Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    та ні. Від свифту Раша залежна, бо встроєна в світову економику. Так що буде жити погано, але недовго..інша справа - як це вигідно самій світовій економиці.
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Моя дружина в трансі(((( Щойно порозмовляла зі своєю мамою. Мама вже прийшла з виборчої дільниці, на якій проголосувала за )(уйла.

    А в дружини від того зіпсувався настрій...

    Щось хотіла їй пояснити, але перервався зв"язок на Вайбері. Напевно, занадто часто звучали в розмові певні ключові слова)))))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Напевно. Теща в Криму?
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Який Крим? Річка Урал!!!!
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ваша дружина сподівалася на інше? :)
    В рашці і справді свідомо і щиро моляться на хуйла - і прості трудяги, і інтелігенція, і старі, і молоді.
    Є невеличкий відсоток опозиційних, але вони не впливають на погоду
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А через що Навальному відмовили?
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Центральная избирательная комиссия России отказала в регистрации на президентских выборах страны оппозиционному политику Алексею Навальному.

    Об этом сообщает Infox.ru.

    Отказ объяснили наличием у Навального судимости (условный срок по делу "Кировлес"). Сам оппозиционер ранее неоднократно заявлял, что приговор является незаконным. Европейский суд по правам человека принял сторону Навального.


    Новини світу
     
  9. manur

    manur Well-Known Member

    Я їй те саме сказав)))

    Ще сказав, що про то їй з мамою треба було вчора балакати чи ще раніше. Дружина сказала, що забула, що то вже нині там вибори(((
     
  10. muravey

    muravey Well-Known Member

    29313950_10215207223191236_8820530848541052028_n.jpg
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    ) Передай їй, що те й непогано, що хуйло залишилось головувати вчетверте.
    Нам не треба, аби зараз прийшло якесь інше хло та почало розповідати, буцімто усе, що наробили кацапи за останні роки, то є тільки завдяки "кривавій гебні при владі", а так, мовляв, взагалі кацапи гарні та знову прагнуть "перезавантаження відносин" із піндосами.
     
    Останнє редагування: 18 бер 2018
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Показова знимка

    Кацап не тішиться ні досягненнями в медицині, ні якимось новим с/г агрегатом, ні видатним твором культури. Кацап одів ядерну ракету і тішиться.
    Бидло...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. muravey

    muravey Well-Known Member

    А ось і гречка талончики за участь в голосуванні
    29340162_10215206709818402_8916934847705908365_n.jpg
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  14. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Талони на ювелірні вироби зі знижкою 10 відсотків?
    ) Та це жэсть
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Про отруїння Скрипаля з донькою Макрон і Меркель отримали докази, яких бажали:

    Росія грозить, шантажує, травить, озброює бандитів, але отримує тільки презирство. Вже і Бацька, і Назарбаєв почали демонструвати непокору старшому братові...Путін поступово перетворюється в світову "бабу Палажку".

    Виїхали ми вже на поле, а я все-таки не мовчу та навчаю, бо я ж мати, маю право. Мій син як схопиться з воза, як криконе: "Вставайте, мамо, та йдіть собі додому, а я сам поїду в поле". Я собі сиджу та й кажу: "Не діждеш ти, вражий сину, щоб стара мати слухала блазня; в тебе ще на губах молоко не обсохло". Син ухопився за полудрабок та давай перекидати воза. "Потривай,— кажу.— Я докажу тобі, що я старша!" Та й вчепилась руками й ногами в полудрабок, та якось і вдержалась. Він зайшов з другого боку та знов перекидає воза. А я вчепилась в другий полудрабок та таки вдержалась. Торсає він воза, аж в мене кістки торохтять. Він кинувся до волів, випряг воли з ярма та й погнав додому. Я сиджу на возі та й зняла руки до бога: "Ой боже мій милостивий! Спасе мій! Богородице діво, радуйся! Отче наш, батьку наш! Що ж це далі буде на світі, коли син знущається над матір’ю. Мабуть, увечері буде страшний суд". Сиджу я! на возі та од сліз уже й полудрабків не бачу. А тут, на сором мені, люди йдуть на поле, та ще юрбами, неначе їх сатана нагнав зумисне, щоб подивитись на мій сором. Пройшла й Параска з граблями та сміється, ще й докладає: "Поганяй, бабо, та держи цабе, бо перекинешся!"
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    А що англійці можуть зробити?
    Ну, висловлять чергове занепокоєння.
    Англія, доречі, одна з країн-гарантів суверенітету України. Разом із кацапстаном.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та не вважайте англійців такими беззубими. Вони вислали дипломатів і зараз перетрусять всю російську елітну нерухомість в Англії, і буде "кооперативу Озєро" здравія желаємо. Вже про це повідомили. Якщо солідарність виявлять і французи, і інші країни Європи, то Путіну прийдуть величезні непереливки.
    Від нього треба буде російським грошовим тузам позбавлятися, чи тонути з ним разом. Це ж не одна людина, це і депутати, і військові, і топ-чиновники, і артисти, і науковці - Росія забезпечених людей має багато.

    Гаранти щодо України, яка десь там далеко має свої проблеми з Росією, а щодо себе і щодо вбивств на своїй території - зовсім інша справа.
    Це дуже небезпечно - застосування таких отрут.
     
  18. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Ну, подивимось. Я тільки за.

    Хоча було б симпатичніше, якби таке відбулося ще чотири роки тому.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Путін робить усе, щоб ізолювати рашку від решти світу, бо сересер, який він мріє відродити, можливий тільки в умовах ізоляції за залізною завісою.
    Бидлом неможливо керувати, коли воно знає про свої права. А що треба зробити, щоб бидло добровільно відмовилося отримувати інформацію від будь-кого, окрім хазяїна? Правильно, нацькувати на решту світу.
    А як нацькувати на весь світ, якщо об'єктивно в рашці жопа, в порівнянні з іншими країнами і це неможливо приховати? Дуже просто. Демонструвати світові агресію і нахабство, але нишком, "етонєми", "настамнєт" і таке інше. Цим викликати відторгнення світом і як результат - образу рашківського бидла та добровільну ізоляцію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. cncmaster

    cncmaster Well-Known Member

    Та ні - сересер він й не думає відроджувати. То є надто складна справа для нього - воно й казало колись, що немає, мовляв, розуму в тих, хто бажає того відновлення.
    Цей діяч не єднає, а роз'єднує. Бо засвоїв правило - роз'єднуй та володарюй.
    Він додає дедалі більше аргументів тим, хто каже "Геть від москви".
    Тому вважаю, що на сьогодні ця кандидатура на пост головаря рф найбільш прийнятна.
    Щоб ні в кого не було ніяких ілюзій .
     
    Останнє редагування: 19 бер 2018
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)