Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Пане, так не "выще", а "иначе".Никакого "славянского триединства со старшим братом" (мокши не славяне), никакого "мышебрацтва" (есть враг, подлый и коварный).Никакой "общей истории" и "московского патриархата".Пане Лесь Подеревянський четко обозначил своим "видйибиться вид нас"
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Прости їм Господі, бо не відають, що говорять... а говорять всяке, від нерозумності і гордині своєї, бо не мають любові до ближнього свого.
     
  3. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    ванятка, может, ты проповедовать "любовь" пойдешь на мокшанские ресурсы?А нам оно и на не на.
     
  4. rss

    rss Well-Known Member

    друшляк - цідилко, діравка.

    Ніхто тут і не "ставиться зверхньо", у цій темі лише висвітлюється справжнє обличчя московії. А чому ми повинні це приховувати, особливо зараз, коли московія вже навіть неприховує свою агресію до України. Називати речі своїми іменами це не зверхність, а констатація фактів.

    Опитування: 86% росіян підтримують політику Путіна (26 лютого 2015 р.).

    Войну с Украиной поддерживают 74% россиян – опрос (31 марта 2014 р.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. rss

    rss Well-Known Member

    А хто нам розповість що #мышебратья що #ихтамнет ?

    До речі - їхтамнєт:

    Волонтери опублікували масштабну інтерактивну базу даних російської агресії

    Proofs of the Russian Aggression: InformNapalm releases extensive database of evidence
     
  6. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    ванятка, тут кацапы открыли огонь по нашим морякам.Есть раненые."Возлюбишь" кацапсин?
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Ви звертайтеся до мене української мовою, а за російську вам @manur нехай задницю лиже, він полюбляє російську мову.
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    Гаразд.Менi не тяжко: ванятка, як тепер у розрiзi обстрiлу кацапами наших морякiв, чи треба "любити" москальських вбивць?
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я тобі не ванятка, то до сраколиза @manur так звертайся, він полюбляє лизати тобі зада.
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    и снова наш "миротворец-проповедник" сракой завертел.Ну типичный кацап, которого пан Горький Лук еще в своих начальных лекциях препарировал.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  11. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    "тупо" это все, на что ты спромогся?Да, мельчает кацап, мельчает.До мышей дотрахались.
     
    • Баян Баян x 1
  12. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    опять у ванятки бомбануло.ты в тазик льда насыпь, а то зарево как от мартена.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Навпаки, відчуваю спокій перед майбутнім, а нерозумні нехай ще багатіють і насміхаються. Наша справа в надійних руках. ;)
    До того питання, повертаючись...
    Мудрі люди кажуть, що в цьому світі ми спимо.... Але ж ні, пощипайте себе - і вам буде больно. Не спимо, а присипляють нас.
    Господь вчив прощати ворогу і молитися за нього... Знаєте, коли прийде більше зло, тоді заплачете за меншим. Так і я колись - бігав по роботах, бо там образили, а там наче нізащо тримали. А відношення все гірше ставало і болючіше. На останній роботі так вже дістали, але тримався і то добре. Якщо своя влада не може забеспечити нормальне життя людям, а люди самі сприятливі до дикого натовпу і шукають кращого, то порядку тим більше не буде, поки ворог не займе їхню територію і нехай тоді плачуть по втраченому.
    Але ж, чи буду я любити тих, хто стріляв? Їх кормить Путін і вони його люблять і йому прислуговують. Мені шкода їх...
    Коли від РФ залишиться горстка тих, хто буде знати кого любити і поважати - тих і я буду любити. Якщо вони Господа Ісуса Христа полюблять, а не будьщо.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я не розумію - чо тотой кацап так кіпішує?
    Та той барак, в якому він живе, побудований ще до війни. Чому його батьки і він сам досі не побудували собі нормальну хату з цегли і з комунікаціями?

    Бидло...


    View: https://www.facebook.com/ukrainepablicua/videos/771047516618998/
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

    а) инфантильность
    б) рукожопие
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Може клопи вже дістали? Треба ремонт зробити і провести дезінсекцію, а не хочеться... От і кіпішує, бо знов нічка буде кровава(
     
  18. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

  19. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

  20. MayorMayor

    MayorMayor Well-Known Member

Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)