на газельці, його сім"ї дуже шкода.

    Я, наприклад, вірю, що Єфремов розкаюєтья чистосердечно. Проспався.
    View: https://www.youtube.com/watch?v=tvSBumxx060


    Скільки щодня гине пішоходів в Росії під колесами п"яних водіїв?
    Чути було, щоб стільки шуму було, і щоб хоч хтось розкаювався, як Єфремов?

    Я бажаю, щоб Єфремова, поки він сидітиме, вилікували і від алкоголізму, і від наркоманії. Щоб у нього вистачило сил жити далі з таким тягарем на душі.

    Половина із тих, хто зараз тиче перстом на Єфремова і кидає в нього камінням, самі сідали за кермо подшофе.
    Одним минулося, інші відкупилися.
    Ви думаєте, після того жаху, що трапився, хтось кине пити чи сідати п"яним за кермо, чи ПДР порушувати?
    "Нічєго нє подобного".
    Он і наші кулібіни придумали, як зменшити суму штрафу за перевищення швидкості - замалювати багном номери. І заплатити 170 гривень, якщо піймають. (або 100 гривень "без квитанції, на місці"). Але можна пролетіти на швидкості до двохсот км/год і не попастися. Чиста економія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Будь ласка, озвучте поіменно тоту половину

    А якщо не озвучите - то Ви, @medwedo berlogsoni, пересічний балабол :)))

    зі

    @medwedo berlogsoni, з Вас би получився класний св"ященник і суддя - вбивця перед Вами б розкаявся, а Ви би і гріх відпускали і термін умовно давали :)))
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, я наприклад, сідав колись за кермо, трохи випивши. Тільки їхав недалеко - додому по селу. І дуже окуратно.
    А якось о третій годині ранку їхав на Суми, так допив півпляшки пива на сніданок. Тільки їхав акуратно, щоб не зупинили. Резонно вирішив, що поки доїду до Пирятина, рассасьоться.

    А Ви як? Ніразу-ніразу ні крапельки?

    І слово "камінь" в попередньому посту я згадав не марно. Віруючі знають, про що мова.
    А якщо забули, я нагадаю: Христос і грішниця — Вікіпедія
     
    Останнє редагування: 14 чер 2020
    • Подобається Подобається x 1
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Як дуже?

    Ви на його захист і на захист його родини десь вже виступали?
    Тицьніть пальцем, будь ласка.
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Значить, Ви потенційний вбивця за кермом.
    Окуратно - то як?
    Значить, Ви ще й алкоголік алкаш .
    Бо пиво на сніданок п"ють тільки алкаші
    /тільки без образ, це факт і така хвороба /
    А алкоголіки на сніданок можуть випити коньяк.
    А за шампанське ще Папанов сказав ;

    Ніразу-ніразу ні крапельки, атвєчаю.
    Або пити, або руль.

    Мене дуже тішить, що так само поступають і мої сини.

    А зять сестри /ровесник мого старшого сина/ не хотів мене послухати, дозволяв собі "чуть на сільській дорозі без ментів".
    Аж поки не їхав рано-зранку на своїй сальонці з сусіднього села з зустрічі випускників.
    На в"їзді в село задрімав, нога натиснула газ і він кілька метрів поров днищем фосу, потім вдарився в місток і перекинувся на дах, звернувся на бік і розламав три секції бетонного паркану мого ліпшого друга.

    Машина і паркан вщент. А він хоть би що.

    Тепер практично не і п"є, бо весь час за кермом)))
     
    Останнє редагування: 14 чер 2020
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та не треба ще обзивати Медведо. До чого це в розмові?
    В Іспанії можна випити бокал сухого вина чи бокал пива і їхати, це якісь невеликі долі промілє.
    Якось нас зупинили, за кермом сидів родич, що пив у кафе шампанське, трохи. Поліціянти поміряли і ввічливо сказали, щоб постояв півгодини на узбіччі. Ми постояли, погуляли, ще поміряли - і поїхали.
    У молодих добрий обмін речовин, а тим, кому за 50 не можна взагалі пити, якщо за кермом часто, бо буде триматися алкоголь в крові з тиждень - перевірено.
    Єфремова треба було давно зупинити, бо навряд чи він сідав таким вперше. Він хронічний алкоголік, по фейсу видно.
    Але вважаю його талановитим актором і моральною людиною, хоч це і зараз вже ні до чого.
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я не ставлюся до всіх злочинів росіян однаково. Втім, як і злочинів людей інших держав.
    Єфремов убив людину ненавмисно, хоча до цього йшло. Він - хворий на алкоголізм. Хвора людина. У алкоголіків слід відбирати права. У всіх. Крім мене. :) .
    До речі, я вже ні пива, ні вина, ні горілки не п"ю. Після того як торік весною всього за 15 тисяч гривень мені по швидкій розтрощили камінь, що вийшов із жовчного міхура і перегородив підшлункову, я вирішив, що можу без алкоголю обійтися.
    Я випив півпляшки пива зранку о четвертій в дорозі, бо залишилося з вечора. Щоб добро не пропало. Ввечері тоді чомусь захотілося стакан пива з плавленим сирком. А півпляшки залишилося на ранок. Не виливати ж? От я, коли вже виїхав з Києва, вийшов на Харківську трасу, літом, порожню в цей час, зупинився і кривлячись випив ту гидоту. З другим плавленим сирком. От і все. В Пирятині вже попив кави.

    Ну, це так. А тепер - про злочини. Коли Порєченков нап"ялив на себе шолом "Пресса" і почав стріляти в український бік з крупнокаліберного кулемета і можливо, когось убив - це одне. Коли Єфремов з дурної голови сів п"яним за кермо (а це йому роками сходило з рук) - це інше.
    Тільки Порєченков не розкаюється і спить спокійно, хоча, можливо, вбив одного або кількох зовсім невинних людей, а Єфремов - гірко розкаюється.

    Путінським клоуном його називати недоречно. Йому чудові вірші писав Дмитро Биков. Після того як Бикова серйозно траванули, що насилу викарабкався, - уже не пише.
    "Кто нас обідіт - трі дня нє прожівьот". Путін - дуже мстивий. А путінські посіпаки, щоб йому догодити, закатають Єфремова по повній.
    Про водія, що загинув, нічого не скажу. Радів він свого часу, що "кримнаш" чи не радів - зараз уже не важливо. Скоріше за все - радів, тому що людей, які розуміють, що Крим - це Україна, Росія - агресор, а Путін - узурпатор, в Росії одиниці.
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Повторюю - до чого тут "кримнаш", Крим - це Україна, Росія - агресор, а Путін - узурпатор?

    Ви стали на захист навмисного вбивці, котрий ніби-то розкаявся :)))

    зі

    @medwedo berlogsoni, чомусь точно згадати не можу, а шукати лєнь
    Тому скажіть, будь ласка, яку позицію Ви зайняли у справі Стерненка?
    На чиєму Ви боці?
     
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Визначення "талановитий актор" і "моральна людина" не дає права порушувати закони і чинити навмисні вбивства.
     
  16. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Дочекаємося розкаяння подвійного вбивці із Закарпаття. Чи стільки ж буде шуму в мережах, на екрані телевізора?

    Який уже предварітельно невинний: обгін в дозволеному місці. На своєму Субару Форестер (купив на зарплату). Вдень. Але не побачив мотоцикл, що йшов назустріч. Ну, да - фари не ввімкнені. Які можуть бути претензії до водія Субару. А те, що поліцейський був у неділю надвечір тверезий - до бабки не ходи. Поліціянти завжди "прєдварітєльно тверезі". Бо на Закарпатті немає вина. А як є, то ніхто в неділю не вживає. Тільки ввечері - щоб краще спалося.
    В Закарпатской области полицейский насмерть сбил двух человек на мотоцикле
    Якщо десь прочитаєте, як цей поліціянт розкаюється на камеру, дасте знати. Хочу подивитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Я за цією справою не слідкую. Тому думки своєї стосовно нього ніде не висловлював.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @medwedo berlogsoni, Ви зайняли очікувану мною позицію - Ви почали вишукувати можливості викрутитися і прикритися зовсім іншим випадком :)))
    Ви ще втуліть сюди Пашинського і Хімікуса та ДТП з участю сина Шуфрича ;)

    @medwedo berlogsoni, не смикайтеся і не скачіть. Або ведіть діалог рівно, або не втрачайте, куме, сили... ;
     
  19. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Gyppsy , для Вас усе чорно-біле.
    А уявіть собі, що Єфремов їхав і за кермом розмірковував, що ось скоро будуть голосувати за зміни до конституції, Путін-обнульониш закріпиться при владі навічно, держава котиться в прірву, як цим козлам пояснити, що Путін - узрупатор, замислився на хвилинку...
    І тут сталось. що сталось.

    Є така приказка "Від тюрми та від суми не зарікайся". Стосується всіх.

    У чому можна поважати Єфремова, так це в тому, що він ніколи не був ворогом України. І ніколи не схвалював російської агресії.
    Порівняйте з яким-небудь Боярським чи Хазановим. Чи згадуваним вище Порєченковим. Чи Охлобистіним. Чи навіть з покійними Говорухіним та Табаковим.

    Так, я - балабол. Для цього і форум, щоб поговорити, обговорити події зі всіх сторін, порівняти з аналогічними подіями, які трапились раніше, чи в іншому місці.

    І повторюю ще раз: я вірю у чистосердечне розкаяння Єфремова. Бо він - порядна людина. Став алкоголіком. Бо організм виявився схильним до цього. Інші п"ють як губки, а алкоголіками не стають. А деякі і не п"ють, і не курять, а падлюки такі, що ще пошукати треба.

    Від того, що Єфремов скоїв ДТП, в якій загинула людина, я не став поважати його менше як талановитого актора.
    А згадайте, як колись відразу в Росії почали обсирати Макаревича, щойно він засудив російську агресію, як обсирали Садальського, як обсирають Кікабідзе, Ахеджакову!
    Епифанцев назвал обвинения в адрес Ефремова "проявлением узаконенного лицемерия в обществе"

    Якось так виходить, що ті, що засуджували агресію Росії в Україні, Грузії, стають на захист Єфремова.
    Вас не дивує не наводить на роздуми така кореляція?

    Я, наприклад, на боці Басілашвілі, Ахеджакової, Фатєєвої.

    Згадаймо слова Фатєєвої і трохи задумаймося, перш ніж давати однозначні оцінки.

    View: https://www.youtube.com/watch?v=8lgIiLLqEHk
     
    Останнє редагування: 14 чер 2020
    Reason for edit: написав більш доречне "не наводить на роздуми"
    • Подобається Подобається x 1
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мені в ср@ці роздуми Єфрємова за кермом про зміни до кацапської конституції. Він навмисне вбив людину. І свідомо йшов до того роками.
    І набрався наглості щось ще бекати-мекати до людей про якусь мораль і каяття
    Він ще вчора мав стояти під дверима Петровки 38, з пакетом трусів-зубної пасти-станків для гоління і проситися, щоб йому дали 12 років тюрми.
    А ВСЕ його майно і заощадження адвокати повинні би передати родині загиблого. І Єфрємов мав би залишитися тільки в тюремній робі, без НІ-ЧО-ГО.

    От тільки тоді Єфрємов міг би розраховувати на якесь моє співчуття /але не факт/

    ЗІ


    А Ви, @medwedo berlogsoni, для мене можете так багато не писати.

    Зазвичай я читаю тільки перший і останній рядок.

    До речі, навіщо Ви тулите тут Басілашвілі, Ахеджакову, Фатєєву?
    Вони теж когось навмисне вбили?
     
    Останнє редагування: 14 чер 2020
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)