Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. rss

    rss Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Пишу на русском, поскольку, бывает, сюда заглядывают иногда чисто русскоязычные, а иногда и татароязычные, совершенно не понимающие украинского языка (был когда-то один здесь, я хотел вместе с ним овладевать турецким, но потом куда-то запропастился. Была также целая плеяда радовавшихся выпаданию российских камней на их головы в Крыму, тоже куда-то пропали).
    Ну так вот, касательно #ОнНамНеЦарь прошедших митингов против самозванного царя всея России.
    Я коротко.
    Я искренне сочувствую людям, попавшим под нагайки крымских казаков, которые четыре года назад были против Крымнаша.
    И в то же время я искренне рад за тех, кто когда-то радовался Крымнашу, а теперь залечивает на спине рубцы от нагайки крымского казака.
    Крымский - на шевроне
    [​IMG]
    Крымские казаки бьют нагайками московскую молодёжь. - Загальні обговорення
    Только жаль вот, что Навального очень быстро полиция упаковала. Он ведь тоже что-то там рассуждал о бутерброде

    Навальный: "Крым не бутерброд с колбасой, чтоб его возвращать"
    Жалко, конечно, что крымские казаки Навальному не наваляли. Ну, ничего, у него ещё всё впереди.
    С инагурацией Вас, граждане и гражданки!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У 5-ти зірковому готелі в Анталії затримано громадянку Російської Федерації, яка намагалася викрасти весь столовий сервіз у номері, рушники, туалетний папір, продукти та пакетований чай.

    Персонал готелю звинуватив у крадіжці матір, яка приїхала з двома дітьми на відпочинок до Туреччини.


    View: https://youtu.be/Edy6ng4nVr0
     
  6. prius

    prius Well-Known Member

  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @ІгорМ,
    5 yıldızlı bir otelde означає "в п"ятизірковому отелі".
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Десь прозкакував заголовок що з уламків ракети бука який збив боїнг взяли відбитки пальців. Невже таке можливо?
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То напевне відбитки пальців ше слюсара, що ту ракету ще за союзу складав
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    @Hyligan, відбитки пальців, мається на увазі в переносному розумінні. Є маса ознак, які унікальні для даного виробу. Здається, говорилося не про ракету, а про самоходну установку. Там було сім ознак (як нанесено центр ваги, де погнуто залізо, де задимлено, яке колесо тощо), що ні з якою іншою такою установкою не спутаєш. Я пам"ятаю, коли ще був малий, то мені не треба було дивитися на номер вантажівки, щоб сказати, де чия.
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А мені подобається оце відео головного іхтамнєта:



    [​IMG]

    0:08 / 0:39










    24 908 переглядів

    5 канал
    25 травня о 21:47 ·
    "Труднощі перекладу" або коротко про реакцію Путіна на запитання про збитий # MH17 ...
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    СРСР. 1983 й рік.
    Маршал Огарков заперечує причетність ППО СРСР до загибелі південнокорейського пасажирського Боїнга-747 над Сахаліном.

    [​IMG]


    Нічого не міняється. Все є так, як і було.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    "Я не розумію" :))) Та падіння цього літака вже стільки сала залило йому за шкуру, що він його і вночі забувати не може. Якби ці буківські придурки та Гіркін не помилилися та ще не встигли в інеті порадіти "падінню пташки", то Європа досі висловлювала би глибоку заклопотаність. Цей літак - його величезна заноза в сраці.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Якщо хто памятає, цей літак по суті повернув Європу задом до Росії і передом до України. Це була така собі точка розвороту. Я вважаю, що разом з цим то була платня Європи за свою сліпоту що до Росії.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    То ше крутіше, ніж те, що Меркель, Макрон і Мей тиснуть руку Порошенку і з ним радяться, шо нє?
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    дивні у вас порівняння.
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Скрипаль живий
    Бабченко живий
    Тай мужик з ПС з Одеси живий
    ",Акела промахнувся лоханувся "???
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А кацапи дальше брешуть і крадуть

    В российском Уссурийске школьнику выдали грамоту за успехи в учебе, на которой изображены украинский герб, а также орнамент в виде сине-желтой ленты.
    Грамота, полученная школьником по окончанию учёбы в Приморье, удивила его родителей


    View: https://youtu.be/GAcx807fRnw
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)