Справжнє обличчя Росії-8

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Антон РАКИТИН, 14 лип 2015.

Статус теми:
Закрита.
  1. Sandy

    Sandy GRAND

    Соловьев заявил о готовности раздать своим детям автоматы и отправить в Сирию


    В сети обратили внимание на заявление ведущего Владимира Соловьева, который в эфире программы «Вечер» на «России 1» сказал, что послал бы своих детей воевать в Сирию.

    Между ведущим и гостем ток-шоу, американским политологом Ариэлем Коэном, завязался спор. Соловьев заявил, что считает ошибкой вывод советских войск из Афганистана. «Ты б своего сына туда послал еще», — усомнился Коэн.

    «Я бы послал туда своего сына, и я туда пытался поехать сам. И никакой проблемы я в этом не вижу. И своих детей я бы и в Сирию отправил», — сказал Соловьев.

    «С камерой?» — поинтересовался Коэн. «Нет, без камер. С автоматом», — заключил ведущий.

    У Соловьева восемь детей, четверо из них — мальчики. Как отмечают пользователи сети, некоторые из них учатся за рубежом.

    Соловьев заявил о готовности раздать своим детям автоматы и отправить в Сирию: ТВ и радио: Интернет и СМИ: Lenta.ru

    Взагалі-то кажучи, я більше за ефективне застосування контрацепції у подібних випадках, але коли вже час на це змарновано, то поліпшення родючості чужих земель за рахунок біоматеріалу агресорів та окупантів - зовсім не найгірший варіант з можливих.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Можуть і просто пришити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Трамп втягує путіна в космічну гонку?

    Трамп хоче знову відправляти людей на місяць
    • 12 Грудня 2017

    Image copyrightAFP[​IMG]
    Image captionТакий яскравий і великий Місяць могли бачити мешканці Гонконга
    Президент США Дональд Трамп наказав Національному космічному агентству США відновити польоти астронавтів на місяць.

    Керівник Білого дому хоче зробити це для підготовки майбутніх польотів на Марс.

    За його словами, це дозволить США відновити їхнє призначення у космосі
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Хай би Трамп на Місяці вілу путіну побудував і заселив. А ще краще - на Марсі, щоб путін ненароком на землю не впав.
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Йому тільки польоту на Місяць зараз бракує, а так все є: авіаносці пердять на всю акваторію, літаки сідають повз авіаносця, бомбардувальники не туди бомби кидають, гвинтокрили не можуть сісти, а падають як мухи...
    Бракує ще мільйони викинути на ракету і просвистіти мимо Місяця на радість всьому світу.
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    • Подобається Подобається x 2
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Укрстату в темі про Росію нічого робити. :hi:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Не треба вмикати ручника...
    А як щодо аналогічних даних по Україні?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Кажуть кацапи, тобто кацапські аЛігархи, вливають мільярди УЄ в біткоїни, щоб сховати їх від американської фінрозвідки.
     
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    На запит в пошуковику по слову "біткоїн" видає новини за сьогодні про обвал ціни на 13%.
    Не виявилося би з тими біткоїнами, що то геніальна афера на кшталт МММ.
     
  14. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Можно узнати, а чого ви мене спонукаєте? Йдіть в тему про Україну, там багато аналогічних даних. Коли мало - шукайте. Я не розумію, що за нахабні претензії.
     
  15. hrim

    hrim Well-Known Member

    УКРСТАТ констатує і повязує занепад російської економіки із порушенням Росією міжнародних договорів:

    Российская Федерация трижды подтверждала территориальную целостность Украины в международных договорах.
    1. Соглашение о создании СНГ (1991 г.)
    Статья 5.
    Высокие Договаривающиеся Стороны признают и уважают территориальную целостность друг друга и неприкосновенность существующих границ в рамках содружества.
    Распад СССР. Образование Российской Федерации | Виртуальная выставка к 1150-летию зарождения российской государственности
    2. Меморандум о гарантиях безопасности в связи с присоединением Украины к Договору о нераспространении ядерного оружия (1994 г.)
    Российская Федерация, Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии и Соединенные Штаты Америки подтверждают Украине свое обязательство в соответствии с принципами Заключительного акта СБСЕ уважать независимость, суверенитет и существующие границы Украины.
    СПС Право.ru
    3. ДОГОВОР О ДРУЖБЕ, СОТРУДНИЧЕСТВЕ И ПАРТНЕРСТВЕ МЕЖДУ РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИЕЙ И УКРАИНОЙ (1997 г.)
    Высокие Договаривающиеся Стороны в соответствии с положениями Устава ООН и обязательствами по Заключительному акту Совещания по безопасности и сотрудничеству в Европе уважают территориальную целостность друг друга и подтверждают нерушимость существующих между ними границ.
    Договор о дружбе сотрудничестве и партнерстве между Российской федерацией и украиной (подписан в г- киеве 31-05-97). Актуально в 2018 году | ЗаконПрост!

    Із фактами застосування Росією проти України зброї масового враження:

    View: https://www.youtube.com/watch?time_continue=394&v=JMEexCpunL8

    А ще виявляє чергового агента, який намагається відволікти увагу від злочину і наслідків.
     
    Останнє редагування: 21 гру 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. hrim

    hrim Well-Known Member

  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Ну, що? Чий батько дужчий?
    Аккаунт Рамзана Кадырова в Instagram и его страница в Facebook оказались недоступны

    зі І чудовий коментар:
     
    Останнє редагування: 23 гру 2017
    • Подобається Подобається x 2
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Днями з одим паном дискутували тут, що таке "смішно"
    От приклад того, що смішно, на мою думку
    Блоги / Виктор Шендерович: Ехали в Кремль, говорю же вам
    Я підкреслив те, що здалося смішним мені.
     
    • Смішно Смішно x 1
  19. prius

    prius Well-Known Member

    @medwedo berlogsoni скажіть як ви відноситесь до висловлювань шендеровича де він захищає кіднепершу "доктора"лізу,я поки що знаю двох росіян які не повчають українців як їм жити це Саша Сотник і Алєксандр Тверской , інша кацапска "опозиція" не пройшла тест Україною
     
  20. prius

    prius Well-Known Member

    Посол США за хвилину пояснив кацапским студентам що рашка амно 2013 рік
     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)